Big Brother (Velký bratr) je televizní formát reality show, ve kterém více než 15 týdnů žijí soutěžící (obvykle 12) v domě plném kamer a snaží se přestát hlasování diváků a získat vysokou finanční cenu. Tento formát vytvořil John de Mol z Nizozemska a rozvinul ve své produkční společnosti Endemol. Byl to nejsledovanější pořad hlavního vysílacího času v 70 zemích. (oficiálny text distribútora)

slovan1

Asi zde zvitězila síla atraktivnosti a vypatlanosti učinkujících nad nějakou soutěžívosti a původní pointou pořadu...vyvolení oproti tomuhle poděsu mnohonásobně lepší ()

Gogen odpad!

Kolik člověk potřebuje vidět této zhovadilosti, aby mohl hodnotit ??? Ovšem toto hodnocení není ani tak o konceptu, jako spíše o protogonistech ... tak pak jeden díl snad může i stačit :-)))) Ale, takový EXPERIMENT ... to je jiné kafe :-))) ()

MareT.

Velký bratr trpěl na špatné podchycení. Byl o hodně lepší než VV, kde se nehledělo na pravidla, kde nebyl přísný režim...ano místama blbé úkoly, lidi jako z modelingu...ale i tak pro mě to byl jasný vítěz BB vs. VV! Ale už je to pryč, díkybohu! ()

wasillisa

tento pořad mě jednu dobu živil - jako komparzista jsem dostala transparent s nápisem: "Šrek je nejlepší", nějakou tu houkačku, tři kila a předstírala zájem... Kdyby nezakázali během několika natáčecích hodin odchod na záchod, dala bych 2* ()

Honzick odpad!

Viděl jsem dva díly tak nevím jestli jsem ten pravý co by měl něco podobného hodnotit ale jedno vím určitě...sledoval jsem to dohromady něco přes hodinu a nebavil jsem se ani minutu...ne moc dobrý poměr ()

Paity odpad!

Cizímu neúspěchu se nesměji, ale tady udělám výjimku. Big Brtoher byl skvělý propadák TV Nova, ve kterém figuroval Leoš Mareš, co by moderátor. Tenhle samolibý človíček musel dostat přes prsty. ()

Wishkah odpad!

Nova si říkala, čím by tak mohla zaujmout diváky ve voyeuristické reality show. Tak do pod dohled Big Brothera strčila pornoherečku, gaypornoherce, jakousi ruskou sektářku, roztomilého klučíka a divnou radio-moderátorku a pár ostatních. Vznikla hrozivě nudná show, ve které se díky mluvě účastníků prakticky hodinu v kuse pípalo ()

Mo. odpad!

Šílenost. Totální masochismus a čistá schizofrenie. Úplné dno. Nejhorší věc, co lze vymyslet. To už jsme všichni vážně tak strašně v prdeli, že jediné, co nás dokáže emocionálně vzrušit je pozorování života ostatních lidí a to v přímém přenosu? Jako what the fuck?! Co se to krucinál děje? Jak jsme se k tomuhle mohli dopracovat? Big Brother jako absolutní a konečný důkaz toho, jak strašně je běžná realita v hajzlu. Neuvěřitelná psychárna. ()

J*A*M*A*L

No pár dílů jsem viděl a taková otrava to zase nebyla, ale na VyVolený to nemělo ani zdaleka. Problém je, že už si to skoro vůbec nepamatuji, ale vím, že mě to tehdy moc nechytlo. ()

Delaney odpad!

kdo je větší vykslejvanťák a kdo ho komu dřív vykouří? pusťte si potichu porno, nadabujte si ho a dosáhnete kvalitnějšího výsledku než tahle banda buzerantů ()