Afro Samurai: Resurrection

(TV film)
  • USA Afro Samurai: Resurrection

Hlava Afrova otce je ukradena z hrobu a sám Afro Samuraj (Samuel L. Jackson) je poražen a přichází o svou “pásku číslo 1." Opět musí bojovat proti nepříteli, ale ještě než vyzve svého protivníka a pustí se do boje se svou nejhorší noční můrou, potřebuje znovu získat „pásku číslo 2“... (Suzie05)

kaylin

Musím říct, že seriál se mi zamlouval mnohem více. Ono to pořád má svoje kouzlo, ten nápad s Afro Samurajem je sám o sobě prostě skvělý, ale nic to nemění na tom, že seriál měl mnohem lepší zápletku, která byla skvěle vystavěna. Pro ty, co se jim líbil seriál, je tohle fajn, ale osobně prostě nemůžu smazat pachuť, která mi po tomhle snímku zůstala. Seriál u mě vždycky bude hrát prim. ()

verbal odpad!

Dejte ujetému ťamanovi do ruky bongo s crackem a pastelky a on vám zkříží pokémona s opicí! Zfetovaný Pikaču si zašukal se Samuelem L. Jacksonem a výsledný Pokémon se vydal na amfetaminový trip, ze kterého si nepochybně musí každý nezletilý fanoušek šikmookých omalovánek postříkat pyžamko mangem. Poté, co Toyotě patří půlka Ameriky je taková freneticky načmáraná bambusová pičovina, plná dunivého rapu a "kůl" hlášek v podstatě pátou kolonou multikulturní degenarace. Lze li ovšem ještě degenerovat zdegenerované! Co bude dál? "Homo Ninja: Exhumation", kde bude klon Dudikoffa a Charmandera utínat růžovou katanou hlavy homofobním androidům z pekla a s pištěním vrhat šik Gucciho hvězdice po hlavním padouchovi, jehož nezměrné zlo je důsledkem nevydařených genetických experimentů na medvídkovi Pů??? ()

Superpero

Kouzlo seriálu už ze mě vyprchalo. Přece jen jsem si tohle pustil, až po hooodně dlouhé době. Z filmu jsem prostě nebyl tak u vytržení, přesto mě ten dokonalej svět stále baví. ()

Flipnic

AFRO IS BACK!!! Absolutní meganámrd!!! Brutální řežba!!! Animované a hudební orgie!!! Naprosto extraluxusní záležitost pro všechny příznivce bizardního, krvavého a ujetého anime ... M-A-S-A-K-R !!!!!!!!! ()

Skejpr

Resurrection napravuje snad všechny myslitelné chyby pětidílného seriálu (a že se jich našlo...). Příběh má hlavu a patu, mytologie je rozpracována a tvůrci se poučili o gradaci a práci s emocemi. Afro Samurai je tak najednou anti hrdinský bad ass motherfucker, aniž by se opomnělo neustále připomínat, že je to člověk jako každej jinej, notabene i docela srab. Na úroveň řezníků typu Alucarda nebo Ergo Proxy sice nesahá, nicméně po seriálovém zklamání jsem si tudle hodinovou jízdu docela užil a nějakému dalšímu dílu bych se nebránil... ()

Shit

Jestli je tohle teda ten meganámrd, tak sem byl pravděpodobně komplet namrdán. Afro to tady zase všechno porcuje jak za starých dobrých časů v seriálu, za podpory perfektního manga vizuálu, úderný hudby, upgradovaných nepřátel a vylepšených soubojů a do toho se ještě odvíjí celkem chytře navazující děj. K jeho pochopení je ale celkem dobrý vidět předchozí seriál, i když to teda neni úplně nutný, protože tu jsou vysvětlující flashbacky. Nicméně jednu výtku bych stejně měl a to, že by bylo asi lepší, kdyby to bylo zase rozdělený na díly, ale jinak bomba. ()

3DD!3

Afro je zpět. Další úchvatné bitky a neuvěřitelné WTF momenty. Zdá se, že je všechno možné a pistolník se vrací. ()

