Schmidt a Jenko sa na strednej škole k smrti nenávideli a neskôr, v policajnej akadémii, sa z nich stali najlepší priatelia. Hoci nepatria k tomu najlepšiemu, čím sa môže policajný zbor chváliť, majú možnosť svoju povesť napraviť. Budú pridelení k tajnej policajnej jednotke Jump Street pod vedením kapitána Dicksona. Namiesto zbraní a policajných odznakov sú však vyzbrojení školskými batohmi a učebnicami - majú sa totiž tajne infiltrovať medzi mládež. A tak sa obaja musia postaviť hrôze a nervozite z návratu na strednú školu a znova zažívať všetky problémy, o ktorých si mysleli, že sú už dávnou minulosťou... (TV JOJ)

El-Barto

Místy je 21 Jump Street nevkusně trapný a nechutný, ale to se dá celkem s klidem pominout, protože to jednoduše baví. Tatum a Hill jsou sympatická dvojka. Jakoukoliv vážnou scénu vytrhne něco pubertálně trapnýho (viz. střelba na konci), ale kupovidu to tam pasuje. I když se tahle komedie netrefuje do mýho vkusu, tak jsem se solidně bavil. ()

Gerrard8

Za scénku, keď boli zdrogovaný a rozprávali sa s telocvikárom by som dal 100%, škoda, že koniec bol taký prehnaný :) Ale nasmial som sa :) ()

Gastovski

"You some Justin Bieber, Miley Cyrus looking motherfuckers"! Přesně takhle si představuju, že má vypadat akční komedie. Na nic si to nehraje a navíc potěší občasné zesměšnění žánrových klišé. Dvojice Hill - Tatum výborná, hlavně Hill teda. Ten má totiž prototyp xichtu neskutečnýho komika a stačí aby jen pohledem reagoval na nějakou sitaci a člověk se válí smíchy na podlaze. O vtipné hlášky a situace skutečně není nouze (neskutečnej Ice Cube!!!) a akční scény mňamózní (hlavně ta závěrečná se třema limuzínama). Samozřejmě nesmím zapomenout na geniální mini roličku Johnnyho Deppa. V moment, kdy se objevil ho nikdo nemoh čekat. I když jsem seriálem netknutý, tak jsem si tuhle jízdu jak se patří užil. Velká spokojenost. 80% ()

warrenur

Nie som moc komediovy typ. Tento kusok si vsak vysluzil velmi silne trojhviezdie. Ustredna dvojica balikov, to celkom drzi nad vodou a tiez vtipne situacie na akademickej pode, kde si v celku mozno uzit ten kontrapunkt "cool-ovosti". Tiez v kostoliku s "korean Jesus" je par fajnych situacii. Proste nejedna sa o vyslovenu traposinu so silenymi fekalnymi vtipmi. Bavil som sa celkom dobre. Ale kedze sa nejedna o vysloveny objav, inovaciu, ale skor o recyklaciu toho, co som uz videl v tom minime inych komedii, vyssie nepojdem. ()

Monisek

Na můj vkus až moc přehnané... Několikrát jsem se zasmála, to jo, ale prostě je to až moc úchylný. Uvidíme, co druhý díl :) ()

MiniMinion

Zábavný film, na který se člověk podívá jen tak pro zábavu a odlehčení. Velká spousta úsměvných a zábavných momentů, Jonah Hill se prostě na takovéhle role hodí, a Channing Tatum jako obvykle také nezklamal, stejně jako Ice Cube. Velice jednoduchý příběh, který však má koule a grády a to všechno. Potěšila i camea Petera DeLuise a Jonnyho Deppa, kteří tu uzavřeli svůj příběh. Celkově velice fajn film, který si rád čas od času zopakuju. ()

Rehooo

Popravdě řečeno, čekal jsem od tohoto filmu více. Podle vyššího hodnocení zde na CSFD jsem se těšil na inteligentní komedii z policejního prostředí. Bohužel se mi dostalo jen té komedie a to ještě ve stylu teenagerovské komedie. Takže spíš než o policejní komedii jsem spíše dostal něco ve stylu American pie. ()

