Mission: Impossible 4

• USA Mission: Impossible - Ghost Protocol (viac)

Špionážna agentúra IMF má obrovský problém. Práve keď jej eso, Ethan Hunt (Tom Cruise), vykonávalo tajnú operáciu v Moskve, spáchal ktosi úspešný bombový útok na Kremeľ. Ruskí predstavitelia sú nahnevaní a hovoria dokonca o vojnovom akte. A pretože sa všetky nitky zbiehajú práve v IMF, americký prezident dá pre istotu od agentúry oficiálne ruky preč vyhlásením "Ghost Protocol", čím ju odreže od zdrojov, zázemia, podpory a z jej členov urobí ľudí na odstrel. Krátko po tomto byrokratickom údere zomiera násilnou smrťou jej oficiálny šéf (Tom Wilkinson). Ethan Hunt sa preto pokúsi o nemožné. Spoločne s trojicou verných a odhodlaných kolegov (Simon Pegg, Paula Patton a Jeremy Renner) sa pokúsi nájsť páchateľa útoku a zmyť tak zo seba všetku vinu. Ako bolo povedané už v úvode, táto misia bude skutočne nesplniteľná. (TV Markíza)

DonBraso

Nerušená jízda,která připomíná hrozně Bondovku se všema těma udělátkama,ale trochu tam chybí šmrnc a trochu odvázanosti,protože chvilkama je to jak Hitman,který všechno vyřeší stejnak střelbou a ultra chytrým únikem.Když se tohle semele víceméně u stejným misích,tak už to trochu štve.Záporák do počtu taky zrovna není dobrá devíza pro takovýto typ filmu.75% ()

tonton78

v pořádku, beru to že Tomík je trochu vydechlej ale na běhu filmu to naštěstí není vidět. děj pěkně odsejpá, žádný zdržovačky a je na co koukat. dobře strávené dvě hodiny ()

pivomamrad

Tento díl MI bych rozdělil do dvou částí, kdy první část (asi 2/3 filmu) byla strhující akční podívanou, plnou HI-TECH technologií (nejvíc se mi asi líbil ten hologram v Kremlu) s občas komediálními prvky, druhá část (závěrečná třetina) mně ale už dost nudila. Bylo v ní i dost pasáží příliš nesmyslných a nevěrohodných. Je to škoda, poněvadž začátek měl naběhnuto na 5 hvězd. Takhle musím snížit na silnější tři hvězdy:-) ()

mArtinko5MB

Po mesiacoch čakania nastalo veľké sklamanie. Nuda, ultrascifi technika, nedomyslené boje, pády bez akéhokoľvek vážnejšieho zranenia, lozenie po obrovskej budove v rukaviciach. To bolo proste na mňa strašne veľa. Film plný klišé (odchádza od telefonnej búdky, ktorá má vybuchnúť, to ako sa film končí je každému rozumnému jasné, všetko po americky je veeeľmi jednoducho hacknuteľné). Prisáham, že miestami mi to pripadalo ako James Bond za čias Brosnana - proste totálny bullshit. Aj ten Cruise je už na to starý, ale kedže je to obľúbený herec hodnotím **. Na konci to vyzerá, že bude pokračovanie. PROSÍM - LEN TO NIE !!! ()

Vasyl

No, byla to fakt blbost. Nemám rád bondovky a ani nevím proč jsem se nevysral i na tuhle huntovku. Tenhle agent je ještě víc nezničitelnej než Bond, Arnold a Bruce dohromady. A to jsem si myslel, že to víc už opravdu nejde. A ty technický udělátka! Nelíbil se mi ani záporák. Doufal jsem, že posledního arcilotra, co chce zničit svět jsem viděl naposled před 10 rokama v souboji s Austinem Powersem. Neviděl. Evidentně je to pořád moderní. Jo a hlavně nezapomenout na konci zmínit, že jsme zachránili svět díky výborné týmové práci... Jinak to hezky odsýpalo, bylo to akční po celou stopáž, líbily se mi hi-tech špionský serepetičky a Renner je sympaťák. A hráli tam Ving Rhames a Pavel Kříž. V jednom filmu. Oba!!! ()

