Príbeh začína vo chvíli keď sa skupina ostrých chlapcov dostáva na miesto určenia – na ostrov Vilena a postupne zisťujú, že misia, v ktorej majú zlikvidovať nebezpečného diktátora, nebude ani zďaleka jednoduchá. Niekto sa veľmi usilovne snaží zmariť všetky ich plány. Nebojujú len proti priamemu nepriateľovi, ale aj proti nepriateľovi, ktorý je medzi nimi. Keď ich okolnosti donútia „obetovať" vnútornú spojku – bojovníčku za slobodu Sandru (Giselle Itie), Barney (Sylvester Stallone) sa rozhodne manipulácii vzdorovať. Spoločne so svojimi mužmi sa vracia na ostrov Vilena. Nielen preto, aby zachránili rukojemníčku, ale možno aj preto, aby zachránili svoje duše. (TV Dajto)

Wall-E

Výborná pocta klasickým akčňákům... Je sice pravda, že příběh by vystačil na jednu epizodu Walker, Texas Ranger :-), ale po skvělé atmosféře, která se line celým filmem na to zapomenete. Obsazení je bez komentáře ( scéna Sly, Bruce a Arnold se okamžitě stává klasikou) a nečekaně překvapivé herecké výkony ( Stallone, Statham, Li ), všechny akční scény, souboje a honičky berou dech. Navíc návrat Dolpha Lundgrena na plátno ve velkém stylu a fanoušci Jet Liho zaplakali, když viděli jak mu tento stárnoucí béčkař nakope zadek .... Sly to dokázal... Splnil co slíbil a kdybych na Expendables šel do kina tak by to bylo i na ***** ()

Týnkaa

Nijak zvlášť mi to neučarovalo, pár vtipnch hlášek, dvě až tři pořádné akce a hotovo... jo, málem bych zapomněla na úplně mimoběžný příběh "ze života" jednoho ze členů Postradatelných, jehož význam v tomto filmu mi zůstává skrytý (a to mám Jasona docela ráda)... No tak ti nevím Karle, ale čekala jsem něco trochu jinýho... ()

Shetland

Ano, jako pocta akčním filmům, ve kterých si před 20 lety a více někteří zahráli, to celkem ujde. Celý děj je svižný a hravý, těch 100 minut uplyne opravdu rychle a než se nadějete, je konec. Zápletka je velice jednoduchá a akční scény spolu s výbuchy se snažily o efektnost. Sylvester Stallone dokázal, že stejně jako Clint Eastwood ještě do starého železa nepatří a umí točit i hrát. Ještě mi tam chyběl Steven Seagal v roli záporáka ,ale to je jen detail :D ()

Sonnik

Semper Fight. Solidní průměrný akčňák, který ale pro své obsazení a celkový feeling z některých momentů nejde alespoň trochu nemilovat. Scéna v kostele musí být guilty pleasure snad pro každého. JInak celkově mi nejvíc sedli prcek Li a obr Lundgren, ale celkově jsou všichni parádní. Možná by to chtělo trošku charismatičtějšího záporáka a byl byl plný počet. Ale od čeho máme sequely? :D "Everything is harder for me. When I'm hurt, wound is bigger, 'cause I'm smaller." ()

st.jim

Nostalgie, která u mně zas tak moc nefungovala. Posledních 30 minut bylo až moc půlhodinových. Rozhodně bych je pokrátil. ()

capák

V podstatě jde o klasický akční film, který nijak nevybočuje z řady. Celý příběh by se dal shrnout asi takhle: střelba - úder - hláška - výbuch - ženská - reklama na akční hvězdy 80. let - výbuch - střelba - hláška. Nicméně už jenom kvůli tomu, že tolik akčních es pohromadě v jednom filmu jinde neuvidíte, stojí za to Expendables vidět. Když se otevřou dveře kostela a z nich pomalu vychází světlem ozářený Arnold, srdce nejednoho filmového fandy zaplesá. Velmi osvěžujícím prvkem filmu je, že Stallone a spol. už nejsou prezentováni jako nezničitelní hrdinové, ale několikrát uvidíte, jak chvílema pěkně dostávaj na prdel (s výjimkou Stathama, kterej zvládne sám šest chlapů na basketbalovým hřišti jako by se nechumelio). I tady by se našlo pár nedostatků v čele s občas nepřehlednou kamerou či nedostatečně využitým prostorem pro několik postav. Já osobně jsem ale dostal to, co jsem čekal a rozhodně nemůžu říct, že bych se nebavil. Naopak. ()

Jizni Tlapa

Snažil jsem se být jako skalní fanoušek Slye objektivní, ale nemohu si pomoci. Přijde mi,že Stallone prostě do starého železa nepatří. V tomto brilantním snímku, kde naleznete akci, spoustu hlášek v podání největších akčních hvězd co Hollywood zažil, se prostě (až na výjimku - rozhovory mezi Stallonem a Rourkem) nenudíte.Při akci, kdy Statham se Stallonem jen tak tak opustí ostrov a jako by nic, se rozhodnout pro zpětný nálet a "domasakrování" padouchů jsem si uvědomil,že v tom je právě podstata kvalitního akčňáku. PŘEKVAPIT NEPŘÍTELE a tím i diváka! ()

baruss

Tento film je ako finále MS vo futbale. Nemusí to byť ten najlepší zápas šampionátu, ale vždy to bude ten najrozhodujúcejší, najpamätnejší. ()

