Cesta draka

• Česko Cesta draka (viac)

Těšil se, že se v Římě dobře nají, ale mafiáni nedají pokoj majitelům restaurace, a tak musí Bruce udělat pár nezbytných opatření, aby je ochránil. Kopance budou jenom létat a na konci se možná odehraje souboj století: Bruce Lee versus Chuck Norris. (oficiálny text distribútora)

Brain-D

Nejlepší film Bruce Leeho, který si to sám i režíroval :).Nejlepší filmový souboj: Bruce Lee vs. Chuck norris :) Musím dodat i když se nebojovalo nenudil jsem se. ()

JohnSmith

Největší slabinou tohoto filmu je sám Bruce Lee a to na postu režiséra. Souboje jsou impozantní a především finální boj Lee vs Norris, tedy učitel vs žák je dokonalý. Bohužel ta omáčka okolo se nevyvedla.Ale má snad někdo rád filmy s Brucem kvůli ději? ()

m.a.t.o.

Au, to bolelo ... nebyť záverečného súboja, bol by to jasný "odpad". Jediným aspoň trochu svetlým elementom v tomto filme bol Chuck Norris, a to je už fakt čo povedať... keby Bruce Lee dnes žil, na internete by nekolovali vtipy o Chcukovi, ale o Bruceovi... ()

Ravi

"Cesta draka" má skvělou atmosféru, po technické stránce je také výborný, avšak děj může někoho zklamat. Jde ale stále o fantastickou klasiku, kterou je nutno vidět. Po letech neztrácí na kvalitě. 80% = 4/5 ()

Kosmik 1

V tomto filmu uvidíme legendární bitku Bruce Leeho a medvěda Chucka Norrise. Také uvidíme jednu neuvěřitelnou věc, Chuck tu totiž dostane na prdel. Ano, skutečně je tomu tak. Bruce Lee jako jediný tohle dokázal. Bohužel děj je trošku mizerný, ale stejně z nostalgie a za dobré bojové umění dávám plný počet, poněvadž takové filmy už se bohužel netočí a ani nikdy nenatočí. Dobrá scéna je i ta, jak Chuck vystupuje z letadla. Prostě na tyhle momentky se jen tak nezapomíná. 90% ()

Autogram

(SPOILER) Tento film popiera všetky vesmírne zákony, keďže Chuck Norris dostáva na držku. V podstate som celý film len čakal na záverečný súboj, ktorý je ale celkom obyčajný, iba kulisa Kolosea je výnimočná. Neviem, či to len na Film+, alebo všade bežia nejaké cenzurované verzie Leeho filmov, kde je dorazenie hlavného padoucha vystrihnuté. O tých niekoľko sekúnd sa cítim okradnutý, pričom dole svieti osemnástka v krúžku, takže škôlkári sa asi nepozerajú. ()

KASUGI

Tak tohle se legendě fakt nepovedlo a bojím se podívat na jeho druhý režijní počin. Naivní, neustále takový divný nadhled, kdy přemýšlíte, jestli to má být komedie, či parodie a ve finále najednou hrozně vážné. Gangsteři neustále vyhrožují a mávají pistolkama, ale nikdy je nepoužijí, jakoby to ani nechtěli.  Úvodních cca 8 minut je hrozné WTF, že jsem měl sto chutí vypnout tv, ale zdobil jsem vánoční stromek a nic lepšího tam jako kulisa nebylo. Chtěl bych vidět výraz Chucka Norrise, který natočil pouze přílet na letiště, scénu v kanceláři a finální souboj v koloseu a pak na premiéře viděl, v jaké hrůze to vlastně hrál. ()

