FlashForward

• Česko FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (viac)
Dráma / Sci-Fi / Mysteriózny / Thriller
USA, (2009–2010), 15 h 46 min (Minutáž: 41–44 min)

Predloha:

Robert J. Sawyer (kniha)

Courtney B. Vance, Joseph Fiennes, Jack Davenport, Zachary Knighton, Peyton List, Sonya Walger, Christine Woods, John Cho, Brían F. O'Byrne (viac)

Z ničeho nic se objeví tajemné světlo a téměř všichni lidé na světě padnou do bezvědomí. V tomto stavu před očima vidí vlastní život, jak bude vypadat za šest měsíců. Jednotka elitních agentů FBI se snaží záhadu vyšetřit a lidé si začnou uvědomovat, že budoucnost se vždycky může změnit. Najděte odpovědi a pronikněte ještě hlouběji do příběhu plného hádanek díky skvělému bonusovému materiálu. Uvidíte mimo jiné i celou sérii od pilotního dílu až po poslední epizodu. Uslyšíte, jak natáčení vnímali herci a štáb, a budete mít příležitost znovu prožít každý nečekaný dějový zvrat v celé sérii. (oficiálny text distribútora)

elimS

60% - komentář 20ti slovy: První epizody originální a mrazivé...bohužel po odkrytí karet se řešily pouze "osudy" lidí, až se to doplácalo do konce...bez konce. ()

Mr.Roman

Parádny pilot, dúfajme, k parádnemu seriálu. Prvý diel sa ozaj podaril, načrtol mimoriadne atraktívnu zápletku, sympatické postavy, čo platí aj pre ich hereckých predstaviteľov. Nemôžem sa dočkať ďalších dielov.. Ak toto ozaj režíroval David S. Goyer, tak dúfam, že u seriálu aj ostane, lebo ako filmový režisér stojí z prd, no zdá sa, že tu sa našiel. ..... Prvá sezóna nakoniec nadpriemer v seriálovej tvorbe, záver nebol žiadny šokujúci, čo však neznamená, že zlý, no niektoré diely boli oveľa podarenejšie. Som v očakávaní čo prinesie druhá, určite má vysoký potenciál. ()

buwol

po pilotnej časti priemerne 3***, nápad je síce skvelý, ale čo sa trikov a hereckých výkonov týka - žiadna sláva...hlavne Joseph Fiennes je nejaký príliš umelý...uvídime po ďalších častiach......... aktualizácia po 2 a 3. časti...je to za 4****,lepší sa to po všetkých stránkach...a zatiaľ myslím je to najlepší nový seriál..po posl.časti za 3*** ()

vaclaw

Hodnocení po 4. dílu. Zatím asi nejzajímavější rozjezd od dob Lostu, každý díl se pěkně zamotává a na závěr má vždycky připravený nějaký to megapřekvapení :-) Povedl se i výběr herců, hlavně Fiennes a Cho se povedli. Na nějaký vynášení do nebes a prohlášení o nové seriálové hvězdě je sice ještě hodně brzo, pár chybiček se taky najde, ale jestli má nějaký nový seriál od dob Lostu, BSG nebo Prison Break šanci převzít štafetu seriálové hvězdy, je to asi právě tenhle. ()

Indigitor

Hodnotím po prvních deseti dílech, ale očekávám především stagnaci. Nápad je to výborný, charaktery typické a především postava Johna Cho mi tam vyniká. Nevím proč, ale prostě mi přijde sympatický a naprosto mi tam sedí. ()

Borecz

Prozatím velmi dobré. Začátek je rozhodně slušný, zaujme a vzbudí zvědavost (tedy aspoň u mě to zafungovalo), načež následuje rozjezd s akurátním tempem, tedy není zbytečně rychlý, ale člověk ani nemá pocit, že se už nic neděje. Jsem zvědav, jak se seriál bude dále vyvíjet, ale prozatím jsem spokojen. P.S.: Tak už to nám to skončilo. Bohužel dojde i na úpravu hodnocení a to ne k lepšímu. Zatímco první polovina se mi zdála velmi dobrá díky mnoha neotřelým nápadům, druhá už mě tolik neuchvátila. Navíc bylo ke konce poměrně dost poznat, že konec seriálu skutečně přijde a vše bylo tomuto podřízeno. Ve finále se tedy rozhodně nejednalo o seriál špatný, ale zásluhou jeho příliš brzkého ukončení ani o výjimečně dobrý. Tedy něco mezi. ()

lobodlak

Už mi lezou krkem seriály, které se slušně rozjedou, pak se objeví jakože strašné záhady. V závěru Vám stejně nikdo nic neřekne a všechno se ukáže jako ztráta času. Zlatá Galactica. ()

Behind

Hodnocení 1. a doufám, že jediné série. Velice dobrá myšlenka, nevhodně obsazené role (pravděpodobně všechny) a emocemi nabité scény, které s nikým nehnou. Po zklamání z LOST však úleva - vše se nakonec vysvětlí. Nebo snad ne? ()

PeterFLJilek odpad!

Scenár má podobnú kostru ako Lost - teda aspoň chcel by mať -, to znamená, že kým jeho tvorcovia budú hľadať odpovede, ako to vlastne s tými flashforwardmi vlastne je, medzitým budú ponúkať psychologické sondy do súkromného života jeho postáv. Napriek vhodne zvolenej vedeckofantastickej téme sa im však nedarí príbeh poriadne nakopnúť, niektoré herecké výkony sú príliš lacné a obkukané, stráca sa logika niektorých súvislostí, prípadne sa niečo odhalí až príliš ľahko, a to už v prvých dieloch. Dokonca konina typu Heroes bola zahraná a napísaná lepšie. A ten prepiaty rodinno-sentimentálny aspekt je klincom do rakvi. ()

FortKnox

Parádní seriál, kde je spousta známých tváři ze ztracených a vlastně i tak trochu dějově připomíná tento seriál. Tvůrci správně pochopili, že druhá série tady nemá šanci přinést nic nového a tak nedali šanci klesnout seriálů, někam, kde bychom ho mi diváci nechtěli vidět. ()

konysua

Pokud si dobře pamatuji, tak jsem to se na to dodíval za dva nebo tři dny. Moc záhad najednou a tak to mám rád. Škoda, že další sezóna už nevyšla. 9/10 ()

Renie42

Zajímavé téma, lidé které propojuje vzpomínka na budoucnost, příběhy lidí, které do sebe na první pohled nezapadají, lidé, kteří neměli výpadek. Jen tak náhodou jsem viděla ukázky v televizi a musela jsem se na to podívat. Doufám, že se to nezkazí a každý díl bude zajímavější. ()

Mamlas odpad!

Nadějný začátek ala scifi, pak už jen konverzačka pořád a pořád dokola. Velmi rychle to omrzí. Zkoukl jsem prvních 5 dílů s robustním přeskakováním a pak už jen poslední 2. O nic jsem tím nepřišel. Nezaujalo vůbec, 95% vaty. (8%) ()