Big Brother (Velký bratr) je televizní formát reality show, ve kterém více než 15 týdnů žijí soutěžící (obvykle 12) v domě plném kamer a snaží se přestát hlasování diváků a získat vysokou finanční cenu. Tento formát vytvořil John de Mol z Nizozemska a rozvinul ve své produkční společnosti Endemol. Byl to nejsledovanější pořad hlavního vysílacího času v 70 zemích. (oficiálny text distribútora)

salome odpad!

Velký bratr - Orwel - 1984 ....tady je to sám odpad, ale přitom sledovanost to mělo značnou...neříkejte, že ti co nemohli vynechat jediný díl, tady nejsou, nehodnotí...nechápala jsem, ještě že už něco podobného znova neopakovali ()

Zelda knihkupec odpad!

No tohle bylo fakt hustý, kdybych mohl tak tomu dám tak mínus deset hvězdiček. Momentálně se jedná o zatím nejhlubší dno tv realitky. Oproti tomuto pořadu říkám že i superster a podobný talentovky maj jakousi byť minimální úroveň. Bojím se co by ještě tak mohlo přijít třeba sexuální radovánky neznámých tělesně dokonalých učastníků každé pondělí, středu, sobotu a nedděli a blbá část národa by je všechny milovala. Hlavně ty teplouše. Tohlensto (odmítám to nazvati TV pořadem ani čímkoliv podobným) je urážka myslícího diváka. ()

unclejack odpad!

Je to tak - partička machistov a barbín vo výbere osobností z ľudu je zatvorených vo vile a na to, aby v nej zostali čo najdlhšie sa musia podvádzať, hádať a v konečnom dôsledku vyhadzovať. Orwell sa obracia v hrobe za to, že si nejaký anglofónny producent vybral pre šou meno z jeho knihy!!! Všetkým nás sprevádza dokonale vybielený úsmev Leoša Mareša, ktorý nás spolu s upútavkami odkazuje na dodatkovú reláciu po 22.00 v štýle amatérskeho porna. Ouch, to je úder priamo na solar. ()

Vital odpad!

Viděl jsem pár dílů,ale nepamatuju si nikoho kdo by mě něčím zaujal,akorát samí svalovci a ženský bez mozků,tohle Nova pěkně zbabrala! ()

saaaky odpad!

Opravdový odpad se vším všudy. Stále stejné xichty večer co večer mi už doslova lezly na nervy. Doufám, že už se to nikdy nebude opakovat ... ()

maarr odpad!

Klasický komerční odpad. Předznamenal nástup všelijakých show na způsob ameriky. Ještě horší odpad než Vyvolení 1. Pohled na zvracejícího ožralce mi úplně stačil.... ()

zurivymlok

Katastrofální produkt televizní zábavy, který jsem jednu dobu - stydím se - sledoval. Byl jsem nachystanej, že celej Big Brother poletí do odpadu, ale pak jsem si vzpomněl na velmi zajímavou osůbku jmenem Oksana, jejíž bezelstná upřímnost to učinila alespoň trochu snesitelnějším pro diváka, nicméně nesnesitelným pro některé členy domu. Jinak nevím, proč se tomu říká reality show, když to není realita, ale uměle navozené podmínky, mnohdy velmi sestříhané. ()

Timy68 odpad!

Nikdy jsem se na to nekoukala a dobře vím proč. Díky bohu to mělo jen jednu 'sérii', ne jako ten stejně pitomej pořad Česko hledá superstar a tak podobně... ()

uprchlice odpad!

Naprosto nudná, nezajímavá reality show. Nova si asi myslela, že bude mít vysokou sledovanost, ale to se spletla. Akorát to všechny odradilo. ()

Peddro odpad!

Toto jsem skutečně nepochopil....Co je zajímavého na partě nevzdělaných primitivů co se nechají zavřít do jednoho baráku? Vše co řeknou, jak se chovají je jen hraný pro to, že si myslí jak nejsou zajímaví? Kluci předstírají výbuch vzteku a holky se svlékají, debaty mezi účastníky jsou povrchní. Nejsmutnější je, že nula, která to vyhraje dostane vysokou částku peněz v řádech milionů Kč. Kolik musí stát vila, vybavení, jídlo + částka pro výherce? Kdyby mecenáš co financuje tuto zábavu pro spodinu raději investoval (třeba koupil podíl) do nějakého zdravotnického zařízení? ()