Styxos

Zrovna se nudíte a navíc máte rádi bojová umění? Ano? Ano! Pak tedy Cesta draka je film právě pro vás, protože si obojího užijete do sytosti na to se spolehněte!! Prakticky nemám co bych řekl - vše tu již bylo řečeno přede mnou. Ale ten snímek opravdu stojí za to. Kdy se vám poštěstí vidět chlupatého Chucka Norrise, jak dostane na držku? ()

ssfan

Film není nijak zajímavý až do chvíle. kdy se objeví Chuck Norris. Poté Bruce Lee trochu více ukáže své schopnosti v kung fu a film vyvrcholí soubojem v římském Koloseu. 4 hvězdy za Bruce Lee a Chucka Norrise. ()

Pecival

Přes parádní herecké složení se ze soubojového hlediska nejedná o žádný velezázrak, nicméně člověk musí obdivovat tu neuvěřitelnou Bruceho rychlost, která se projevuje nejen v soubojích, ale i v obyčejných gestech a pohybech. ()

Wlck

Naprostí neherci. Naprosto chabý příběh. Trapností čpí úplně všechno, krom soubojových scén. Přesto nebo i proto je ten film tak skvělý. Normálně by to byly jen 4*, ale za Chuckovu roli to chce i tu 5. ()

solskjaer

Bru - kví se v Itálii střetává s mafiány z podsvětía pomocí svých dračích spárů všem rozbíjí hubu :-) Nejlepší a nejlépe zahraný film od Bruce lee . Legendární film, který by měli milovníci akčních filmů určitě vidět! ()

vanderbart

Bruce Lee byl borec - resp. uměl... Na bojový scény se i po 40 letech kouká skoro s otevřenou pusou... Hudební motivy jednoduché, ale chytlavé, potěší hudba z Once upon a time in the west... A Chuck Norris jako perlička na konec :)) Thumbs up! ()

vitekpe

Videl jsem americkou dabovanou verzi, ktera film uvadi pod nazvem Return of the Dragon. Je tam par dobrejch foru (nebo spis legracnich) - viz napr. hned prvni zaber s tou starou zanskou na letisti, nebo scenka s Malisou. :-) Zaverecny souboj s Coltem (Chuck) je "nejlepsi", stejne jako Chuckuv outfit obecne. Film patri mezi ty ctyri hlavni Bruceovi filmy. Potesila tez sympaticka Nora Miao, ktera ho temer ve vsech filmech provazi. ()

miklaras

Nevím proč jsem se nikdy neodhodlala napsat komentář k The Way of the Dragon. Teď jsem si pustila komentář Bey Logana k tomuto kultovnímu dílu a znovu si připomněla, proč, i když Bruce není můj srdeční muž, cítím obrovský respekt a úctu k jeho bojovým schopnostem. Souboj s Chuckem je hodně stylová a vpravdě ikonická záležitost. Cesta draka je velká věc, i když se nad ní má člověk tendence chápavě usmívat. Znamenala pro HK kinematografii moc. Ukázala Evropanům a Američnům, že tahle svébytná a podivuhodná kinematografie stojí za bližší prostudování. Takže vlastně i za to, že se pídím po desítkách zapomenutých filmů studia Shaw Brothers vděčím Brucovi, který pro SB netočil. No, Bruci....asi bych měla slušně poděkovat. 10*/10 ()

Kuny27

rvačky, no, skoro až super, ale opět ty zvuky úderů to je něco strašného, když se je ovšem naučíte ignorovat není to tak špatné. ()

BluT

Viděno na akci Chuck Norris: Filmový večer pro ostré diváky (kino Světozor). Ten začátek jsem vůbec nepobral, ale jelikož film strmě gradoval až do legendárního závěrečnýho souboje, nemůžu jinak než hodnotit pěti hvězdama. Celej sál se pravidelně řezal smíchy a já jsem si film maximálně užil. ()

Večer ostrých filmů Chucka Norrise!

Večer ostrých filmů Chucka Norrise!

07.12.2010

Kino Světozor obsadí dne 8. prosince od 19:00 Chuck Norris se svým akčním uměním. A že bude co obdivovat. Každého diváka jistě nakopne třeba Cesta draka, ve které se Chuck postavil i samotnému Bruce… (viac)