FlashForward

• Česko FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (viac)
Dráma / Sci-Fi / Mysteriózny / Thriller
USA, (2009–2010), 15 h 46 min (Minutáž: 41–44 min)

Predloha:

Robert J. Sawyer (kniha)

Courtney B. Vance, Joseph Fiennes, Jack Davenport, Zachary Knighton, Peyton List, Sonya Walger, Christine Woods, John Cho, Brían F. O'Byrne (viac)

Z ničeho nic se objeví tajemné světlo a téměř všichni lidé na světě padnou do bezvědomí. V tomto stavu před očima vidí vlastní život, jak bude vypadat za šest měsíců. Jednotka elitních agentů FBI se snaží záhadu vyšetřit a lidé si začnou uvědomovat, že budoucnost se vždycky může změnit. Najděte odpovědi a pronikněte ještě hlouběji do příběhu plného hádanek díky skvělému bonusovému materiálu. Uvidíte mimo jiné i celou sérii od pilotního dílu až po poslední epizodu. Uslyšíte, jak natáčení vnímali herci a štáb, a budete mít příležitost znovu prožít každý nečekaný dějový zvrat v celé sérii. (oficiálny text distribútora)

Simaaja66

Po 12. díle jsem stále napjatý jak to všechno dopadne. Trochu mi vadí Feinnesova strnulost a ty jeho psí oči. JInak velmi dobrý seriál. Pokud si udrží kvalitu až do konce, zvýším své hodnocení. Prozatím nechávám 70%. A je to tady, skvělé díly 14 a 15 mě definitivně, a to bez ohledu na závěr, přesvědčily o nutnosti zvýšit hodnocení na 80 procent. :-). Výborný seriál, napětí až do konce....bohužel otevřený konec, který dává tušit pokračování, ale toho se asi nedočkáme. Je to škoda. Na druhou stranu pochybuji, že by si udržel vysoký standard dalších 22 dílů. ()

alexcz78

Seriál, který první polovinou zabil sám sebe. Tohle amíci nerozdýchali. Pilot mě sice dostal, to se v seriálové tvorbě jen tak nevidí, ale pak... Tempo vražedně pomalé. Připadalo mi to, jako by někdo dostal nápad, spoustu peněz, šikovné herce, ale zapomněl vymyslet jak to bude dál. Pak jim asi začal někdo radit, protože druhá půlka je za plný hodnocení. Skvěle to gradovalo. Byl jsem v napětí, co bude dál, co se stane. Jenže už bylo pozdě a záchrana nepřišla. Škoda, za druhou polovinu bych jim věnoval druhou řadu - šanci dostali už i horší. Věřím, že by měli co říct a že by mě to bavilo. ()

gustaw

Dnes jsem viděl poslední díl a nic tak emotivního a dechberoucího jsem v poslední době neviděl a i když to občas v seriálu nějak zaskřípalo tak konec prostě musíte vidět!!!!! ()

Infurius

Dobrej seriál , dobrý dej a celkom aj herecké výkony len napr ja som prestal pozerať na 15. časti a pozrel som finálnu 22. časť a pochopil som úplne všetkému takže podľa mňa je to zbytočne dlouhe. ()

vena199204

Typická ukázka amerického seriálu.. 22 dílů z toho minimálně 10 je naprosto nudných, ale zbytek je nářez. Vzít to do ruky brit, bude mít max 8 dílů. I přes to je seriál dobrý a mrzí mě, že byl předčasně ukončen. ()

TONYNKO

Pre mňa najlepší serial všetkych dob, ktory si kedykoľvek pozriem znovu a znovu. A preto bolo jeho ukončenie pre mňa smutná zaležitosť. Ten koniec sa v žiadnom pripade neda brať ako koniec, je videť že v plane bola 2. Seria, ale čo už, veď peniaze su hlavne. 10/10 ()

foxocs

Veľmi zaujímavý seriál ktorý Vás až do poslednej časti drží v napätí a do poslednej časti neprezrádza kto alebo čo stojí za náhlou stratou vedomia (takmer) všetkých ludí na zemi. Škoda že bola natočená len pilotná séria snáď sa toho ešte niekto ujme ... ()

LUCCKE

Na tomto seriály je zlá len jedna jediná vec: že ho zrušili. Podla mňa to bola obrovská chyba, bol to seriál s potenciálom a obľubou u divákov. Veľká škoda. ()