Mrkvič

Strašná hovadina. Příšerná hovadina. Dementní hovadina. A to pořád ten film nedokáže vystihnout. Stallone je příšernej jak před kamerou tak i za ní. Co předvedl v novém Rambovi i Rockym, dokázal jediným filmem (ani ne celým) zničit. Ptát se asi 100 letýho dědka, zda už někdy dostal kopačky... uplakaný historky zmalovaných šašků vyprávěný absolutně mimo mísu... spousta jiných blbostí, kde ty fyzikální se už ani nedají počítat. Když někde zafunguje brutální scéna, jak Sly rozstřílí stovky vojáků protitankovým kanonem, neznamená to, že tak zafunguje 147 stejných scén poskládaných za sebe. ()

DaUr

Ačkoliv jsem akčními filmy, kde "zářili" Lundgren a spol. nedotčen, a všeobecně žádné akční filmy nijak nevyhledávám, tohle mě moc příjemně překvapilo. 75%. ()

Honzíno

Ubral bych na sentimentálním motivu Stalloneho v jeho činech během filmu. Přidal bych i do druhé půle sebeironie, která se postupem času vytrácí a nahrazuje jí těžkotonážní cool braní sebe sama až moc vážně. Krve, akce, muziky, hrdinů je tu přehršel. Ale stejně, jediná hodná věc zapamatování se jmenuje scéna v kostele. Ta je prostě mňam. Škoda, po druhé už Expendables zřejmě sám od sebe neuvidím. Na jedno pokoukání proč ne. Jo a taky Sly nemusí být v každém druhém záběru, už mu dochází dech a křečovitost holt nejde vymazat ani digitálním probodáváním Erica Robertse, klipovitý střih mu jde lépe než 'efektní' běhání a skákání. Ať žije masakr. ()

Gothar

Čakal som omnoho viac, potešil ma iba Statham a dobrá choreografia súbojov a zopár hlášok, naopak ma dosť sklamalo až prehnané používanie digitálnych efektov aj tam, kde doteraz výborne fungovali kaskadéri. pre mňa priemerný film. ()

Estrecha

Když se Sláj ujme režie, Kurýr láme ruce jak sušenky, nechybí španělská černovlasá kráska a hvězda hvězd Árný hází bonmoty, jak za mlada. Vyjde z toho trhák! Sláj opravdu umí točit! První půlka filmu je sice taková neslaná nemastná, ale ta druhá byla DOKONALÁ! Pokud máte rádi výbuchy, střelbu, pořádné půlhodinové rvačky, a prostý děj, mohu jen doporučit! Ač děj je opravdu hodně prostý, rvačky jsou hodně solidní!!! Garantuju, že ještě cestou z kina se půjdete zapsat na jiu jitsu nebo rovnoui do speciálních jednotek:) ()

Belbo

Postradatelné jsem si pouštěl v těsném závěsu po Rodriguezově Machete a narozdíl od ní, jsem chtěl dát do 1/2 filmu 4 hvězdičkové hodnocení. Pohotové dialogy, interfilmařina, kterou si Sly dělá srandu ze sebe a ikon těch krásných filmových 80tých let, v kterých Arnie kosil desítky vojáků a házel trubky s párou, Bruce zachraňoval mrakodrap a letadla a Silvestr s Kurtem kopali doprdele špínu ulic Ameriky. Druhá půle, odtržená od sentimentu k minulosti, je střízlivě akční. Proto jen 3. Ale ty tři jsou kurva dobré.Vypnou hlavu a kochat se. ()

Sfinkter

Nostalgie se nedostavila, pouze pocit, že film mi uběhl před očima a vlastně jsem se ničeho nedočkal. Pár dílčích scének stojí za to, i když nejsou ničím, co bychom nemohli vidět jinde - nicméně čekal jsem skvělé fungování celku a to se bohužel neděje. I tak bych byl na pokračování asi zvědavý - tento kousek však nemám potřebu v dohledné době opakovat. ()

Dado

V dnešnom čase musí mať kvalitný film podľa mňa aj niečo viac, nielen postavu, alebo v tomto prípade celú skupinu ľudí, z ktorých sa vďaka veľkým svalom a hustým hláškam stávajú nepremožiteľní superhrdinovia. Aby ste si o mne nemysleli, že som suchár, mám rád poriadnu dávku akcie, efektov a podobne, preto som si po tejto stránke film užil, no s takýmto hereckým obsadením na čele so Stallonem, by som dnes už predsa len čakal aspoň nejaký náznak logického príbehu a niečo, vďaka čomu by som dokázal filmu veriť to, čo sa v ňom deje. Slovenský dabing tiež nie je nič svetoborné, jeho režisér Bohumil Martinák sa však s touto neľahkou úlohou popasoval dôstojne, minimálne lepšie, ako Štefan Mandžár pri dabingu pokračovania. (60%) ()

Mr.Bulanek

Ying Yang: "To tvoje jídlo pěkně smrdí." Hale Caesar: "Smrdí? Kuřecí kousky jsou špatný, a jíst krysy a gorilí bradavky je v pohodě?" Ying Yang: "To není vtipný." ()

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (viac)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (viac)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (viac)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (viac)