Osudový dotyk

• Česko Osudový dotek 2 (viac)
všetky plagáty

Každý z nás zažil okamžik, kdy si přál změnit kousek minulosti. Napravit křivdu. Opravit omyl. Získat lásku... nebo moc. Co kdyby to opravdu šlo... Mladík Nick Larson (Eric Lively) objeví způsob, jak cestovat časem, a vrací se do minulosti, aby napravil chyby své i svých přátel. Nebezpečný experiment se mu však vymkne z rukou, což vede k fatálním důsledkům... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

sedm.1

Né,tohle nemohl přece nikdo myslet vážně! Hodně pokračování dělá svým prvním dílům ostudu, ale v případě Osudového doteku jde doslova o trestný čin. A zvlášť když je první Osudový dotek bez diskuzí tak geniálním a famózním snímkem. Naštěstí tento totální průšvih vůbec ničím na původní nářez nenavazuje, takže já tento jeden velký nesmysl po jeho shlédnutí ze své hlavy okamžitě vymazávám. Přitom se to ale rozběhlo docela slušně a já jsem ještě během úvodní půlhodinky byl docela natěšený a zvědavý, jakým směrem se to dějově celé bude ubírat, neboť to ještě mělo jak náboj jedničky, tak něco i z též docela povedené série Nezvratného osudu. No, a ubíralo se to asi nejhůře, jak jen mohlo. Film rezignoval na jakoukoliv logiku, zápletka byla naprosto nudná a až otravná, celé mi to přišlo strašně odfláknutý a nedopečený, dějově nefunkčně sešroubovaný a nepůsobivý. V pokračování Osudového dotyku mi navíc chyběla i atmosféra a hlavně i natolik úžasné napětí z jedničky. Ale především,byla zde totálně zpackaná a úplně bezhlavě převrácená ústřední myšlenka prvního Butterfly Effect, a za to tento druhý díl odsuzuji nejvíc! K výraznějšímu hodnocení pak nepřispěly ani poněkud nevýrazné postavy a ani jejich představitelé, a tak musím zkrátka Osudový dotek 2 označit bez zaváhaní za nudnou televizní slátaninu, která nemá absolutně žádný význam a absolutně nedoporučuji! ()

lesumir

Ma to stejny nazev jako jednicka, ma to podobnou strukturu jako jednicka, presto to jednicka vubec neni. Notebook nebyl jeste plne vychladlej z prvniho dilu a ja uz tam klikal po dvojce, takze to je asi ten nejvetsi problem, hledal jsem na film vsechny nedostatky. Jednoduse receno, tenhle film byl napsan bezhlave za cistou a vysokou komerci. 5/10 ()

dr.fish

Hlavní hrdina je úplně jiný člověk než já, nechápu co dělá a jak se rozhoduje. Všechny jeho duševní pohnutky jsou mi cizí. Ve filmu se vrší klišé na klišé, vše je jen okopírované cosi. Kladu si otázku, kolik mozku hlavní hrdina potřeboval na to, aby si zmršil takhle pěkně život. Myslím, že mu všechnu schopnost myslet sebral ten"Butterfly Effect". Tak už mu to nepálilo. Scénáristi už si s ním taky nevěděli rady, tak ho radši ukončili po 80 ti minutách.40% ()

t_gon

Neznát první díl, tak bych tomu klidně prásknul slabší 3 hvězdy. Herci jakož takož hrají, s tím sexem to není až tak hrozné a přeplácané, trikově to nebije na hnusnou notu a uplyne to vcelku svižně. Jenže první díl byl svěží průvan v dramatickém žánru a dvojka pouze „dojebavá“ vše co jde – děj, myšlenku, vyústění… Holt sequelové peklo pokračuje a jen tak rychle neskončí… ()

mustafa

Naprosto obludný projekt, který pouze bezhlavě parazituje na prvním díle. Přitom oba díly spojuje snad jen postava hlavního hrdiny, který dokáže pozměnit minulosta postava jakési femme fatale, která je důvodem hrdinova konání. Žene ho touha po dokonalosti. Jenže první díl je jízda vyčnívající svou originálností a struhujícím způsobem vyprávění. Naproti tomu dvojku zdobí katastrofální příběh, velmi špatní herci, laciné triky a ke všemu naprosto laciný konec. Postavy jsou jednotvárné, neprochází jakýmkoliv vývojem. Ovšem nejhorším shlédávám přílišné a především hloupé moralizování a neustálé podstrkování nejobyčejnějších ideologických tezí, které z diváka dělají naprostou loutku a hlupáka. Naprosto zbytečný film, který neměl vzniknout. ()

• Závěrečná scéna začíná totožně jako u prvního dílu Osudový dotek (2004), leteckým záběrem na Empire State Building. (Shakaar)
  • Natáčalo sa v Kanade a to najmä vo Vancouveri a v Britskej Kolumbii, ako tomu bolo aj v prvej časti. (Greenpeacak)
  • Celosvětová premiéra proběhla 10. srpna 2006 v Izraeli. (Varan)

Další dotek osudu

Další dotek osudu

17.01.2006

Efekt motýlích křídel časové smyčky v nízkorozpočtovém (13 mil. dolarů) snímku Osudový dotek vzbudil před dvěma lety velmi kladné reakce publika a celosvětové tržby 96 mil. byly pro producenty více… (viac)