Príbeh začína vo chvíli keď sa skupina ostrých chlapcov dostáva na miesto určenia – na ostrov Vilena a postupne zisťujú, že misia, v ktorej majú zlikvidovať nebezpečného diktátora, nebude ani zďaleka jednoduchá. Niekto sa veľmi usilovne snaží zmariť všetky ich plány. Nebojujú len proti priamemu nepriateľovi, ale aj proti nepriateľovi, ktorý je medzi nimi. Keď ich okolnosti donútia „obetovať" vnútornú spojku – bojovníčku za slobodu Sandru (Giselle Itie), Barney (Sylvester Stallone) sa rozhodne manipulácii vzdorovať. Spoločne so svojimi mužmi sa vracia na ostrov Vilena. Nielen preto, aby zachránili rukojemníčku, ale možno aj preto, aby zachránili svoje duše. (TV Dajto)

Grimlok

Pořádný akční filmy z 80. let jsou zpět. Podařená akční jízda s notnou dávkou násilí a krve. Halda mrtvých těl a jejich částí. Dokonalé pěstní souboje. Hláškující Stallone a Statham. Třešničkou na dortu je debata Willis, Stallone a Schwarzenegger. ()

Pacek

Neuvěřitelný zážitek. Film šlape jako hodinky a když potřebuje natáhnout, Stallone a jeho parta se o to v klidu postarají at už akčními sekvencemi nebo výbornými hláškami. Mezi vrchol toto filmu patří bezesporu ,,drtka,, Arnieho od Slye a neuvěřitelně našlapané finále, kde jsem se dočkal souboje Austin vs Slye a konečně Austin vs Couture. Snad jen postava Lungrena mi tam přišla jako hodně navíc a myslím, že po jeho vysazení by příběh žadnou logickou díru neutrpěl.Puvodně jsem od filmu nic nečekal....poté zhlédl hodnocení zde které mě patřičně nabudilo a nakonec jsem dostal naservírovaný ten nejlepší béčkový akční film posledních dob. Slye....nechceme dalšího ramba....CHCEME DVOJKU POSTRADATELNÝCH!!!! ()

Tomo

Určitě zklamání. Nebýt charismatických herců, (hlavně Stathama a Lundgrena - tihle dva byli také nejvíce "uvěřitelní"), ke kterým většina z nás pociťuje větší či menší náklonost či obdiv, ve filmu by toho moc nebylo a víc než dvě hvězdičky by nedostal. Největším kladem snímku jsou naturalistické záběry zlomených končetin, ustřelených hlav a usekaných rukou. Tuhle oblast si Stallone-režisér vypiloval už v Rambovi a tam se také cítí nejjistěji. Filozofické dialogy a rádoby vtipné hlášky už jsou trochu mimo. Za sebe jen můžu zalitovat toho, že se van Damme odmítl tohoto projektu zúčastnit, i když nebýt tohoto, nedostal by možná Doplh takovou příležitost "zazářit".. ()

KOOHA

Spokojenost, přesně tak jsem si to představoval. Je to akční námrd, který si na nic nehraje a na pohodu si to odehraje až do konce. Trochu mi vadily rychlé akční střihy, kvůli kterým jsem neviděl parádičky Jet Liho. Pak taky až mistrovsky přesné zásahy házení nožů a digitální krev, ale to jsou jen plytké výčitky starého psa, který jen nostalgicky zavzpomínal na 80tý léta a které tak miloval. Tyhle všechny 80tkový námrdy zabetonoval Michael Bay, kterej to všechno poslal do kopru. ()

Mr.FreeZer

Při sledování tohoto snímku Sylvestra Stalloneho jsem nostalgicky zavzpomínal na všechny akční hity 80.let. Slušná akční podívaná s herci, kteří si s násilím perfektně rozumí. Scéna v kostele byla parádní. Třeba Arnie dostane větší herecký prostor v pokračování. ()

P.Dan

Akční nářez. Hrdinové ze starých dobrých zlatých akčních "osmdesátek". Co jsem od filmu očekával, to bylo splňeno. Užil jsem si snímek od začátku do konce. Vzhledem k obsazení a množství akčních scén byl jednoduchý a prozaický příběh filmu opravdu nepodstatný, ale to se očekávalo ;-) Dávám 4 plně zasloužené *. ()

Melly.pro

Ať si říká kdo chce co chce, tohle byl nářez. Nešel sem do kina hledat hlubokou myšlenku s překvapením na konci, šel jsem na pořádnej akčňák a toho se mi dostalo! ()

Stíba

Sly to dokázal! Dal dohromady partu těch nejlepších akčních hrdinů postavil se do jejich čela a vytvořil takřka dokonalou akční kanonádu. Dokonalou ani ne tak po stránce toho co se odehrává na plátně ale především vzhledem k tomu, co se odehrává v divákově hlavě a srdci. Expendables jsou perfektním mixem akce, sebeparodie, hlášek a mnoha dalšího, je to bravurně připravený kousek, který se ohlíží za těmi klasickými bijáky 80. let, odebírá z nich některé neduhy a přidává něco navíc. Pro mě to byla v kině skvělá jízda které prakticky nemám co vytknout. ()

