Dvaja britskí nadšenci sci-fi sa vydajú do Severnej Ameriky navštíviť putovné miesta preslávené výskytom UFO. Po svojom príchode však úplnou náhodou narazia na skutočného mimozemšťana. Ten ich zoberie na bláznivý výlet, ktorý im navždy zmení život. Posledných šesťdesiat rokov držali mimozemšťana Paula na prísne tajnej vojenskej základni. Z neznámych dôvodov sa tento vesmírom scestovaný mudrlant rozhodol utiecť a stopol prvé auto, ktoré mierilo do mesta. Je to požičaný karavan, ktorého posádku tvorí dvojica pozemšťanov Graeme a Clive. V pätách však majú federálnych agentov i náboženského fanatika, ktorému nedopatrením uniesli mladú dcéru. Graeme a Clive spriadajú únikové plány, ako dostať Paula späť na rodnú planétu. A kým sa mu títo dvaja blázni úporne snažia pomôcť, zelený mužíček urýchli ich premenu zo stratených pozemských existencií na skutočných medziplanetárnych hrdinov. (TV JOJ)

LuccinyFilmy

V podstatě dlouhý řetězec sci-fi narážek namontovaný na jednoduchý příběh pohodářského mimozemšťana, co se snaží dostat domů. Víc se v tom najít nedá, vtipy se dost opakují a postavy se chovají trochu nerealisticky - to je ale z premisy filmu pochopitelné. ()

Sandeagle

Film je perfektní pocta a zároveň parodie většiny základních model průměrného sci-fi fanouška. Samotný Paul je požitkářský, sebestředný a drzý hulvát, kterého si zamilujete okamžitě, vývoj jeho postavy je nenucený (výborně celému efektu přispívá Rogenuv hlas). Pegg a Frost bezvadně sekundují a popostrkují toto bizardní road-movie někam do jiné galaxie. Oba dva si ve scénáři také nemohli odpusti spoustu narážek na jejich oblíbené US vs. UK. Speciální efekty filmu jsou dobré a dostačující, Paul má navíc perfektní mimiku, která mů zase dává nějaké body k dobru k jeho postavě. Sečteno a podtrženo, bavil jsem se jak malý kluk. Ps.: Tenhle film bude dobrá osina v zadku všech věřících ()

punk_zero

Toľko nerdov pokope. Najlepší a najnormalnejší bol asi ten Paul. ,,Nebudem predsa jesť mrtvého vtáka" :D V tých krátkych nohaviciach vyzeral ako týpek, a tie jeho hlášky ... Mimozemšťan so slovníkom nejakého "vajčiaka", ktorý fajčí trávu. Dosť ma pobavil, ako tej cicuške vysvetľoval o evolúcii. A tie nadávky. Pukal som smiechom. Bol najnormalnejším tvorom vo filme, medzi toľkými čudákmi. Vlastne aj tak všetci boli pohoďáci :) ()

Vitaminy

Pohodová, sympatická, nápaditá a VTIPNÁ komedie o dvou šprtech z Anglie, kteří během tripu po USA potkají v poušti mimozemšťana a to mají v patách tajný agenty, vidláky a náboženksýho fanatika. Vtipná verze í-tý-ho pro dospělé. ()

Nekgro

Břitké, nenápadné. Většina vtipných scén vyčerpána již v traileru a duo Pegg & Frost zrovna nezářilo jako v Jednotce příliš rychlého nasazení. Paul je filmem na jeden večer a poté upadne v zapomnění dějin... ()

Domec

Rozhodne mile prekvapeni. Simon a Nick jsou skveli, lepsi britsky neerdy snad sehnat nemohli, Paul je sympatak kazdym coulem, jeho vtipky jsou k popukani a laska k trave je obdivuhodna a Jane Lynch proste miluju. Pribeh neni nijak extremne "tezkej" ,coz je dobre, protoze takhle by podle me mela vypadat pohodova komedie. ()

Mr.Mick

Vcelku príjemná komédia so sympatickým a hláškujúcim mimozemšťanom Paulom. Žiaľ tento raz ma dvojka Pegg/Frost trochu sklamali (najskôr preto lebo sci-fi žáner ma nikdy nebral) ale na nedeľnú poobedňajšiu nudu je tento počin ako stvorený. Ak ste Geeci tak pridajte 2* ()

