Eso

(relácia)
Hudobný
Česko, 1994, 59 min

Účinkujú:

Michael Viktořík (moderátor), Tereza Pergnerová (moderátor), Vítek Havliš (moderátor), Martin Kocián (moderátor), Aleš Lehký (moderátor), Václav Jelínek (moderátor), David Škach (moderátor) (viac)

Pořád zabývající se populární hudbou, v němž každý týden uvidíte 11 videoklipů. Jejich pořadí v žebříčku můžou ovlivnit pouze diváci svým hlasováním. V každém díle také vystupuje host nebo hosté z hudební branže. (Pumiiix)

MarleyCZ

Poslední dobou jsem ho sledoval, jako zpestření dne. Moderátor Leoš Mareš mi u tohoto pořadu docela sedl. Skvělé návštěvy, výborný program. Vzhledem k tomu, že jsem sledoval Eso jenom v období Mareše takostatní nemůžu posuzovat. Byl bych ochotný dát i čtyři hvězdičky, ale vzhledem k tomu, že nova uknčila eso dávám 3. 54% ()

bubblebobble

My sme nemali MTV, Vivu, my sme nemali káblovú televíziu, my sme nemali satelit. Ale mali sme ESO! A mali sme jeden malý stôl na ktorom sa veľmi dobre tancovalo. Videné (našťastie) len s Terezou ()

Bollek

Jeden z pořadů mého dětství. Každou sobotu ráno, tuším že kolem desáté, nám pouštěla písničky Pergnerka, později Leoš. Bylo jich i víc, ale na tyhle dva nezapomenu. Užíval jsem si moderátory i pěkné písničky v době, kdy se podle mě pop music docela ještě dala poslouchat. Nebo to je tím, že jsem byl tak malý? Nevím. ()

Razzor_82 odpad!

Čágo Bélo šílenci! Zdraví vás Terezka na piku co to pořádně nakopne! Doutnajicí moderátorka plná energie, která háže rukama jak americkej rapper. Nostalgický výtěr z hudební branže. Přehled homofóbních a dementních seskupení jako Backshit Boys, Kelly Debily, Lunátic, DJ Bobek, Burizón, Tea Boys, N´Sick a podobného odpadu. Ještě, že jsem tehdy poslouchal pořádnou hudbu jako je Metallica, G´Roses nebo Ozzyho Osbourna! 0/10 ()

Dienzenhofer odpad!

ŠOK! Tereze do xichtu koukám! Čágo bélo šílenci, zdraví nás vod srdce, myslím, že ji vezmu útokem s ovladačem v ruce, uvede první místo pro tenhle tejden, Sbohem ozereT, v šeru noci se sejdem. Když ji žerete, mor a neštovice na vás. ()

junxi91

Mě tento pořad jako mladého strašně bavil, měl jsem rád hlášky moderátorů a byla to pro mě jediná šance vidět videoklipy mých oblíbených písniček. Bohužel ty klipy strašně rádi zkracovali a to často dost nevhodným způsobem, takže jsem musel čekat na nějaký speciální díl, kde přehráli většinu videoklipu, který jsem si poté nahrál na videokazetu. Pořád mě prováděl současnou hudební scénou v dobách, kdy moderní hudba nebyla úplný odpad, plný modulovaných hlasů, disharmonie a vlezlých melodií. ()

hlína

Nostalgická pop-hitparádka západního střihu... její hlavní éry a milníky: éra sladké Terezky která skončila romantickými fotečkami v Leu, kde nám Terezka rozcapila svou kariéru - éra temna - příchod Leoše "bodače" Mareše... ()

Psycho.R

Ale mám na mysli ty části z roku 1994, protože tehdejší hudební scéna doprovázená Pergolou(Tereza Pergnerová) se nedala obejít. Jenže to byl v kurzu ještě Míša Jaksonů a pan Scatman a to jsou ňáký šikulové. ()