Tom3

Po velikém těšení přišlo poměrně velké zklamání. První polovina filmu má slušné tempo a rozhodně nenudí, ale po dubajské lokaci film ztrácí hodně rychle tempo a vy už si přejete ať to skončí. Velmi potěšila řada technických vychytávek v čele s přísavkovou rukou a umělou stěnou. V akčním špionážním filmu mě ale rušila komediální postava Simona Pegga. Když mě má něco napnout, tak prosím bez komedie. Absolutně nezajímavá je navíc postava hlavního záporáka, Phillip Seymour Hoffman z III. dílu zůstane na poli záporáku ještě dlouho nepřekonán. V napětí se film ani zdaleka nepřibližuje např. posledním Bondům, o Bournech ani nemluvě a i proti svému III. dílu jde o výrazný kvalitativní pád. Kladně hodnotím nenásilné zařazení reklam na nejmenované značky vozů a chytrých telefonů, tady se mají čeští tvůrci co učit. ()

davistercz

Úžasně provedení čtvrtého pokračování série Mission Impossiblů.. Dnešní doba nám umožnujě dávát do filmu víc akce,dechberoucích efektu a hlavně skvělých a překrasných míst.Ačkoli jsem chtěl původně dát plný počet,tak jsem ale nemohl.Vše bylo dokonalé uděláno až na ten konec.Byl jsem zklamaný,že ta raketa jak původně měla bouchnout ve Spojených státech.. tak nebouchla.Což je velká škoda.Ale Bird ukázal,že i z špionážního filmečku se může tajit dech u super tajných hračiček, ale i velké exploze Kremlu,který mě doslova uchvátil... ()

p.i.t.b.u.l

Ani neurazí, ale ani příliš nenadchne. Nebo jinak, opravuji. Nadchne především děti. Jenže to nemá být film jen pro děti. Čekal jsem hodně přehnaný film, ale až takhle? Čert vem různé hi-tech vychytávky, někdy to je zábava sledovat, problém je už úplně někde jinde. A to především stále se opakující příběh. A to už mně fakt nudí. Musím ale uznat, že některé scény byly povedené. Již několikrát zmiňovaná Dubai, nebo Moskva alias Pražský hrad. Jenže tohle film nezachrání. Pro mně možná i dvojka byla lepší. Nebo si silně konkurují. Protože u tohoto filmu jsem se spíše více smál, než si užíval špionážní akci. Ale jinak jako oddechovka dobrý. Pro mně 55%. ()

Paladin25

Film určite nesklamal. Skôr ma potešil odľahčený humor, ktorý som si vychutnával počas celého filmu. Určite to už nie je ako 1 ale stále je to veľmi kvalitná akcia. ()

Petaz

Za zajímavé efekty a spíše komediální scény maximálně 2* jinak na rozdíl od předešlých dílů až moc přitažené za vlasy a ani děj mě moc nedostal.Pro mě asi nejslabší Mission Impossible (prostě nuda) ()

x_ander

Trojka se sice nepřekonána, ale přesto Cruise dokázal dotáhnout sérii M:I opět na výsluní. Perfektní akce, trošku roztříštěný příběh, ale hlavně adrenalin od začátku do konce. Další díl si milerád nechám líbit. ()

jack_scott

Klasická oddychovka plná hezkých a efektních věcí. ALE - prázdné snad víc než kdykoliv předtím. A neni to tim že by Tom Cruise uz nezahral, ale spíš režie je takové....fakt průměrná. Proto průměrné hodnocení. ()

