Mojsejovci

(relácia)
Reality-TV
Slovensko, 2005, 65 min

Reality šou známeho manželského páru. Podnikateľka Nora Mojsejová a spevák Braňo Mojsej sa tentokrát rozhodli, že si do domu zavolajú súťažiacich a vyberú jedného, ktorý získa finančnú odmenu. Do šou sa prihlásilo 16 036 záujemcov z celého Slovenska. Na konkurzy do štyroch miest bolo pozvaných 1 800 uchádzačov, z ktorých postúpilo ďalej do hry sto. Z nich bolo v druhom kole vybraných 12 finalistov, ktorí sa nasťahovali na tri mesiace do vily Mojsejovcov. Tu žili denno-denne dvadsaťštyri hodín pod dohľadom kamier, bez akéhokoľvek kontaktu s rodinou a priateľmi. (TV Markíza)

biopanic

"Hej, Nora, koľko stálo toto kreslo?" Famózne príbehy pána Mojseja o boji s alkoholizmom. Pani Mojsejová nezaostáva a veselo kydá na všetko, počnúc trusom pred dverami až po chlpy plávajúce v slovenskej smotane. Hviezdička za to, že mi obočie vyskakovalo až po Neptún. ()

haffen odpad!

Reality show utociaca na tie najnizsie ludske pudy. Program od sedlakov pre sedlakov. Davam 5% (inak 0%) len kvoli tomu, ze sa toho zdarne chytila S.O.S. a tak sa zacala ich kariera. Zial aj vulgarnych a nevtipnych Mojsejovcov. ()

helrohir odpad!

Keby sa vyhlásila nejaká súťaž o najhoršiu reality show vysielanú na našich obrazovkách, toto by bol jednoznačný víťaz. ()

B.C.B.P.

Ta co, vam uš dziga mimo Pereša? Neni to absolutorijum, ta ale zauvažujce... Nebudzte natvrdlí. Ja znam prečo cie palce dole, lebo závidíce! Ta mi neskáčce do hodnotenia, bo ja vam neskáčem! Nech aj Kusaj nežere, za *****! ()

pierre9 odpad!

Horšie hodnotenie sa už, bohužiaľ, dať nedá. Ale toto je suverénne najtupší manželský pár na Slovensku, ak už nie na svete... Len ďalší dôkaz toho, aké nehorázne sračky sa môžu dostať na TV obrazovku. ()

lisma odpad!

Mohli by udělat pokračování ve kterém by manželé Mojsejovi byli mučeni ve svém krásném domě ala Funny games USA. Velice výrazný odpad. ()

brasek odpad!

Horšie než odpad! Priznávam, zo začiatku som to pozeral... znechutilo ma, že Mojsejovci boli vždy tí najmúdrejší... možno sú, neviem... nepoznám ich. Ale proste celá tá show, dramaturgia, šašo Rozboril - one man show, návrat vyradených, lebo že... proste z celkového pohľadu to bola otrasná pičovina a nič viac než pičovina. ()

Angelo987 odpad!

Musim dat 1% lebo ked Brano, alebo Nora nieco vypusti z ust, tak sa da na tom aspon zasmiat. Inac je do ,,dokonala`` dvojica :) On skrachovany hudobnicky alkoholik a ona podivna podnikatelka, museli sa dlho hladat. Fuj, je mi zle z tychto nechutnych Markizackych reality show! ()

Etherium

10 %? šak si to každý spievaval. Chcem byť v dome, ÁAAno. Jediná reality show, ktorú som dokukal až do konca, vlastne je to jediná reality show, ktorú som vôbec pozerával a smial sa na Nore :D. ()

GothRot odpad!

Vrchol debilizmu, primitivizmu a vizitka národa - koho "my" považujeme za celebrity - pochybne zbohatlú škratu a jej vydržiavaného alkoholického pseudo-muzikantského primitíva. Bravó Slovensko. -10/10 ()

Phoeniyx odpad!

Chvílemi jsem málem brečel jak to bylo trapné a ubohé! Nesnáším ty kteří mě donutily na to koukat!! Hnus jeden fialovej! ()

endoskop odpad!

Dve milionárske gadžovské "celevriti" - Chruňo a Mora Monsterovci (inšpiroval som sa SOS) sa rozhodli ukázať svetu, vlastne len Slovensku, čo si môžu dovoliť. Stupídna televízia im na to kývla a vznikla ich vlastná "reality show". Čo viac dodať... ()