Spencer  (Ashton Kutcher) je taký normálny tajný, nájomný zabijak, ktorý pracuje pre vládu. Jen (Katherine Heigl) je krásna počítačová expertka, ktorá sa práve spamätáva z bolestivého rozchodu. Akčná komédia, ktorá neodolateľným spôsobom potvrdzuje známe pravidlo, že protiklady sa priťahujú. V tomto prípade ale priťahujú ešte oveľa viac, napríklad ďalších nájomných vrahov. Mladý pár bude musieť vymeniť pohodlie novomanželského života za nabitú zbraň a dobrú mušku. (TV Markíza)

Jerris008

Ok... Jako komedie by to téměř šlo. Ještě víc by to šlo, kdyby to bylo myšleno jako parodie, ale nebylo, bylo to myšleno vážně, tak já to taky budu myslet vážně a nezachrání to ani sexy Ashton, ani krásná Katherine. ()

LukKon

Tak nejak neprepracovaná, hlúpa a naivná mi prišla táto romanticko-akčná komédia, že to ani neviem dostatočne dobre popísať. Nie že by som sa pri pozeraní tohto filmu nudil, ale nijak ma to neoslovilo. Nemastná a neslaná sú tie správne slová. ()

Rent

Oba hlavní představitele mám ráda. Romantické komedie u kterých si oddychnu miluji, ale přiznám se, že jsem byla zklamaná. Jiskra mezi hrdiny chyběla, nevýrazný projev se střídal s předráváním jež mi chvílemi připomínal parodii na ,,herce amatéra,, a naprosto nepochopytelně nevysvětlený konec mě nutí přemýšlet jestli se dá ještě větší blbost vymyslet......... ()

Esmit odpad!

Podle mě naprosto zbytečný film. Nudil mě a chybělo mu vše, co měl mít. Od akce přes romantiku po vtip. Vůbec jsem se do toho nevžila, nijak mne to nezaujalo. A ten skrček se do své role prostě nehodil. Jediná krásná byla Katherine ale ani ona to nemohla vylepšit. ()

jafuska

tento film se holt moc nepovedl měla to být špionážní komedie, ale mě nijak nenadchl, ani přestřelky, které snad měly být hlavním tahounem tohoto filmu a co ti dva hlavní představitelé? taky nic moc, bylo vidět, že jedou jen podle scénáře, a nic moc ze sebe nedají, že by to bylo špatným režisérem? no co už, třeba to přiště vyjde abude to i zároven lepší film ()

Black3R

Pohoda. Takéto filmy sa mi ľúbia, kde to ide samo od seba, nie je to pritiahnuté za vlasy, herci sa tam nepretvarujú a je to inteligentné a vtipné :) Katherine sa mi stále viac a viac začína páčiť :D ..... 80% ()

xxlch

Taková oddechovka,která vás nijak nenadchne a kde se objeví dost nelogických situací.Ale skouknout jednou se dá.No ale to je tak vše co od tohoto filmíku můžete čekat. ()

Mara12

Akční stránka filmu funguje dobře, všechno to střílení, honičky a souboje mají velmi dobrou úroveň a tak film uteče až překvapivě rychle. Horší je to už s ústřední dvojkou, chemie na bodě mrazu, ona naivní slepice, on hysterka v mužském provedení, dialogy pokulhávají a závěrečné vyvrcholení dosahuje úrovně Ordinace v růžové zahradě. Ovšem jako celek je to příjemně nenáročná letní záležitost, u které se dá v klídku relaxovat a o tom to je, ne ?:) ()

Cherry_Bomb

Prišlo mi to ako nevydarená verzia Pan a pani Smithovci. Bolo tam až príliš veľa miest kde ma film nudil. Všetky akčné scény boli skôr trápne ako akčné alebo vtipné. Jediné čo mi prišlo zaujímavé bol Ashton Kutcher na začiatku filmu, ale tak videla som aj horšie filmy. ()

Kubi21

Tak další akční komedie s ústřední dvojicí v podobě páru. Začátek nebyl úplně nejhorší. V celku vtipní Tom Seleck a Catherine O'Hara, které to jako jediné vydrželo do konce, a zajímavé prostředí. Pak ale po časovém posunu jsem přestal chápat co to má znamenat. Pořád někdo střílí, rve se, což by mi nevadilo, ba naopak, ale já u toho zíval nudou a kroutil hlavou. Ústřední pár nesympatický a jediná likvidace spícího agenta, která stála za zmínku, je ta v kanceláři s úžasnou dekorací, i když dopředu bylo jasné jak tato dekorace bude použita. Co se týče hudby, tak asi samostatně funguje, ale během filmu mě rozladila ještě víc. Obvykle píšu jaká to je škoda apod. Ano, je to škoda. Škoda času. Zbytečné shlédnutí. Už nikdy víc. ()

habertek

Tak průměrná akční romantická komedie...Ketherine tu byla kočka, z Ashtona očividně vyrostl chlap a jako pár fungovali a dokonce jim to vcelku spolu i seklo! Akční: *** Romantický: *** Komedie:**** Můžu doporučit:) ()

borohub

Hrozná píčovina, občas to má nádech, že by to mohlo být docela dobré, ale pak se z těch dobrých prvků vyklube totální krávovina. Konec totálně zabitej a opět trapnej jak v amerických komedií bývá. Škoda no, mohlo to být aspon průměrný lehce nad průměrný ale nakonec se z toho vyklube taková ičovina.. Takže za 2 ()

Lenii

Bohužel, nuda. Sice se člověk párkrát zasmál a pěkní herci, ale tím to končí. Příběh postrádal nějaký ten drive, akční scény nebyly ono, šílená manželka byla také divná a tajemný manžel - špión v jedné osobě byl taky podivný. Tihle herci na tento typ filmu prostě nemají a udělali z příběhu nejen akční komedii, jak je uvedeno, ale frašku. No a táta agent tomu nasadil korunu. Za herce a pobavení. 40% ()

Pavoll

Filmy s takýmto dejom su snad tisicky uz sa na nich neoplati ani pozerat.Scenar tiez naprd.Mala by to byť komedia ale zasmial som sa asi na dvoch,troch scenach.Takze podla mna film ktory mozete rovno hodit do koša. ()

jprmusic odpad!

Konecne se nasel nekdo, kdo vypada na platne jako jeste vetsi debil, nez Kutcher. Chapu, ze Katherine hraje jen to, co ma ve scenari, ale byt takhle nesympaticky, to chce talent. Zlatej Tom s Cameron. ()

Daryl.Dixon

Někdy to bylo romantické, jindy akční, ale komediální žánr jsem v tom postrádal. Akční sekvence sice ušly, ale ve městě zjevně nefunguje nic jako policie, protože to by nejspíše někdo zareagoval na střelbu, výbuchy a honičky vozidel v zastavěné obydlené části města. Jinak film, který neurazí, ale ani příliš nenadchne. ()

kaktusacek13

Když tenhle film měli dávat v televizi, tak mi bylo řečeno, ať se na to určitě kouknu, že to je naprosto úžasnej film u kterýho ho budu pořád smát. Nestalo se, takže za ** ()

johnsnow

No čo na to povedať. Snaha o komediálny Mission impossible mixnutý s Mr a Mrs Smith je síce možno hovadský nápad ale rozhodne to nenudí, občas pobaví, je to krátke, má fajn akciu a okrem trápnej pasáže na konci(kruh pravdy) ktorá bola asi najdebilnejšia z celého filmu. Takže keď to tak zrátam slušný priemer. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (viac)