Dvaja britskí nadšenci sci-fi sa vydajú do Severnej Ameriky navštíviť putovné miesta preslávené výskytom UFO. Po svojom príchode však úplnou náhodou narazia na skutočného mimozemšťana. Ten ich zoberie na bláznivý výlet, ktorý im navždy zmení život. Posledných šesťdesiat rokov držali mimozemšťana Paula na prísne tajnej vojenskej základni. Z neznámych dôvodov sa tento vesmírom scestovaný mudrlant rozhodol utiecť a stopol prvé auto, ktoré mierilo do mesta. Je to požičaný karavan, ktorého posádku tvorí dvojica pozemšťanov Graeme a Clive. V pätách však majú federálnych agentov i náboženského fanatika, ktorému nedopatrením uniesli mladú dcéru. Graeme a Clive spriadajú únikové plány, ako dostať Paula späť na rodnú planétu. A kým sa mu títo dvaja blázni úporne snažia pomôcť, zelený mužíček urýchli ich premenu zo stratených pozemských existencií na skutočných medziplanetárnych hrdinov. (TV JOJ)

rossi001

Jako nci jsem od toho necekal a o to me to hodne prekvapilo jak to byo dobre. Nekolik zachvatu smichu a minimum nudnych scen. super hlasky a jako sci-fi fan velka spokojenost.jen mozna skoda ze nahlaskovanio nebylo vice, jsem zvedavy co obsahuje extended verze. 87% ()

Zombi

Nečekaně příjemná scifi komedie s hláškujícím mimozemšťanem. Triky slušné, dokonce se objeví i trochu akce, vtípků je dost, ústřední trojice si dokonale sedne a tak tu fungují i vztahy. Paul je děsnej sympaťák. Opravdu pohodová zábava. ()

MkSallam

"It´s probing time." Mám pocit že při psaní scénáře někdo úplně zapoměl na ty lidský postavy kolem Paula. Paul ruluje, ale zbytek osazenstva ho hodně sráží dolu, zklamání je hlavně kombo Pegg/Frost které tentokrát jede na neutrál a to učení se sprosťáren u Kristen Wiig je jak z jinýho vesmíru. Jinak Paulovy fórky vynikající (hlavně ten se Stevenem S. :D) a jeho trikové provedení velmi dobré. ()

Ricky_CZ

Klasická pohodovka perfektně sedící dvojici Pegg/Frost a troufám si říct, to nejlepší, co mohli vyždímat z tématu. Mám rád filmy, u kterých se prostě nemůžete neusmívat. Navíc s tím, že občas vyprsknete.. Pátou hvězdu bych dal za přítomnost nějakých pěkných prsou, kterých se však nedostalo (I když je měla 3) ()

Tarako

Pokud by tvůrci úplně vypustili tu emotivní linku, která se táhne celým filmem, asi bych neváhal s maximálním hodnocením. Vtipných scén tu bylo opravdu hodně, Paul je neskutečný sympaťák a geekovské téma mi víc, než sedlo ale ty rádoby dojemné scény a vyznávání přátelské lásky mi bohužel celkový dojem zkazilo. S ohledem na množství odkazů si však film nejspíš pustím znovu a kdo ví, možná tentokrát změním svůj názor. ()

TheKiw

A Oskara za tvorbu s největším množstvím lásky a fanouškovského nadšení získávají autoři Paula. Je mi fakt líto, že nedávám 4. pěticípou, ale prostě tam nebylo dost srandy a scénáristi byli celí pryč ze svojí kosmické lodi. Chvilku při psaní letěli tématicky tam, pak zase jinam a nikde se pořádně nezastavili a neždímali až na morek. Máme co dočinění se "Zombieland: Reloaded", úpe total naprosto fatal. Super námět, zpracování taky ne úplně normální a hromada nevyužitého potenciálu. Ach jo a 7/10. ()

Reverger

Docela mi dalo zabrat, než jsem se do filmu úplně vložil. Na rozdíl od předchozích snímků komediální dvojice Pegga a Frosta, tenhle film ztrácel co na hmotnosti koulí, jako měli jejich předchozí snímky. Avšak, když se do toho člověk položí, trochu vypne, nechá se unášet, je to celkem prdel. ()

Marys

Dávam 4, aj keď som sa až tak nepobavil, ako by som sa na komédii mohol. Každopádne ma film upútal, je veľmi pekne plynúci, pretkaný rôznymi odkazmi na iné diela. Nie je ničím prehnaný, skrátka jednoduchý, ale dobre urobený snímok. Škoda, že u nás také nevieme točiť. ()

