Představte si, že existujete v různých podobách v paralelních světech. Vaše alter ega prožívají rozmanité osudy a se smrtí každého vesmírného dvojníka se rozdělí jeho síla a energie mezi zbývající. Přechody mezi jednotlivými světy - kvantové tunely známé jako červí díry - hlídají speciální agenti multiversa. Jeden z nich, bývalý agent Yulaw, už zničil v paralelních světech 123 svých alternativních životů. Už zbývá jen poslední dvojče na Zemi, uznávaný veterán losangeleského policejního oddělení Gabe. Jeho život, spokojené manželství i čest se ocitnou v troskách, když Yulaw vnikne do jeho světa, hnaný touhou stát se nejmocnějším, neporazitelným jedinečným. Křehká rovnováha vesmíru je ohrožena, osudová bitva mezi dobrem a zlem vrcholí. (oficiálny text distribútora)

Rudinsky

Možno nemá ktovieaký skvelý scenár, herecké výkony a neviem čo všetko ešte, ale dobre sa pozerá na Jet Liho. Malý, nasratý drak v akcii podporenej matrixovskými odkazmy. ()

Kuny27

Ubohé triky a hudba. Tento film mě nijak moc neuchvátil, čekal jsem od něj daleko více, protože např. Utržený ze řetězu se mi velmi líbil a Jet Liho mám velice rád. Děj byl docela dobrý a celkem i originální, ale s tím počítačem to bylo až moc přeplácané. Chudák Jet Li takhle znehodnotit jeho umění boje. Uvažoval jsem nad 3 hvězdičkami, ale 3 hvězdičky jsem dal daleko lepším filmům než tomuto. ()

keoma26

tak jsem si pri vanocnim dohaneni restu pustil JEDINECNY s Jet Li a asi uz vim,proc jsem se tomu tak dlouho podvedome vyhybal...ten film obsahuje vsechno,co mam rad: paralelni vesmir,cestovani casem,vicecetne identity a samozrejme jet li a kumg fu,takze na prvni pohled idealni mix,na ten druhy bohuzel pruser jako brno: naprosto kasirovane kulisy evidentne inspirovane DEMOLITION MAN,jen bez fantazie a rozpoctu,uplna absence humoru nebo aspon nadhledu /autorsky nadhled jako vyraz toho, ze reziser vubec vi, o cem toci/, naprosto zbabrana choreografie, bez invence podobne jako v nejhorsich filmech Van Damme,navic uplne zbytecne pretezovana nadbytkem specialnich efektu /hlavne,ze tvurci prohlasovali,ze sam Jet Li je specialni efekt a pak jeho schopnosti takhle zahlusi/,nesmyslne, "nelogicke" rozvijeni vchozi dobre premisy /ve ktere by se daly najit ozvuky Nietzscheho teorie Nadcloveka/,hlavne v detailech,ktere spolu vubec neladi,napr. to,ze jsou obe hlavni idetity Jet Li celou dobu stejne oblecene je matouci nejen pro pronasledovatele,ale i divaky,a hlavne to krome neprehlednosti neprinasi zadny dalsi efekt a moment prekvapeni,neni vubec vysvetleno,proc hlavni hrdina "citi" sve druhe zle ja a ostatni ne...dlouho jsem nezazil tak zabity potencial,navic pry dal Jet Li tomuhle projektu prednost pred Tygrem a drakem,omg,doufam,ze hned potom propustil sveho agenta;-) ()

iXtr3m3

Tak z proklamovaného zabijáka Matrixu sa nakoniec stal len slabší skoro príbuzný, ale Jet Li si lepšie potvrdenie svojej formy v Hollywoode nemohol priať. A vedľajšia úloha Jasona už len poteší... :) ()

BlueZero

Akčné sci-fi s Jet Li. Asi by som prijal trocha viac zavedenia do problému paralelných svetov, ale kedže to bol len akčák, tak na to môžem zabudnúť. ()

Paity

Jet Li to zase rozjel a různě kope, skáče, hází rukama a dalšími údy, aby zastavil ty zlé a nedovolil jim dělat to špatné. Samozřejmě se to podaří. Jinak nuda. ()

