Catherine a její muž David představují navenek úspěšný pár, kterému nechybí nic k dokonalosti. Catherine ale má podezření, že ji David podvádí. Rozhodne se otestovat jeho věrnost a najme si krásnou prostitutku Chloe, která se má Davida pokusit svést. Netuší, že tím spustí osudové události, které začnou ohrožovat celý její život i všechny okolo... (oficiálny text distribútora)

Reesam

Když opomenu fakt, že film, který se v původním jazyce jmenuje Chloe, podle hlavní hrdinky, a v překladu (ano, naše oblíbené překlady do češtiny) tento film známe pod názvem Pokušení, tak jsem byla příjemně překvapená. Podle hodnocení a i podle toho, že jsem o filmu nikdy neslyšela, jsem si myslela, že film bude katastrofa. Ale! Amanda byla opět a "nečekaně" skvělá. Je prostě tvárná a zahraje leccos, dává city najevo a je vážně nadaná a především nádherná. J. Moore také skvělá, její herecký výkon mě dostal do kolen. Co mě zklamalo, byl závěr. A tím film u mě klesl, zhoupl se až na lehký nadprůměr. Čekala jsem víc, něco, co by všem vyrazilo dech, ale nedočkala jsem se. ()

Beagle

Na Chloe jsem se těšila (trailer jsem viděla asi desetkrát) a je to vynikající film, skvěle obsazený (největší kus práce odvádí skvělá Julianne Moore, Amandě stačí jen zamrkat a má hotovo...:), ale superlativy končí u velkého finále, které vypadá jako scénáristova (v tomto případě scénáristky) útěk z rohu, kam ho příběh dohnal. Ale tahle historie už od začátku spěla k něčímu neštěstí...P.S: Francouzskou inspiraci Nathalie jsem neviděla./ Doufám, že Chloe dorazí u nás alespoň na DVD, zaslouží si to. ()

lioncel

Lehce zapomenutelný, mírně kostrbatý příběh se třemi výbornými hereckými party /Catherine Stewart, Chloe, David Stewart/, vyznačující se především dosti podivným /nelogickým chováním Chloe .. původně suverénní mladé profesionálky vyšší cenové kategorie, které se to náhle v hlavince pomotá tak podivně, že se bezhlavě zamiluje do dámy, která mohla být spolužačkou její matky .. abych to zkrátil, veliké plus tohoto snímku vidím jen v těch několika pár milisekundách ukazujících, jaká je nahá Amanda Seyfried neskutečná samice /wow!!!/ … ()

M.i.k.e

dobře natočené a uvěřitelné komorní drama o partnerské krizi,a vůbec partnerských emocích,kdy ne všechno funguje tak jak by mělo.To vše doplněné velmi dobrými hereckými výkony v čele s Julianne Moore,která nejenže je paní herečka,ale stále je i sexy...70% ()

Marqta

Během tohoto filmu se můj názor na něj měnil a kolísal mezi nadšením až po znechucení. Na začátku jsem byla zvědavá, co se z toho tématu vyvrbí a celkem se mi to i líbilo. Jak film pokračoval, tak mi přišel čím dál tím víc hloupější a hloupější, když pak ale ke konci přišel první "zlom" který měl diváka ohromit- tak jsem si řekla, že to vlastně taková hloupost není, (takže tvůrcům částečně vyšel záměr). Ovšem při druhém "ohromujícím" odhalení mě spadla brada - to nikoli uchvácením, nebo překvapením - jakým směrem se děj vlastně ubíral, nýbrž znechucením- jakou frašku z toho nakonec vytvořili. A musím říct, že to je škoda, protože kdyby tvůrci nechtěli diváka ohromit celou řadou překvapení, tak by se jednalo o možná i lehce nadprůměrný snímek. Když se ale do plánování překvapení pustí někdo, kdo (bez urážky) nemá soudnost- vznikne něco tak laciného a hloupého....Dávám dvě hvězdičky, ale nebýt poslední čtvrtiny, tak bych možná uvažovala i o třech. (A ještě poznámka na závěr, kterou si moje snobská část nemůže odpustit: to prostředí je vážně dokonalé a moje materialistická dušička jen plesala. -Ale to sem nepatří). ()

Gee.Rocks

Tohle mě hodně bavilo. Čekala jsem poněkud jiný vývoj událostí, takže mě rychlý spád u konce překvapil. Julianne Moore je vynikajicí herečka, vlastně každý film, ve kterém hraje je zárukou dobré podívané. A když ji spojili v Liamem Neesonem... z mého pohledu - dream team. ()

Aljak

Chloe a jej spona, ktorá to celé začne - aj skončí. Dej sa pekne stupňuje a to čo na prvý pohľad vyzeralo úplne jasne je razom úplne inak. Medzi manželmi to vyzeralo zle, veľmi zle - až úprimnosť napokon pochovala všetky pochybnosti. Tak snáď aspoň toto posolstvo donúti ľudí sa zamyslieť, že pochybnosti môžu byť zažehnané jedine úprimnosťou, ničím iným... Film ako taký nebol zlý, ale nejako obzvlášť táto dráma v podstate nezaujala, až na pár nečakaných zvratov v deji. Samozrejme najviac zaujala hlavná postava Chloe a jej meniace sa charakteristické črty. ()