Aywes

Proklatě dobrá špionáž, která ztratí své kouzlo u poslední části mise.Chyběla tam jiskra a výjimečnost, která by vybočovala z ostatní filmů.Do té doby je ale vše naprosto perfektní.Hlavně honička v písečné bouři nebo šplhání po nejvyšší budově.Pro někoho možná i mírně nostalgický zážitek, ale na mě tak nepůsobí.Možná je to tím, že jsem nikdy této sérií neholdoval.Škoda té poslední části (kromě přetahování na parkovišti), která byla slabší.Jinak není co dodat.O herecké výkony moc ani nejde.Hlavní je akce a to ghost protocol splňuje.Dodává i napětí a tak si můžou fanoušci přidat bez problémů hvězdu.Příjemná akční jízda plná napětí a krásy Pauli Patton. ()

Mart2n

Velmi zdařile natočené špionážní dobrodružství bez viditelného CGI (i moskevská mise vypadá hodně realisticky) a bez špatně naklíčovaných scén, ze kterých by dýchalo zelené pozadí na sto honů. Bohužel, mnozí filmoví fanoušci namlsaní z epických akčních scén v Avataru, Transformers či Avengers, plně nedocení konzervativní formu jako ze staré školy, kde prim v akčních scénách hrají kaskadéři (nebo Tom Cruise) a nikoliv počítače. Navíc má film výbornou atmosféru, která vrcholí misí v Dubaji. Závěrečná část již ztrácí dech a poslední dodatky filmu jsou již zcela zbytečné. Samozřejmě by tam mohlo být také více Joshe Hollowaye a méně reklam na Apple. Ale to už bychom chtěli asi moc. {7,5/10} ()

cguio

Už mi v tom trochu chybí "kouzlo" prvního dílu, kterého jsem se jako malý nemohl nabažit. Na druhou stranu je to jízda od začátku do konce. Ethan sice trochu zestárl, ale pořád na to má. ()

Plague.

Naprostý souhlas s většinou hodnotících, že film měl vyvrcholit již v Dubaji. Naštěstí ale nemastné finále nebylo tak zlé, aby můj dojem ze solidních 4* snížilo na 3. ()

srolyma

Dámy a pánové, nejlepší akční cirkus světa Vás vítá! Račte vstoupit. Uvidíte neslýchané, uslyšíte nevídané! Vybuchující Kreml, šplhání po nejvyšší budově světa bez jištění, honičku v písečné bouři, pražské ulice v Moskvě, technické hračičky s očním skenerem v čele, ošklivou Češku hrající ošklivou Rusku, létání na magnetickém polštáři, souboje na nejrůznější způsob, střelbu, výbuchy, lety, pády a jako vrchol Tomíka Cruise, který, světe div se, nevyvolává dávící reflex. Prostě nadupaná jízda od začátku až do konce. K dokonalosti už jen krůček. 90%. ()

CrazymanM

Příjemný,triky a hračičkami nabitý akční film,herecké obsazení slušné,přesto bych si dovolil hodnotit pouze jako lehce nadprůměrné dílko! ()

Zemřel herec Tom Wilkinson

Zemřel herec Tom Wilkinson

30.12.2023

Režisér Johna Wicka vyhlíží nový projekt

Režisér Johna Wicka vyhlíží nový projekt

04.03.2020

Chad Stahelski má momentálně plné ruce práce s přípravou čtyřky Johna Wicka, jakmile ji však dokončí, je zřejmě připraven zkusit něco nového. A podle všeho už si dokonce i vybral, co to bude. Server… (viac)

Co chystá režisér Úžasňákových?

Co chystá režisér Úžasňákových?

22.06.2018

Režisér Brad Bird se proslavil zejména svými animovanými filmy Železný obr nebo Úžasňákovi, má na kontě ale třeba i čtvrtou Mission: Impossible – Ghost Protocol či dnes již zapomenutý Tomorrowland.… (viac)

Zemřel Michael Nyqvist, padouch z Johna Wicka

Zemřel Michael Nyqvist, padouch z Johna Wicka

28.06.2017

V pouhých 56 letech nás v úterý opustil Michael Nyqvist, švédský herec, jenž se v poslední dekádě dočkal mezinárodní slávy. Ačkoliv vám jeho jméno možná nic neříká, tvář určitě znáte. Nyqvist se… (viac)