Rozvedená Mary Kee je vystrašená telefonáty od neznámé ženy. Když neznámá sdělí, že je z minulosti, Mary se pokouší kontakt ukončit. Volající se však nedá odbýt a chystá děsivou pomstu. (LIVINGDEAD)

Pilda17

Znám rozhodně horší horory a ten nápad s mučením hlavní postavy je vynikající. Jedná se o víc než průměrné dílo. Děj je zvládnutý dobře, pár scén si dovolím říct, až excelentních. Škoda, že ten náboj nebyl ve filmu po celou dobu. Nebál bych se hodnocení ještě zvednout, ale i tak dílo, které rozhodně stojí za zhlédnutí. Pár nových nápadů uvidíte, tak že nejde jen o typický horor na milión způsobů. Za sebe rozhodně doporučuji... 6/10 = 65% ()

dr.horrible

Čo to kameraman používa za filtre, že aj červená vyzerá ako šedá? Hudba je tak zameniteľná, že ju v podstate ani nepostrehnete, a väčšina hercov charizmu nevidela. Je to vlastne umenie, natočiť film aby doslova všetko pôsobilo tuctovo a zaprášene, že vás to uspáva aj pri napínavých scénach. Párkrát som nad treťou hviezdou uvažoval, pretože nápad je to vskutku vynikajúci, ale zrealizovaný je taaaak strašne moc nezáživne. ()

George Stobbart

Slušný mysteriózny horor o žene, ktorá sa snaží zbaviť svojho psycho manžela, no po presťahovaní do nového bytu začne dostávať na svoj tunajší, štýlový starý telefón podivné hovory. Volá jej zmätená žena, ktorá tam najprv hľadá svojho manžela, potom sa chce aspoň rozprávať a nakoniec začne byť taká otravná, že telefón bude treba vypojiť. A tak hlavnej hrdinke ostanú na krku rovno dvaja psychopati a keďže podivnou volajúcou je stará známa Lorna Raver, ktorá svoju démonickú stránku ukážkovo predviedla už v "Drag Me to Hell", tak je jasné, že to najlepšie ešte len príde. "The Caller" síce nie je bohvieako originálny a spája v sebe myšlienky a nápady už použité vo viacerých hororoch i nehororoch, no tie našťastie tvoria vcelku hutný a zaujímavý celok, ktorý má občas atmosféru aká by sa dala krájať a pár krát sa tu dá aj slušne zľaknúť. Príbeh je vcelku pomotaný a po dopozeraní treba ešte chvíľu rozmýšľať a ukladať si to v hlave všetko dokopy, no bohužiaľ je to miestami aj akési nudné a fádnejšie, takže znovu by sa mi to už asi pozerať nechcelo. ()

MareT.

Pro mě naprosto příjemné překvapení. Nevím, jestli to bylo především proto, že jsem o filmu nevěděl zcela nic dopředu, ale napětí by se dalo příjemně krájet. Jen je škoda poslední scény a některé věci byly ve scénaři až moc předvídatelné. Být váma, tak si nečtu žádné komenty, žádné obsahy a skočit po tom po hlavě. Myslím si, že nebudete litovat. ()

J*A*S*M

Filmařina čistě průměrná, ale ten způsob, jakým je hlavní postava terorizována, ten mě teda dostal. Předem jsem očekával jenom nějakou běžnou duchařinu, takže o to víc jsem byl podstatou zla v tomhle nenápadným hororu překvapenej - fakt originální nápad, alespoň já si teda nepamatuju, že bych viděl film, v němž tohle bylo použitý ... Představa, že bych se dostal do takovejch sraček jako zdejší hrdinka a současně bych byl stejně bezmocnej jako ona, na mě zkrátka zapůsobila tak, že v nejsilnějších momentech filmu jsem zapomněl na nenápaditou režiii i pár dírek ve scénáři a zauvažoval jsem o čtyřech hvězdách. O ty snímek přišel poslední scénou, která se sice vzhledem k předchozím událostem dá obhájit, ale je neuvěřitelně zbytečná a jen a pouze kazí výsledný dojem. ()

• S rolí filmové Mary Kee (Rachelle Lefevre) byla v počátcích spojována herečka Britany Murphy. (Conspi)