Lachvos

Postpubertální, lehce přitroublá, ne moc sloužitá komedie o dva nerdech, sprostém mimozemšťanovi a pár lidičkama ve společném příběhu, z nichž ani jeden není úplně psychicky v pořádku, více či méně ;) Pár vtipných situací by tu bylo, někdy stupidní, někdy až moc fanouškovské, sem tam ovšem zajímavě snoubící britský humor v podání vyníkajících komiků Pegga a Frosta s americkou kulturou, a to vždy stojí za podívanou. Dabing Paula (Rogen) tomu hodně přidal, často jen díky tomu jsem se tak nasmál, kvůli promyšlenému scénářskému umu to určitě nebylo, Wiig hraje tyhle divně se ksichtící ženský poslední dobou pořád, Weaver je tam těch pár závěrěčných minut jaksi navíc a Bateman to jako vždy zachraňuje. I když musím uznat, že u jeho pošahaných verzí agentských kolegů v podání Hadera a Truglia jsem taky někdy nevěděl, jestli mám se mám dřív smát či smíchy brečet :) ()

Deywid

Už dávno som sa tak nepobavil....Vskutku orginálne a hlavne zábavné od začiatku do konca....Skvelé obsadenie nielen hlavných, ale i vedľajších úloh (poteší najma Jason Bateman, Jane Lynch a samozrejme Sigourney :)....85 % a zaokrúhlujem nahor :) ()

j0nathan

Můj oblíbený Simon Pegg v mírně geekovském road filmu? To jsem si nemohl nechat ujít. Bohužel jsem čekal o něco nabitější a vtipnější kousek, ale koukalo se na to vcelku dobře. Některé Paulovi hlášky byly fakt perly a proto 3 hvězdy. ()

Illy

Přisprostlá nerdovská pohoda. Všichni včetně Paula byli boží, film netlačil na pilu a celý byl natočen s nadhledem a radostí. ()

Furmi

Príjemna oddychovka pri ktorej som sa nenudil bavila ma ale nie vďaka hlavným dvom postavám ktoré boli oproti Paulovi mimožemšťanovi k popukaniu hodne po zadu a v úzadí. Prim tu hral práve Paul a nato že celý film drží pri živote počítačom naanimovaná postavička tak je to dosť slabota. I keď film slabota nebol, bavil som sa, nebolo to hlúpe ale žiaľ po vypnutí môjho DVD prehrávača sa vypla i spomienka na film s názvom Paul a ja si už na zážitok ktorý mi tento film priniesol za pár dní neposmeniem i keď na film samotný nezabudnem, nezabúdam na žiaden s filmov čo som videl. Pekné, nič viac, veľmi silné 3*. 70% ()

wampire23

Neurazí, ale ani ničím neprekvapí. Pohodová jazda po Amerike s emzákom. Nemá to takú údernosť ako Súmrak mŕtvych alebo Hot Fuzz, ale stále to stačí na jedno pozretie. ()

hell_boy

Jednoduše: "Čekal jsem víc." Pár povedených vtípků (dali by se spočítat na prstech jedné ruky) nedokáže vyvážit hluché až nudné pasáže, kterých je na takto krátký film víc než dost. Škoda. ()

majec4

Uz z traileru bolo citit, ze pojde o vskutku podarenu komediu. Kedze som milovnikom Pegga, o to viac som sa nevedel dockat. Ked som vsak opustal kino, bol som zmateny, pretoze som mal pocit, ze vsetky vtipne sceny som uz videl s predstihom v spominanych traileroch. Kladol som si otazku, ako je mozne, ze zo spoluprace dvoch super komikov nevzniklo nieco este aspon o jeden vtip vtipnejsie? Nakoniec vsak musim uznat, ze im to spolu sedelo a ze sa duo Pegg-Frost podielalo na super komedii, ktora nikoho neurazi, skor dobre pobavi. Scena s ozivenim vtacika je vtipna stale... ()

Marvel ulovil Sigourney Weaver

Marvel ulovil Sigourney Weaver

09.10.2016

Na Netflixu právě debutoval Luke Cage a 17. března 2017 nás čeká Iron Fist, čímž se nám představí všichni čtyři Defenders. Televizní kolegové Avengers, mezi něž patří ještě Daredevil a Jessica Jones,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (viac)

Seth Rogen svolává B-Team

Seth Rogen svolává B-Team

28.12.2011

Má za sebou rušný a opravdu pestrý rok. Byl komiksový v Green Hornetovi, digitálně animovaný v Paulovi a Kung Fu Pandě 2 a nakonec dojemný v 50/50. A jede dál. U studia Walt Disney Pictures zahájil… (viac)