D3VIL

65% - Ačkoli je mi humor Simona Pegga a Nicka Frosta blízký, u Paula nemohu jinak. Na jednu stranu jsou nám servírovány bravurní vtípky o mimozemšťanovi, který vymyslel agenta Muldera nebo se radil se Spielbergem o E.T., na stranu druhou nás autoři nutí od příchodu Kristen Wiig absorbovat značné množství povětšinou trapných nadávek (Fuckaroo, that was the best titty farting sleep I've ever had). A nutno říci, že je to škoda, protože kvalitní komedii dnes člověk hledá těžko a Paul měl slibnou šanci zařadit se trochu výš. ()

petrfox

Pohodovka Paul mě skvěle pobavila, Pegg a Frost jsou neskutečná dvojka klasických loserů s velkým srdcem... Seth Rogen dodal Paulovi svůj sympaticky buranský vulgární styl... Výborné jsou také odkazy na klasické filmové kultovky... ()

misik95

Po dlouhé době pořádná komedie a hlavně originální. Paul si stříhá špičkové vtípky, rychle se zkazil lidskou rasou a to se mi líbilo. Pokud máte čas a chcete se zasmát Paul je správná volba. ()

Ukko

Musím říct, že docela dobrý. Celkové prostředí "conů" mi přijde hezky pojato (taky mám co dočinění s touto komunitou), Simon Pegg a Nick Frost milí a scénář poměrně ucházející. Paradoxmě mě asi nejvíc rozptyloval mimozemšťan Paul, který mi zas tak nesedl. Nicméně nejvíc jsem si oblíbil Kirsten Wing, která hraje křesťanskou přisprostlou dcerku. Žádná bomba, žádný kinematografický milník, ale podruhé se na to asi juknu. ()

peto580

Videl som to bohuzial s dabingom. (ja viem hambim sa ale neviem este na ipade spustit titulky :D ) a preto ten zazitok bol slaby priemer.. ()

Blazin

Moje první setkání s dvojicí Pegg a Frost. No jsem takový trochu na rozpacích, jsou místa filmu, která jsou vtipná a dobrá, ale je tam několik hluchých míst včetně konce. Takže ve finále se jedná jen o průměrný film. I když postava Paula je super. ()

ADIO45

Kolem dvou britských kamarádů, kteří si do USA vyjeli na dovolenou a na návštěvu slavného komiksového festivalu. Jak čtenář správně tuší, jejich osudy se střetnou a začne se odehrávat příběh plný střeštěných a mnohdy absurdních událostí, kdy nechybí spousta nadávek, marihuana a úspěšné bourání všech klišé o mimozemšťanech. ()

Jaro_slav

"Hey, fucknuts! It's probing time." Tak vulgární a přitom tolik inteligentní a plný spousty zábavnejch detailů a jazykovejch hříček. "You were the best thing I ever invaded." Jeden z těch filmů, který dubbing doslova zavraždí. ()

Milky.

Není to jeden z těch skvělých Pegg-Frostů, ale i tak jsem si to užil. Parádní film, který propluje kolem, člověk se pobaví a něco málo z toho mu zůstane v hlavě. ()

cingi.t

Jáj. Čo som tom len očakávala od tohto filmu? Neviem presne čo, ale viem, že to bolo moc a nesplnilo sa to. Paul je jediná vtipná postava v celom filme. Nie je to ďalšia jednotka príliš rýchleho nasadenia, aj keď anglické obsadenie hlavných postavičiek bolo určite znesiteľnejšie, akoby bolo americké. Čistý priemer, nudný zvrat, ak sa to tak dá nazvať a pár dobrých narážok na kvalitnejšie filmy. A hviezda navyše za Sigourney a jej opätovné stretnutie s mimozemskou civilizáciou. 3* ()

filipvrbik

Zajímavá sci-fi komedie, která si celkem utahuje z UFO, sci-fi a vůbec celkem ze všeho. Bohužel nejlepší částí filmu je samotný Paul, který je fakt super, ostatní herci jsou jen do počtu, což je škoda ( a moc nechápu, proč tady hraje Simon Pegg, když hrál ve Star Treku). V podstatě se jedná o takovou raod movie adaptaci na E.T. ho - Paul jediné co chce, je dostat se domů... Jestli se mu to povede, se musíte podívat...70% ()

Marvel ulovil Sigourney Weaver

Marvel ulovil Sigourney Weaver

09.10.2016

Na Netflixu právě debutoval Luke Cage a 17. března 2017 nás čeká Iron Fist, čímž se nám představí všichni čtyři Defenders. Televizní kolegové Avengers, mezi něž patří ještě Daredevil a Jessica Jones,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (viac)

Seth Rogen svolává B-Team

Seth Rogen svolává B-Team

28.12.2011

Má za sebou rušný a opravdu pestrý rok. Byl komiksový v Green Hornetovi, digitálně animovaný v Paulovi a Kung Fu Pandě 2 a nakonec dojemný v 50/50. A jede dál. U studia Walt Disney Pictures zahájil… (viac)