Acner

Seriál jsem sice viděla až skoro 4 roky po jeho uvedení, oslovil mě ale i tak. Nápadem i provedením. Líbilo se mi, že hlavní postavy nebyly čistě jen kladní či záporní hrdinové, ale že se vyvíjely, dělaly chyby,... Chvilku jsem jim fandila více, chvilku méně, chtěla, aby se jejich záblesk vyplnil nebo ne... Z téměř každého dílů jsem byla nadšená a osobně jej hodnotila na 90%, ale ten poslední ve mě vyvolal rozpaky - možná ale hlavně kvůli tomu, že jsem již věděla, že další řada není a příběh nebude pokračovat. Proto seriálu možná trochu křivdím, ale nechám jen 4 hvězdičky... ()

savEsk

Naozaj dramatické vyvrcholenie prvej série škoda že až v 2 serii sa dozvieme, čo sa Markovi stalo čo to naozaj prežil dufam že ano a že bude tento seriál pokračovat dalej čo najskôr ABC točí jedne s najlepších seriáloch. ()

zmirix

Do pátého dílu jsem to viděl na 4 hvězdy teď jsem u jedenáctého a dávám 5 ale možná jesště uberu když se to zhorší. Konec se mi líbil a rozhodně zůstávám u 5 hvězd. Pro mne rozhodně nejlepší scifi seriál za posledních pár let. Oceňuji,že scénáristi utáhli velké množství postav v ději a to se vzájemně propletenými osudy podmíněnými zábleskem v budoucnu a to bez nějakých viditelných chyb. Trochu jsem se bál konce ,protože někteří zde psali ,že konec rozhodně naštve každého.No a mě spíš potěšil. 90% ()

obyč.divák

V paměti zůstane jen první epizoda,pak se to tak nějak zbytečně roztrhává,což bohužel vede k nudě a stereotypu.Finální epizoda dala víc otázek než opovědí.Ani se nedivím že to odpískali ()

AndílekK.

I s odstupem času jedním výkřikem - wow. Jelikož byl pilotní díl velice zajímavý, nemohli jsme se dočkat dalšího dílu, tak jsme celý seriál zhltli v angličtině s titulky jedním dechem asi během 14 dní. Seriál už doběhl i u nás v češtině. Ačkoliv přítel nestíhá číst titulky a vnímat děj, v seriálu není krkolomná angličtina, tudíž se seriál dal v pohodě sledovat i v původním znění. Český dabing tedy nemohu hodnotit za celý seriál, ale za těch pár dílů, které jsem nadabované viděla, hlasy sedí, dynamika tam je, dobře nadabované. Vzhledem k tomu, že jsem seriál už zkoukla dříve, hodnotím s odstupem času. Skvělá myšlenka, reálné zpracování, povedené herecké výkony, příběhy působí opravdově, nikoliv nadsazeně, hodně naťuknutých témat, hodně otázek. Už mě jen děsilo, že se na konci objeví "insprováno skutečnou událostí" a neusnula bych. Každopádně by si tento seriál zasloužil pokračování, ke kterému příběh přímo vybízel. Co když? Co až? ()

liborzel

Neotřelé téma-pilotní díl výborný,pár dalších dílů klidnějších a zbytek seriálu strhující a do poslední chvíle napínavá podívaná.Mnozí tu volají po pokračování-ale ten 21.+22. díl jsou tak dokonalé,že se obávám,že by pokračování mohlo celkovému vyznění seriálu jen uškodit.Asi jsou všichni zvyklí na happyend,ale mě ten závěr uspokojil tak jak byl.Vše na tomto seriálu bylo nadprůměrné-od hereckých výkonů po režii.Tak si jen mohu přát víc takových seriálů. ()

honza.g

Konec serie je jen smutným dokladem toho, že diváků, kteří chtějí i při zábavě přemýšlet, není dostatek, aby tvorba pro ně měla sledovanost dostatečnou pro producenty. Chyběly tu ty Werichovské placáky, po kterých může i blbec skákat za tvůrcem inteligentní zábavy (JW říkal humoru). Druhou řadu by si to zasloužilo, ale lépe jen jednu než 3 a více, které by nutně vedly k rozmělňování. Přesný komentář Nathalie ()