Corpsegrinder

Jedno z posledních čistejch béček a zároveň perfektní ukázka filmařiny z přelomu tisíciletí. Bitky, dystopická blízká budoucnost, nápaditý triky, nabušenej nu-metalovej soundtrack, sympatický obsazení kterýmu kraluje Jet Li a hláškující Statham, a to vše završeno jednim z nejdrsnějších konců v historii filmu kde se zlej Jet Li rozhodne že než bejt něčí kurvička tak radši rozkope palici celý paralelní dimenzi. Ano samozřejmě to není Schindlerův seznam a nemá to hlubší podtón ani poselství, ale to by tu hledal jen hlupák. Snad jediná věc kterou jsem filmu nesežral bylo to že Jet Li a Carla Gugino spolu píchaj. ()

Hyb_rid

Super rychlá jízda, která se po cestě nějak zadrhla a ve výsledku mi to připadalo spíš jako hooodně dlouhý promo klip výborné desky Sinner od Drowning Pool. K tomuhle béčkovému akčňáku tedy i přes perfektní hudbu nebudu shovívavý, protože si hraje na něco víc než ve skutečnosti je a choreografie soubojů je místy dost úsměvná. Nebudu už dál rozpitvávat co by, kdyby ... 35% ()

Prochy38

Moc dobré a velmi povedeně natočené akční sci-fi. Zabrousit do paralelních vesmírů se zatím moc často nevidělo. Jet Li je v akčních scénách dokonalý a efekty 3. tisíciletí mnohému napomohly. Zvláště na mě zapůsobila závěrečná akční scéna ve vesmírném vězení! Povedené! ()

filipvrbik

Když přistoupíme na to, že je to blboučké akční sci-fi béčko s předvídatelným a téměř nulovým příběhem, tak se na to dívat dá... Chápu celkem skoro jakékoli hodnocení - na jednu stranu prd efekty, hrozná hudba, katastrofální réžie, nesmyslný příběh, na druhou stranu Jet Li umí - takže akčnák na odreagování, proč ne. No a v neposlední řadě je to naštěstí krátké, což je rozhodně plus, ale konec hrozný...40% ()

system

Tohle nema Jet Li zapotrebi, opravdu ne. Jete rychle se vrat do Hong Kongu, jinak se budes hrabat v patosu tehle scenaristickych sracek do nekonecna. ()

berry.77

Jet li je jako vždy machr,ale boužel tomu dost chybělo. Je to spíše Highlander v novém kabátě neboli futuru:) Celkově bych to ocenil na 3.5* jen diky 3 hvězdám v tomto filmu co to zahrali na jedna jinak mizerné triky hudba byla prapodivná no co dodat usuďte sami za skouknutí nic nedáte:D ()

aLPaC

Příběh stojí za starou bačkoru. Těšil jsem se alespoň na souboje s Jetem Li, ale dočkal jsem se jen trapného okopírování Matrixu, které bylo až tak přehnané, že mě to pěkně sralo. Celkově tedy nuda šeď. Škoda, že v tu dobu nebyl Statham již o něco slavnější. Kdyby dostal více prostoru, třeba by to bylo Inékafe. ()

Renfield

No teda, to bylo dílo. Scenárista a režisér téměř v jedné osobě to totálně zpackal. Scénář je tak neuvěřitelně tupý a aby toho nebylo málo, je téměř každá minuta filmu podbarvena hudbou. Především v soubojích je to hudba absolutně se nehodící, příšerně rušící. Vizuální efekty, další část filmu co žel pobaví, vím že to není zrovna levné, ale snad to alespoň nějak líp šlo, případně kdyby tam radši nebyly žádné. Takové béčko, nebo céčko nezachrání ani dvojitý Jet Li. 30% ()

Dračí koule Chowa Yun-Fata

Dračí koule Chowa Yun-Fata

21.12.2007

Uvědomujeme si, že to zní jako laciný fórek, ale pro název kung-fu fantasy Dragonball prozatím nemáme překlad, který by zněl méně dvojsmyslně (jsme docela zvědaví, jak si s tím poradí tuzemský… (viac)