FlashForward

• Česko FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (viac)
Dráma / Sci-Fi / Mysteriózny / Thriller
USA, (2009–2010), 15 h 46 min (Minutáž: 41–44 min)

Predloha:

Robert J. Sawyer (kniha)

Courtney B. Vance, Joseph Fiennes, Jack Davenport, Zachary Knighton, Peyton List, Sonya Walger, Christine Woods, John Cho, Brían F. O'Byrne (viac)

Z ničeho nic se objeví tajemné světlo a téměř všichni lidé na světě padnou do bezvědomí. V tomto stavu před očima vidí vlastní život, jak bude vypadat za šest měsíců. Jednotka elitních agentů FBI se snaží záhadu vyšetřit a lidé si začnou uvědomovat, že budoucnost se vždycky může změnit. Najděte odpovědi a pronikněte ještě hlouběji do příběhu plného hádanek díky skvělému bonusovému materiálu. Uvidíte mimo jiné i celou sérii od pilotního dílu až po poslední epizodu. Uslyšíte, jak natáčení vnímali herci a štáb, a budete mít příležitost znovu prožít každý nečekaný dějový zvrat v celé sérii. (oficiálny text distribútora)

zodiak217

Seriál, kde nastane záhadný výpadok a zrazu a po prebudení ľudí je celý svet hore nohami....to znie ako riadne sci-fi. Musím napísať, že seriály, kde je realita odsunutá do úzadia ma poväčšine nelákajú, no v tomto prípade som podľahol čaru jednotlivých častí a nechal som sa unášať seriálovým napätím. Každá časť je originálna, napínavá od začiatku do konca, divák nikdy nevie čo bude nasledovať. Zároveň je sú osudy jednotlivých aktérov tak poprepletané do seba, že označenie systému v seriály "Mozaika" skutočne vystihuje podstatu. Divák má možnosť miestami sa zamýšľať či je niečo také naozaj možné, alebo je to len fikcia seriálových tvorcov, ktorí chcú zbohatnúť. Výber hercov bola naozaj skvelý. Neopozerané tváre, ktoré nechali vyniknúť svojmu umeniu zaujali a bol by som rád, keby natáčali americkí tvorcovia aj nové časti, pretože tento seriál stojí za pozornosť!!! 2:17 sekúnd posunulo divácku predstavivosť opäť na inú úroveň. ()

Movie Maniak

Pilotní díl byl opravdu super sám o sobě za pět hvězd, ale bohužel s každou další epizodu se seriál topil sám v sobě. Ze solidního sci-fi jsme se přesunuli skoro až k soup opeře, kde všichni řeší své pocity. Takže jenom za tři. ()

awastrman

jedním slovem... blbost.....aneb první díl mi stačil a již dál nebudu pokračovat v seriálu..... protože během prvního dílů, na mě až příliš mnoho informací, cliché a hlavně pro mě zcela nechodný "akční" hlavní hrdina... ()

Enzo555

Vizuálne, ideovo aj herecky očarujúci scifi seriál. Dávam ho do svojej top5. Trochu priveľa vysvetľovania, ale asi bolo nutné, aby Amíci stíhali chápať. Prvýkrát som to skúsil sledovať na Jojke, ale odradili ma reklamy a upútavky na iné programy, ktoré do toho Joj sekala každých osem minút. Po vzhliadnutí na DVD- každý večer 4 diely (bol to krásny týždeň) som sa chytil a som nešťastný a naštvaný, že ABC seriál pochovala. Minimálne 1-2 diely by si úžasný príbeh zaslúžil. Najmä po tom, čo naznačil záver. Nechcem spoilerovať, pozrite si to do konca! Nedajte sa odradiť striedavou úrovňou (postupne 8 režisérov), každý diel má niečo do seba- emócie alebo akciu. ()

Tomik00

Viděl jsem zatím dva díly a proto musím hodnotit kladně. Škoda, že seriál má jen první sérii. Zápletka se mi zdá totiž originální. Škoda, že nebude druhá série. Seriál měl velký potenciál. ()

bmx6

Jak já jsem se pletl,když jsem si myslel,že na nějaký perfektní seriál už nenarazím a ono z ničeho nic vidím 22 geniálních epizod.Ani jedna z nich nemá sebemenší chybu.U závěru jsem myslel,že se mi zastaví srdce :-).Takové závěry bych přál více serálům.Obsazení špičkové, všechny postavy mi seděly.Hudba mě také potěšila.No co víc si přát???No nic byl jsem součástí něčeho úžasného. ()

Goumen

Největší plus tohoto seriálu je jednoznačně výborný a originální nápad s vizí budoucnosti, který po celou dobu nutí diváka přemýšlet o dalších a dalších otázkách. K tomu výborná atmosféra, spletitý děj se spoustou překvapení a neustálé napětí. Snad nejvíce mi ale vryla do paměti scéna ze stadionu z pilotního dílu. Podobně tajemnou a mysteriózní atmosférou na mě zapůsobila snad jen céna ze zpráv ve filmu Znamení. ()

stooper

Bohužel, mažu svůj původní komentář a i když hlavní linka vypadá dost zajímavě, autoři se jí nevěnujou jak by měli. Chyba. První tři díly to vypadalo opravdu zajímavě, pak to šlo do kytek. Možný je, že se to zase zvedne, čemuž i věřím, ale nevim, jestli flashforwardu dám šanci a vytrpim si ty díly, než se kvalita vrátí aspoň k prvním dílům...dvě hvězdy se mi ještě nedávaly tak těžko. Zklamání ()

Fordik

Zatím hodnotím jen úvodní díl, který mě totálně uzemnil. Jestli seriál bude mít stejný standard, tak tu máme zaděláno na seriál roku. ()

Phoenixcq

Pilotní díl musím hodnotit velmi vysoko, bohužel mám strach, že kvalita bude klesat. Uvidíme jaké tedy bude ono rozuzlení, ale skutečnost bývá taková, že hrátky s budoucností ve filmech končí nelogicky a působí zmateně. Ale těm málo výjimkám, kterým se to povedlo se dostává velké pochvaly. Viz třeba Terminator 2... Proto říkám, nepokažte to, začítek byl vynikající... ()

DISHOA

Skvělý námět, který už ale není tak skvěle dovedený do praxe. Hlavní postavy jsou mi tak trochu ukradené a nezáleží mi bohužel na jejich postupném odkrývání budoucnosti. Všechno je zbytečně protahované, že už není místo pro napětí a očekávání. Škoda první dva díly byly velice zajimavé, od třetího se to už bohužel jenom táhne. ()

Allein4

Výtečný námět a velký potenciál, který se mi zdál z počátku trochu nevyužit, ale s dalšími přibývajícími díly to už zase bylo lepší a lepší. Jsem zvědav, jak to celé dopadne, a zda seriál skončí, až bude to osudné datum... Slyšel jsem něco o tom, že to bude pokračovat dál, možná další blackout? :) ()

Hadascz

FlashForward hodnotím po 5dílech .. Nebaví mě to, chtějí vypadat tajemně, propojeně a chtějí zaplnit díru po Lost (nelze si nevšimnout) ()

e-pilot

Velké očekávání po prvním dílu začalo opadat a seriál pomalu sklouzl do standardních klišé. Nic převratného. Jednou podívat a dost. ()