Big Brother (Velký bratr) je televizní formát reality show, ve kterém více než 15 týdnů žijí soutěžící (obvykle 12) v domě plném kamer a snaží se přestát hlasování diváků a získat vysokou finanční cenu. Tento formát vytvořil John de Mol z Nizozemska a rozvinul ve své produkční společnosti Endemol. Byl to nejsledovanější pořad hlavního vysílacího času v 70 zemích. (oficiálny text distribútora)

milwaukee odpad!

Orwell se musí v hrobě obracet. A to byl rok 2005. Teď už by rotoval jako vrtule na Spitfajru a synchronizovaně blil. A nebo by se plácal do stehen, jak přesně se tefil ()

gudlak1 odpad!

Tuto reality show TV NOVA absolutně nezvládla. Mohu posoudit podle zahraniční produkce, respektive podle polského BB. Viděl jsem na této polské TV tři díly a česká komerční produkce tuto show nepochopila. Jednak mělo jít v podstatě o plnění úkolů a následná odměna měla spočívat ve formě nakoupení potřebných životně důležitějších věcí jako je JÍDLO a ne ALKOHOL. V těchto zahraničních produkcích BB, byl alkohol jen za odměnu a to ještě za velkého přemýšlení jestli vzít na týden zásoby jídla nebo jednu láhev alkoholu, co myslíte, co zvítězilo!!!!!! Hodnotím Odpad!!!! ()

HarlanWade odpad!

... ve Vyvolených byly alespoň lidi a ne kreatury, kterým v životě záleží z 99% na sexu. Tomuhle nadávali do sraček i lidi, kteří umírali slastí při oddychovce ve stylu Ordinace v růžové zahradě. ()

LuNaj odpad!

Nova si to zbabrala sama. Uchazeče si vybírali pdole bůhvíjakých kritérií (Vypracovaný týpek? bereme. Holka s parádní postavou a malým mozečkem? bereme. Slečna, která každému dá? bereme.) a svoji "show" spustili později, než primáčtí Vyvolení. ()

Mire odpad!

VyVolení sa dali pozerať, ale toto bola tak zaprdená nuda až to zdravé nebolo. A nakoniec to vyhral celé buzerant... ()

Vanguard77 odpad!

Tímhle a ostatními kravinami na jedno brdo ze srdce opovrhuji. Big Brother nebo VyVolení, všechno je to stupidita o ještě větších de*ilech. Upřeme jim kuřivo a pitivo a budeme sledovat, jak si lezou na nervy. Děkuji, nechci. Bože kam ta televizní budoucnost spěje... ()

borohub odpad!

Nikdy jsem si tuto show neoblíbil, už jenom z důvodu že mi to přišlo jako trapná napodobenina vyvolených, který se v tu dobu docela žral. Díky bohu na nově maj rozum a nerecyklujou hovna(ikdyž po asi 5. řadě superstar nevím jestli se do tohodle argumentu můžu opřít :D), jako jiné TV stanice ()

smrtubohem odpad!

Je sranda, že mulat Abasová v roce 2005 pracuje na této celonárodní hanbě, a o čtyři roky později dělá mluvčí panu ministrovi pro menšiny :D Česko je nejlepší země na světě !!!!!!!!! ()

walkingdead odpad!

Nova to od začátku vzala s velkým bratrem za špatný konec. Jste alkoholik? Točil/fotil jste někdy porno? Je váš průměrný roční počet sexuálních partnerů dvou-či-víceciferný? Je vaše IQ dvou-či-méněciferné? Máte záznam v trestním rejstříku? Pokud jste alespoň na jednu (ale ideálně více) z těchto otázek neodpověděli kladně, konkurz pro vás končil v 1. kole. Partička těch, kteří uspěli, si pak pod dohledem kamer dopřála chlastací (a někdo i souložící) několikatýdenní až několikaměsíční party (dle své obliby v tlupě i mezi návštěvníky zoo). Vítězem této v Česku totálně neúspěšné show se nakonec stal svalnatý nekonfliktní „Shrek“. Nebo spíš takový hloupý Honza, když se budem držet českých pohádek. A prý si odtamtud odvedl i princeznu, ale to už je bulvár, o tom nic nevím… ()