Sam, tak jako hrdinové předchozích dílů, má schopnost cestovat časem a účastnit se událostí. Tyto schopnosti využívá v chytání různých kriminálníků. Musí se ale držet jedné zásady - nesmí se integrovat do událostí, protože by to pak přineslo katastrofické výsledky. Jednoho dne ho jeho kamarádka z dětství poprosí o pomoc v nalezení její ztracené sestry. Během výpravy do minulosti však Sam poruší pravidla... (LIVINGDEAD)

iXtr3m3

Holt, ja budem asi fanúšikom tejto minisérie, ale opäť som bol spokojný. Samozrejme ostala tendencia klesania kvality, ale ešte jednu časť by som zvládol. Inak koniec sa mi páčil, naozaj. ()

Pollock

První díl Butterfly Effect mám mezi deseti nejoblíbenějšími, zde se mi chce skoro plakat, protože jak zde už myslím někdo řekl, s jedničkou je shodný snad jen název, jinak béčková krimi s průhledným koncem ()

Han22

S odřenýma ušima tomu dávám tři hvězdičky. Bavil jsem se u toho přibližně stejně jako u dvojky, ale jiným způsobem - dvojka byla zdlouhavější, ale víceméně kopírovala jedničku a změny co udávaly po skocích byly logické. Trojka je napínavější, brutálnější, ale když se to veme kolem a kolem, tak je to jen obyčejný thriler s nepřekvapivou pointou (čekal jsem opravdu že tvůrci vymyslí něco lepšího než to co mě napadlo hned skoro na začátku). Navíc ony časové změny tu moc smysl nedávají. Jo a ta erotická scéna je fakt megatrapná. Takže pokud se smíříte s tím, že koukáte na celkem slušně fungující thriler, tak se to dá sledovat. ()

figgo jr.

Lepší než strašná dvojka ale to je asi tak vše.Pravý Butterfly Effect je prostě jen jeden a tenhle film s ním má společný akorát ten název. ()

MareT.

Zastřelte mě, jestli jsem se nenudil, a zápletka mě bavila. Uvědomuju si, že to je jen parazit na vynikajícím prvním dílu (a začíná to vypadat, že na toto téma by mohlo být natočeno ještě hodně pokračování, bohužel), ale když si odmyslím tento fakt, tak mi nezbývá nic jiného, než prostě pohodovka. ()

Scytale

Už jsem nechtěl žádný Butterfly Effect vidět, ale přemluven přítelkyní jsem tomu dal s velmi skeptickým pocitem šanci. A kupodivu to nebylo vůbec špatné a v některých scénách hravě překonává i meganadhodnocenou jedničku. ()

Thomm

Nuda, nuda, nuda, nepřehlednost a rádoby převratný konec s detailní vysvětlovačkou. Ztráta času. Jedna hvězdička za moc vtipnou milostnou scénu s dokonalým "vyvrcholením". ()

Stanley619

Tenhle film se podle mě až moc snaží být něčím výjimečným a mindfuckovým, ale jak je známo, tak všeho moc škodí. Ještě k tomu se pase na úspěchu filmů s podobným tématem, takže kdo má už něco nakoukáno, tak si nejednou řekne, že mu to něco připomíná a to taky neni zrovna bod k dobru. Takže nakonec tady máme jenom další průměrný film. 53% ()

Grizzly

Rozhodne mnohem lepsi nez dvojka! Pribeh je pojaty trosku jinak. Je to spis thriller s prvkem cestovani casu nez klasicka myslenka Butterfly Effectu. Bohuzel scenar ma hodne nedotazenosti a logickych der, coz je skoda. Z nametu slo rozhodne dostat vic. Zas tak spatne to neni, ale za tu odflaklost scenare jen 60%. ()

Matli

Jednička je výborná klasika, dvojku si už nepamatuju a trojka na tom bude stejně. Je to spíše detektivka a natočené je to lehce podprůměrně. 38% ()

#47

Jedničku to samozřejmě překonat nemůže, s dvojkou je to možná na stejno. Vracení v čase je zase trošku jinak pojaté, ale koukat se na to pořád dá. ()

Harts

To uz je z nouze a nechapu proc toto pokracovani. Ale divat se na to jako oddechovka dalo. Jen ty postavy a dialogy mohly byt trochu inteligentni a trochu zit. ()

Kalimero13

Nesouhlasím s některými komentáři, které staví trojku nad dvojku. Dvojka nebyla nic moc ale s nálepkou "video film" je mnohem lepší. Trojka je stupidní ve všech směrech. Skákání už není vůbec zajímavé. Děje se tak často a cíleně. Daná osoba, herecky velice nesympatická (jak z akčních béček minulého desetiletí), uplně popírá princip předchozích dílů. Dokáže se přenést kamkoliv i když na tom místě ani nebyla. A ten finiš....bože ten finiš. Pointa byla jasná hned, jakmile akce v minulosti neměnili adekvátně budoucnost. Navíc to divadýlko...joj. ()

emdvojka

No zvrhlo sa to do niakej krimi, ktorá je predvidateľná a hlavne ten koniec mi bol viac ako jasný. No tak ako dvojka tak ani trojka sa na prvý diel nechytá a bohužiaľ The revelations sa už nedá nazvať osudovým dotykom, je zneho vybratý akurát námet v cestovaní v čase, ale inak veľmi slabé a hlavne mi tam chybali tie zmeny ktoré účastnika "skokov" vždy po vráteni s minulosti čakali...okrem novej vraždy sa tu nič nestalo...všetko po starom...sklamanie ()

Kingjiri

Žádnej zázrak se nekoná, ale snaha vydat se oproti předchozím případům trochu jinou cestou, je sympatická. Hlavní hrdina svojí schopnost ovládá, romantický / dramatický prvky nahrazujou ty kriminální a chytá se sériovej vrah. Jenže s vysvětlovánim děje se nikdo moc nemaže a scénář se často jeví jako šitej horkou jehlou, což zamrzí, protože mohla vzniknout solidní žánrová podivaná. Třetí hodně slabá hvězda za krvavější scény, temnější atmosféru a střídmou stopáž. ()

kubal18

Čím víc dílů, tím větší sračka. Jeden paradox za druhým..to se fakt báječné jedničce ani kouskem nevyrovná. 4ka už asi bude totální odpad. ()