Aurus

Tohle byla fakt fantastická akční krimi komedie u které sem se asi miliónkrát zasmál. Příběh je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je skvělá, akce tu je výborná, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Za mě 9/10. Už se hodně těším na druhý a i zároveň poslední díl protože tento první díl byl fakt geniální. ()

peetrejr

Presne po tomto som prahol. Je to proste dokonalé! Je to veľmi vtipné, dokonca aj zaujímavé. Námet skvelý (síce to už bolo pred nejakými tými rokmi s Johnnym Deppom). Proste milujem podarené komédie. Je to podľa mňa umenie, keď ma niečo rozosmeje. U 21 Jump Street som sa rehotal od začiatku po koniec. Normálne ma bolelo brucho pri záverečných titulkoch. Film nesmierne odkazuje na Breaking Bad či už pôvodné 21 Jump Street. Som veľmi spokojný. Príbeh dvoch mladých policajtov, ktorí sú vybratí do starej policajnej operácie z osemdesiatych (áno, odkaz na pôvodný seriál). Títo dvaja policajti tvoria veľmi komické duo a parádne sa doplňujú. Túto akciu nevedie nikto iný než sám Ice Cube :) . Myslím, že tvorcovia dobre spravili, lebo Ice Cube to hrá fakt dobre. Teda isteže na rappera. Naše dve hlavné postavy sa teda dostanú do utajenia na strednú školu. Zisťujú však, že to nie je tak ako si pamätajú oni. Všetko je tak trochu naopak. Ich misia je zistiť, kto sú na škole dílermi špeciálnej drogy a zistiť kto túto drogu vyrába (opäť áno, tu je referencia na Breaking Bad, isteže je iba čistá  náhoda, že učiteľ, ktorý to vyrába sa volá Walter...) A tak ďalej. Nejdem rozoberať celý dej, pretože by ste si film mali pozrieť. ()

molcan2

"Jasne, že som sa nebavil s tebou, veľká cicuško." Keď som to prvýkrát sledoval, mal som 14 rokov a bol som plne pripravený nechať Davea Franca a Dakotu Johnson, aby mi zničili život ()

Wargoo

Pár vtipných hlášok, sympatickí undercover cops a skvelé Deppovo cameo... :) Na viac ako 3*** to ale u mňa nemá, nemalo to až tak silnú kadenciu humoru, akú som očakával. Potešil záver = sequel istý. Nenudil som sa, pobavený chválim mladých producentov aj Hillov podiel na scenári. 3*** , 62,021% ;) ()

Wolvie

Velkoryse vtipný mix buddy movie a appatowek,který krásně využívá talent svých režisérů k parádnímu vršení gagů,díky čemuž jsou některé sekvence filmu vpravdě ďábelsky vtipné.Jsou tu i slabší momenty a nepovedené fóry,ale celek je natolik fajn,že ty čtyři jsou prostě nutnost. ()

boul

Svižná high scholl komedie s plno vtipnými gagy Hilla na zasmátí a uvolněný večer bez přemýšlení s akcí klasického amerického akčňáku kde explodují i kuřata a nábojnice ve flašce od chlastu.. a až na trochu ujetej konec a té klasické americké slaďárny dobrá komedoška na oddech. 3,5* 75% ()

Hermez

Má hloubku? Ne. Změní vaše vnímání světa? Ne. Bavil jsem se? Ano. A skvěle. Původní seriál si pamatuju jen velmi rámcově, ale tahle verze má nadhled, vtip a na nic si zbytečně nehraje, naopak je to vtipně přímočaré a ani Deppova hostovačka není nijak křečovitá. Palec na horu a na něm 4 hvězdy. ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (viac)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Před třemi lety se Universal pokoušel po vzoru Marvelu nastartovat vlastní filmový vesmír, který by zahrnoval klasické figury tohoto studia: Frankensteinovo monstrum, jeho nevěstu, Drákulu, Mumii,… (viac)

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (viac)