Plavba vlnami hudebních novinek. Hitparádu domácích a zahraničních klipů uvádějí Aleš Juchelka a Richard Krajčo. (Česká televize)

HouseMK

Vzpomeňte na doby, kdy něco jako YouTube vůbec neexistovalo a tohle byla pro našince jedna z mála možností podívat se na zajímavé a kvalitní klipy nejen středního proudu. Krajčo s Juchelkou měli výkyvy, ale některé díly (hlavně Zlaté Medůzy) byly vážně vtipné. Připrav se, hrajem! ()

Bollek

Občas jsem to vídával a pamtuju si, že mě bavili písničky, moderátoři i dekorace a animace. Ale už se mi zbytek nějak vytratil z hlavy. ()

AldousSnow

V ČR se hudebním magazínům a pořadům nevede, proto je až těžko uvěřitelné, že medúza funguje už od roku 92. Snaha se cení, jinak novinek z aktuálního světa hudby je opravdu pomálu. A co měly znamenat ty neustále výpadky volajících?! Aspoň že nám medúzu začala uvádět Klára Vytisková, na tu se přece jenom dívá lépe, než na Krajča. ()

Zodiak455

Výborný pořad,moderátoři jsou vtipní a v poslední medůze s Krajčem a Juchelkou jsem se velmi nasmál když dávali ty staré skeče s jídlem.Prostě výborný pořad. ()

Kvasekus

Před deseti lety bych dal možná i čtyři hvězdy...Krajčo byl ještě v pohodě...postupem času ovšem Médúza ztrácela a ztrácí šťávu až to neni hezký...dnes shlédnout Medúzu skoro nejde. Tři smířlivý hvězdy dávam za ty starý časy a tak nějak sem to zprůměroval ()

Karp

Já osobně vzpomínám raději na dvojici Juchelka Krajčo -3,5*. Juchelka sice nebyl zrovna idol pro teenagery, nicméně bylo to takové malé, milé, místy vtipné - zkrátka naše. Aktuální styl s Vytiskovou je více "cool" ovšem dle mého bez emocí a občas i beze smyslu. Já vlastně ani nevím, co od toho pořadu čekat. Uslyším tam pár písniček? Možná... Mezitím bude nějaký host? Zřejmě... Koho vlastně ten host zajímá?:-) Vytiskovou...? Vypadá to, že ani tu ne. Tak proč tam k sakru je?:-) Nebylo by lepší si pustit třeba MTV nebo VH1? Nevím... Improvizuji:-) Možná příště přijde i kouzelník... BTW Ten kolega Vytiskové (nemyslím ovšem Kluse) je celkem zběhlý v beat boxu a one man show, viz Na stojáka. Tady je ovšem jeho potenciál zcela nevyužit. ()

Judy24

S Klárou Vytiskovou u mě pořad ztratil hvězdičku, pořád je to ale jediný hudební pořad s hitparádou v česku, který si drží nějakou úroveň. A díky Bohu aspoň za to. ()

topi80 odpad!

V absolutních počátcích (tenkrát to bylo bez moderátora a uváděla to jakási automatická medůza na dně moře) velmi dobrý výběr hudby. Po inovacích a nástupu moderátorů absolutní odpad. Mimochodem, je s podivem, kolik moderátorů hitparád se minulo povoláním? Vždyť to uváděli samí geniální zpěváci, kteří ty hitparády později vyhrávali. V Medůze kralovala kapela Richarda Krajča, Eso mnohokrát vyhrály neodolatelné árie Leoše Mareše a Pomeranč objevil dřímajícího génia svého moderátora,který se zabývá přednesem ve skupině Cocotte Minute. Nyní mě omluvte, jdu zvracet. ()

Akvarista

Vždycky si vzpomenu na Juchelku jak tam žral ty salámy a každej díl si dělal srandu z toho, že je tlustej... špekoun jeden blbej, haha. ()

SenFlxr

Na tomhle pořadu mě překvapuje fakt, že může moderátora dělat někdo, kdo neumí vyslovovat sykavky. I když zase nutno přiznat, že to co moderátoři předvádí má alespoň hlavu a patu. Než Eso je to rozhodně lepší. ()

Mustaffa odpad!

Já tyhle hudební pořady vždycky nesnášel, ale je fakt, že je/byla (ani nevím jestli se to ještě vysílá) Medúza oproti :-) konkurenci :-) v podobě Esa a T - Music nebo jak se ta sračka na Primě jmenovala docela pořad na vysoké úrovni. I když všechny pořady pouštěly stejná hudební hovna. ()

xpaja

Kdysi slušný výběr hudby a dobrá alternativa k mainstreamovým komerčním TV a radio hitparádám. Dnes je slabý odvar s děsnými moderátory. Tím se kvalita přiblížila Nováckému Esu. I když tak zlé to stále není. Dávám --- == 30 % == --- . ()