O´Neill

Tak tohle nebyl můj šálek kávy. Ponurá atmosféra, špatný námět, a snaha hrát si na něco co to není. Velkým plusem filmu je perfektní hudba, a dost dobří herci. Bohužel je však námět tak neuvěřitelně špatný, že se z toho opravdu nedá vymačknout něco víc. ()

campix

Normální drama s velkou mírou eroticky laděných scén, což mě se jako zástupci mužského pokolení zamlouvalo. Amanda Seyfried je pro tuto roli jako stvořené naivita a chtíč jí kouká z jejích velkých kukadel. Julianne Moore je na hlavní roli nevýrazná a Liama Neesona, tu bylo poskromnu (zaviněno nehodou manželky viz. zajímavosti). Lehký nadprůměr, který se do dějin filmu rozhodně nezapíše. ()

Pajky3

Takové zvláštní drama, ve kterém se mihlo skvělé obsazení. Liam a Julianne jsou dobrý vždycky a k nim zapadla nová a neokoukaná Amanda, která se předvedla v dobrém světle. Nevim, čím to, ale v poslední době když si pustim film, tak spíš než aby tam byl normální sex, tak jsou tam dvě holky. Konec byl sice přitaženej za vlasy, ale mě se to jako celek docela líbilo a tak si myslim, že hodnocení 70% je optimální. ()

Martrix

Sice to není typická červená knihovna, ale rozhodně to není ani pořádný thriller a už vůbec na tom není nic mystického. Skvěle obsazené manželské drama, které ale nebylo tak dobře napsané, aby dalo Moorové, nebo Neesonovi opravdu vyniknout. Na takový scénář jim stačí hrát na volnoběh. Seyfried měla za úkol vypadat dobře a snad trochu nečitelně, což se jí dařilo. Ve výsledku to ale ničemu nepomohlo, protože rozuzlení bylo kombinací předvídatelných momentů s divnou pointou. Nejspíš nejsem cílovka, protože jakožto typický pinďourkář jsem vůči divným ženským, velmi málo empatický. ()

Juto

Tento film mi pripomenul 90. vlnu erotických thrillerov. Má všetky prvky vrátane zdravej dávky jemných sexuálnych scén, ktoré ma prekvapili, pretože Amanda Seyfried má na ňu taký roztomilý a nevinný vzhľad. Ale je to taká dobrá herečka, že jej to nebráni v tom, aby presvedčivo hrala rolu zvodnej dievčiny Chloe. 6/10 ()

kocik1

Celou dobu jsem čekala, až se něco začne dít, když je to teda ten thriller. A ono ne, on to byl thriller pro uspávače hadů a tím teda opravdu nejsem. ()

andrii

LOV/E/ kvartet kabaret. Kdo podlehne, kdo odolá labutí návnadě, andělské Siréně extáze, atraktivitě dráždivé poezie, zaplacené přitažlivosti v "kvartýr" negližé? Vyhrazeno pro hry Amorovy, horké pahorky Venušiny. Hoře nestydaté. Když se střetnou, vystřelí šípy, přestřelí hranici únosnosti, vyzrazení. Tahle "průzkumnice" fyzických skulinek. Nevěstka se saténovým tělem, smetanovou pletí, jahodově vykrojenými, vlahými rty, vykutálenýma očima. Parádnice se starožitnou broží a roztaženými údy nic dobrého nevěstí. ()

Cedr

70% ... Chloe je spíš dramatem než thrillerem, na to je příliš málo napínavý(á), to by ale nevadilo - problém je v zápletce, která je průhlednější než sklo. Nicméně je nutné uznat, že je vše provedeno celkem solidně a koukat se na to dá. Obzvlášť během několika solidně sexy scén. Nečekáte-li zázraky, mohli byste být příjemně překvapeni. ()

bubun

Oproti původní Ženě mého muže slabej odvar (a to se tady dokonce snažej o alternativní dramatický konec), ačkoliv Julianne Moore i Liam Neeson dělaj, co můžou. Stěží si představit jiného herce, který by se do role manžela hodil ještě míň, než zrovna Neeson. To opravdu není role pro něj - nic proti kvalitám jeho herectví. Představitelka Chloe je krásná moc přímočarým, povrchovým způsobem (a když má ulízlý vlasy v culíku, tak je až děsivá, s těma obříma bulvama)... Shrnu-li to, je to plochý remake (s dementním a americky dořečeným koncem), na kterém jsem si mohla užívat jen atmosféru zimy ve městě, s měkkým sluncem a pahýly stromů... za to je ta jedna hvězdička. ()

marvan

Egoyanův rukopis je znát už od prvních záběrů. Zároveň je to také důvod, proč je film tak trochu zklamáním. Po velkoryse rozehrané studii partnerských vztahů přichází vyústění, které vše zužuje do žánru poplatného "šokujícího" finále, popírající jemné předivo psychologie, které režisér vybudoval kolem postav. Škoda je Atoma pro takový scénář. P.S. Filmová hudba mi přišla vynikající, zvukově blízko hollywoodským atmosférickým prefabrikátům alà Zimmer, narozdíl od něj má ale tahle koule. ()