Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho kamer a mikrofonů. Některé kamery jsou za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou nepřetržitě sledováni a nahráváni. Plní různé úkoly a televize z jejich pobytu vyrábí sestřihy, které vysílá. V noční době se mohou vysílat i choulostivější scény. (oficiálny text distribútora)

gudaulin odpad!

Koncentrované voyerství pořadu mi samo o sobě přijde morbidní a kvazi-zábava vyplývající z nechtěné trapnosti "vyvolených" i moderátorky mě velkým obloukem míjí. Celkový dojem: 0 % ()

choze

První řada mě chytla, protože jsem větřil obrovský potenciál a mělo to výrazné protagonisty (Vlado, Regina, Zvěřina...). Dramatický potenciál ale nebyl zdaleka vytěžen, moderátoři byli vyloženě tragičtí (Pergnerová byla empatická a melodramatická až jsem jí měl chuť rozkopat držku, Korec byl nehorázně trapnej) a nebyla by to Prima, aby nepohřbila úspěšný pořad pod lavinou reklamy (zdravíme ANO, ŠÉFE) a natahování (po přesunu na Slovensko jsem se přestal koukat). Každopádně konkurenčního nováckého Big Brothera s mimořádně odpudivým ansámblem a překvapivě nevtipným Marešem trhli suverénně. ()

Gilmour93

Štětky, narcisové, šedé myši, zkrachovalci a blázni zavření pod dohledem kamer ve vile z překližky. Výborné pro studium psychologie osob v uzavřené komunitě a díky některým výlevům i občas koketující s klinickou psychiatrií - musím přiznat, že jsem se chvílemi tím dobrovolně zvoleným cizím neštěstím náramně bavil. Pokud to podobně jako ve filmu Kontakt zachytily některé vzdálené civilizace a nabyly dojmu, že tato sebranka je opravdu soubor vyvolených pozemšťanů, pak zničení naší planety jednou dobře mířenou ránou laserovým paprskem bych považoval z jejich strany za zcela legitimní.. ()

TheRaven

Je mi to trapný, ale tenkrát to bylo něco novýho a na první řadu jsem se občas koukal. Hodnotím jen tu. Dál už to byl superodpad! ()

sud odpad!

Přehlídka největších bláznů a magorů z ČR (až na malé výjimky, samozřejmě). Oproti občas zábavnému "Big Brotheru" jsem zde nenašel nic, co by mělo nějakou úroveň. Už jenom ty odporně vlezlé reklamy mají účinky srovnatelné s vysokou měrou opilosti. ()

viperblade

První sérii jsem poctivě sledoval (a kdo ne, že?) a byl to opravdu již zmíněný fičák. Ale co přišlo s druhou a třetí sérií, to už jsem se neodvážil ani podívat. A doufám, že se na ČSFD objeví i Big Brother.. :-) ()

kulyk

Velice rád nenávidím lidi... Někdo se odřachne u zoopeří, jiný zažívá slastné brnění v okamžicích, kdy sleduje horror. Jsou i tací vytřeštěnci (štěnkyně, především), kterým lahodí observace psychologických dramat. Inu - vyhnojení dokáží kombinovat všechny tyto žánry, prdelkové moji. Děsivá tlupa poloopic se střídavě otlapkává, přiotravuje alkoholem a nebo na sebe zkouší všelijaké promyšlené (he he he) triky. Byli první, vždy obsahovali kretény, které bych dodnes na potkání ubil (Hranáč je můj doživotní stressor), Zvradko se zrovna z Kakalánska či Analusie vrátil do středu dění - dvě, ať nežeru. A šup k onlajn přenosu, nechť si mohu zadštít síru, zaproklínat a zahonimířit. Leští a z úst kanou! ()

Ded@M@tes odpad!

A samozřejmě TV "Prima" nemůže být pozadu, ohledně pořadu "Big Brother" a tak se objevil "úplně stejný" debilní pořad. - "VyVolení" - , kdo ten pořad a název vymyslel, neměl všech pět po hromadě. / Viděné epizody cca *2.díly / ( Hodnocení: 0/10 ) ()

Faustka

Bude čtvrtá série stejný fičák jako první? .. To ukážou příští dny. Zatím... "Nezlob se, ale už mám meteorit v hlavě." To je natuty Vladko. ()

Davies182

Ne, z první série jsem skutečně neviděl ani ň. Pouze většinu druhé, a toto je hodnocení pouze za situační scénky, tj. studie party lidí uzavřených na malém prostoru. ()

-bad-mad-wolf- odpad!

BigBrotherovský princip reality show se mi nelíbí. Do kotle naházené sardinky, jejichž jediným úkolem je válčení s nastupující ponorkou, mají nulovou, ba spíše mínusovou atraktivitu. Může se vám některá z postav líbit, můžete možná i s některou soucítit, ale jakou to má proboha další hodnotu? Proč něco takového sledovat pravidelně? ()

lesumir

První VV jsem sledoval pravidelně a celkem s chutí! Dvojku kvůli Tondovi, kterýho znám přes kamaráda. A trojka mi přišla přepáleně trapná. :-) ()

cheyene

První série je skutečně nezapomenutelná, Vladko, Petr Zvěřina z Václaváku, Emil, Hans nebo Regina, to jsou jména, která známe skoro všichni. Skutečně se na to dalo koukat, bylo to velmi zajímavé a dodnes asi nejednomu divákovi zůstalo něco z VyVolených v paměti. Zajímavé osudy se odehrávaly i po nastěhování do slovenské vily. Ovšem skrze natahování (2. a 3. řada) dávám nízké hodnocení. Pro připomenutí http://www.youtube.com/watch?v=xbH7y44nFRU, http://www.youtube.com/watch?v=hwbuaY1WdQM&NR=1 a přitvrdíme: http://www.youtube.com/watch?v=U93SF5JIDJE&feature=related, http://www.youtube.com/watch?v=weKTcMHMeq4&feature=related ()

Hrabka

Tak na vyvolené jsem upjatě čuměl mnohokrát. Vydařená reality show, ale nesmíte z toho zblbout. Je třeba to brát s nadsázkou. Určitě to bylo celkem zajímavé. ()

juta

Čtvrtá řada byla vlastně jediná, na kterou jsem se čas od času díval a to proto, protože v té době, kdy byly vysílány první tři rady nám nefungovala Prima. :D Nebyla to zase tak špatná řada. Prima vsadila na oblíbeného Vladka a ten své popularity z jedničky využil tak, že to dotáhl i zde do konce, sice jsem také fandil jemu a jeho skupině, ale přeci jen bych rád viděl vyhrát někoho jiného, "nového". Vladkovi to i tak přeju, vyčníval tam a na to diváci slyší. Byla to dost bláznivá řada plná špatností a hádek, kterých tu bylo až moc a to se mně na tom nelíbilo. Ale několik večerů jsem u toho dokázal zabít. ()