Jerryy

Na tenhle film jsem se opravdu tesil a sledoval ho na csfd hned od prvni chvile co se tu nejake zminky o nem objevily. Dost jsem se bal, ze jsem natesen natolik, ze z filmu bude pouhe zklamani, ale tohle byl opravdu narez. Myslel jsem si ze RAMBO 4 je vrchol, ale tohle bylo mnohem lepsi a hlavne zabavnejsi. Akcni horska draha plna hvezd minulosti byla opravdu uzasna. Miluju te Sly :D Muck :DDDD 100% a tesim se na tvou dalsi tvorbu. Uzasny zazitek ... ()

Ssoumess

Začínám cvičit. Možná budu v šedesáti vypadat taky takhle:) Sly neriskoval, že by se ve filmu neobjevila kultovní hláška. Pro jistotu vymazal veškerej původní text a nahradil ho pouze hláškama. Když jsem vylezl ze sálu, měl jsem vybraných asi osmnáct hlášek který bych chtěl říct svým protivníkům... zatím jsem se nerozhodl, nejde to. Pokud jsem se v průběhu filmu rozhodoval kolik dám *, tak poslední výbuch uplně všeho mě přesvědčil. Nejlepší film tohoto léta. Děkuji... 10/10 ()

ZackSawyer

Starej dobrej Stallone, který vypadá furt stejně :-) navíc i stejně jedná. Opět nechybí jedna osudová žena, kupa hlášek, fórků a drsňáckých akcí. Jet Li to okořenil a duo z kostela dostalo sakra málo prostoru. Těším se na dvojku. Potenciál to má. Mohlo to být i víc akční :-) ()

Skleni

Na začiatok musím povedať, že mi to prišlo krátke :-(. Film mal spád až moc rýchli a aj to zariadenie, že kde kto a prečo mi prišlo len také strohé aby bolo. Ale proste nadupaná pecka testosterónom (a u niektorých aj evidentne ničím iným), ktorá vám pripomenie staré zlaté 80-te a 90-te roky. 83% ()

Jakubik

První letošní zklamání, nebylo to špatné ale bohužel má očekávání to nesplnilo...akční scény v pohodě zbytek je jen zbytečně ukecanej blábol o hovně nedávají smysl ani do tohoto typu filmu...Stalone a Statham tvrďáci jak maj bejt, Lunngren naprosto dokonalej ve své roli, zbytek 80's Stars nedostalo moc prostoru což je škoda. Po dobré kameře naprosto nevýrazný soundtrack. Akční styl 80 let je prima i hvězdy mého mládí už trošku zestárly ale dech na pořádnou akci mají. ()

Batobus

Velmi pěkné, záměrně béčkové retro, které není možná dokonalé, ale rozhodně potěší všechny, kdo si pány akční hrdiny pamatují z doby, kdy jsme na takové filmy koukali pouze na nekvalitních kopiích na VHS. Stallone a Lundgren naprosto výborní, ale Mickey Rourke zbytečný a jeho postava trapná. Jinak nemám co bych vytknul. Díky. ()

bolf!k

Got my ass kicked? Not really. Stallonemu už toho tvrďáku nežeru. V poslední scéně vypadá tak moc staře a unaveně, že mi ho bylo líto. Není to vyloženě špatný, ale "Rambo:Do pekla a zpět" byl úplně někde jinde. 70% ()

LyBerion

Vidět staré dobré akční hrdiny opět ve formě je tou největší poctou jaké mohli dosáhnout. Propracované a neunávné akční scény způsobojí výborný spád a člověk se rozhodně nenudí, to vše je doplněné našláplou hudbou. Jediné co sráží film na kvalitě je chudší dějová linie a pro mě osobně má snímek až moc divoky střih. 80% ()

smrtacik

Expendables sú presne taký akých som ich očakával. Majú kvalitnú akciu sľubovanú ako poctu 80-tým rokom, k tomu trocha vtipu, viac než milión krát obohranú zápletku a predvídateľný dej. Akčné scény jeden na jedného sú napasované viac na dnešnú dobu, rýchly a chaotickejší strih na môj vkus, neviete kto koho kope atď., ale prestrelky sú naozaj chvíľami ako v pokračovaniach Ramba :-). Všetko je pekne zabalené do necelých sto minút, bez hluchejších miest, takže film ,,spapkáte" ako jednohubku a zmlsnete si na ňom. Čo ho samozrejme robí štvorhviezdičkovým je kvalitný ansámbl a charizma pánov hercov. Dostal som presne čo som chcel a čakal, pre milovníkov akcie minulých rokov určite povinnosť. Hodnotenie: 80% ()

Kremik

K dokonalosti tomuto snímku scházejí prakticky jen dvě věci.. Delší stopáž a prohození dvojic Statham - Willis a Crews - Schwarzenegger... Jinak přesně to, co film sliboval... Nostalgie z osmdesátek :) ()

Petyas

Bylo to dobrý, ale ne skvělý. Začalo to excelentně, hromada akce, vtipu, prostě paráda. Pak v průběhu času trošku nudilo. Nakonec vyústilo v totalní masakr. Škoda, že tam bylo, hlavně uprostřed, tolik nudných dialogů a vytratil se vtip. Za scénu v kostele ale mín než 4* snad ani nejdou dát. Na to každý fanoušek 80-kových akčňáků čekal, jak na smilování. Jsem strašně zvědavý na druhý díl. ()

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (viac)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (viac)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (viac)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (viac)