Jeoffrey

Přesto, že jsou některé aspekty lepší než první seriál a dá se asi mluvit například o propracovanějším příběhu, u mě to ten původní bláznivý drive, který Afro měl tak nějak neudrželo. Původní seriál byl jedna velká neutichající jízda, tady se nám místy dostavili o něco klidnější pasáže. U původního seriálu bylo mrtvých nepočítaně, končetiny létaly vzduchem, krev tekla po hektolitrech, tady to bylo sice také dost ostré, ale mnohem mírnější a s mnohem více roboty, jejich rozsekání není dle mého tak efektivní... Dokonce i ta hudba mi přišla o kousek klidnější. No jo, ale já na to koukám jako na zběsilou akční jízdu a tak i když některé aspekty byly lepší v tom pro mě hlavním to šlo o kousek dolů. Ale pořád nadprůměr, i když tady jen 7,2/10. ()

Davies182

*2.600th seen movie celebration* Takový ten typ filmů, kdy celou dobu není jasné, jestli je režisér génius anebo na drogách. Kizaki vysílá směrem do divákovy mozkovny natolik bizarní obrazy, že se občas nedá dělat nic jiného, než jen nechápavě kroutit hlavou. A to je prosím Afro Samurai akční anime film. Podobné psycho scénky bych čekal třebas od "Fear and Loathing in Las Vegas: Ressurection", nebo "Trainspooting: Resurrection" :-), ale ne od tohoto akčního výplachu, ve kterém hlavní hrdina pronese méně vět, než Arnie v prvním Terminátorovi. Byl jsem holt překvapen, jen ještě nevím, jestli pozitivně, nebo negativně. Uděluji silné tři hvězdičky s tím, že celovečerní pokračování nadupaného seriálu nedopadlo zdaleka špatně - jen je to prostě občas přitažené za vlasy. Tedy, více než obvykle. A konec... konec ten je naprosto parádní! ()

swamp

Původní seriál neznám, ale tohle je zkrátka pecka. :) Samuraj, který hulí, kudy chodí - a navíc seje smrt - toť pro anime lahůdka. Většina snímku se drží ve skvělém nadprůměru, ale kvůli natahovanému konci a některým přespříliš sladkým flashbackovým vzpomínkám jsem nemohl zůstat na 4 hvězdičkách. ()

predators

Platí zde to samé, jako u prvního dílu. Jedna z nejlepších animací, řízná hudba a ukecaný Samuel :-) Jenže, bohužel platí i to, že opět jsou některé scény dosti nepřehledné a jelikož jsem u toho usínal i za bílého dne, něco není v pořádku...ano, měl bych se pořádně vyspat :-) Celkově horší nastavovaná kaše... 60% ()

Othello

Teda já nevim, ale od filmu s názvem Afro Samurai čekám v první řadě nadhled. A tohle se bere vážně jak dokument o ropných skvrnách. Animace je bravurní, o tom žádná. Ale to, že nepadne ani jeden pořádnej vtip (nebo ten ukecanej negr, co pořád táhnul s Afrem měl bejt vtipnej?) a všichni celej film jenom zatínaj zuby mě trochu lezlo na nervy. Nemluvě o tom, že na filmu je jasně vidět, kde se (úplně zbytečně) natahuje stopáž, aby dosáhla požadované délky. Napříkla několikrát se opakující monolog Sio o tom, jak moc chce ublížit hlavnímu protagonistovi. A pokud chcete naprosto zrušit dynamiku bojové scény, pusťte do ní hip-hop. Což film dělá neustále. Zkrátka zklamání, ovšem namalovaný a rozpohybovaný nádherně. ()

Kryton

Pro fandy Afra povinnost! Na seriál navodil stejně skvělý film. Epické řežby, cool anime a navrch skvělá hudba opět od RZA. Btw. sexy siu namluvená Lucy Liu je opravdu kus! ()

ledzepfan

Ne a ne a ne..Já se fakt snažím ale prostě hip hop není můj šálek kávy-takže-i když je tenhle afro samurai vysokou školou dynamické animace a má příběh mnohem lépe postavený než jeho"seriálový"předchůdce-pořád je tam dost věcí co mě prostě nesedí a ve své hiphopové prvoplánovosti dost serou.............I tak ale-hlavně za poslední třetinu(to je fakt hezká šermovací jízda)-musím dát za 5(sice slabších ale 5) :) ()

Dexter1

Prekonať Afro Samurai sa len tak ľahko nedá a tento film je iba toho dôkazom. Animácia je opäť výborná, ale miesto hustej akcie, ktorú mi nepretržite podsúvali v originálnom seriáli opadla. Afrovi sa už moc nechce bojovať, zato všetkým ostatným hej. Takže som sa len pozeral na plno cyborgov a prsia Sio, a sem-tam nejaký ten súboj. Avšak súboje oproti seriálu sa mi zdali byť mierne odfláknuté. ()