Sex v meste 2

• Česko Sex ve městě 2 (viac)
USA, 2010, 140 min

Zábava, móda, přátelství – nejen toto všechno znovu přínáší film Sex ve městě 2, ve kterém se vrací Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) a Miranda (Cynthia Nixon). Poznejte jejich životy a lásky po dvou letech v pokračování, které opravdu září. Co se stane po tom, co řeknete své „Ano“? Život je takový, jaký si ho dámy vždycky přály, ale nebyl by to „Sex ve městě”, kdyby život neměl v záloze pár překvapení... Tentokrát v podobě úžasného dobrodružství plného slunce, které čtveřici žen přímo smete z New Yorku do jednoho z nejluxusnějších exotických míst na zemi, kde party nikdy nekončí a něco tajemného je za každým rohem. Je to únik, který přicházi v ten pravý okamžik pro všechny čtyři kamarádky, které bojují proti tradiční roli manželství, mateřství a věcí s nimi spojených. Koneckonců, někdy si prostě musíte jen vyrazit ven na dámskou jízdu. (oficiálny text distribútora)

Carcooli

Naaaahodou - pro nás holky, je to proste fajn plný saticek, boticek, kabelek a romantiky. Za mě super oddechovka s božskou Carrie. Vlastně všechno se Sarah Parker se mi líbí a i tahle Dvojka byla proste příjemná. K večeru se sklenkou vina ideální. Samozřejmě nemůžeme čekat nějaký extra promyšlený dej s buhvijakou zápletkou, ale jak říkám - pro nás holky super :) ()

VesVes

Oproti prvnímu dílu je to pohádka na druhou. Ještě víc šatiček, botiček, luxusu a Abu Dhabi. Tady se chovala inteligentně snad jen Miranda. Taková blbůstka, ale koukalo se na to vlastně moc dobře. ()

Tomas.Abi

Sex ve městě si mě našel také, protože na to koukala mamka a i každá druhá přítelkyně a i přestože se jedná víceméně o čistě ženský seriál, tak jsem si vždy sledování příběhů našich hrdinek vždy užil, protože jsem tam našel hodně vztahových témat, kterými si procházím také a rovnou to mohl vidět i z ženského pohledu a rovnou se i spoludivačky zeptat, zda je to tak, jak to tam prezentují. Tento film, ale s těmito tématy končí a řití se ja vlně propagace knihy Susan Summers, produktů jak nespadnout do menopauzy a Abu Dhabi, kde si neodpustí tu message, že ne všude je stejná svoboda jako v USA. Je to film hlavně pro samotné herečky, které potřebují evidentně vydělat peníze na jejich značce a ne film pro fanoušky. Vše se vytrácí do prázdna a vy jen sledujete hezké scény v luxusním prostředí v luxusním oblečení v luxusních vozech a luxusních letadlech. Pokud se scenárista snažil předat hlubší téma, než to, jak se zachází se ženami v Emirátech, tak vše vyšumí do prázdna a vy máte na konci pouze pocit z toho, že jste sledovali 2 hodiny propagace různých produktů ()

kika1650

Scestné. Absurdné. Surreálne. Oproti prvému dielu riadny pád. Nielenže to nemá švih, ale jednotlivé epizódky sú ešte väčšmi izolované a chvíľami vyslovene trápne - takým tým nevtipným útrpným spôsobom à la Někdo to rád blond. Veľmi redukované sú podarenejšie slovné výmeny, väčšina postáv sa dostala do krajne nesympatickej polohy. Ak sa tvorcovia v jednotke ako tak dokázali vyrovnať so svadbou, zdá sa že mnohovrstevnatosť manželského života a jeho zobrazenie presahuje kapacitu nielen Carrie, kt. prišla o schopnosť súkať rýchlokvasené rádoby aforizmy z rukáva. Poviem to takto, jedna vec je gayská svadba, druhá vec sú labute a polotransvestity spevácke číslo. A by the way, neuveriteľne zábavne pôsobí sťažovanie sa na materstvo - áno, dosť toho majú ženy s pestúnkou na plný úväzok, ktoré v živote neumyli ani tanier. Jo a s Kim Cattrall to prehnali. Zase. A tie slow motion a zoomy na celé družstvo v bazéne... sú chabým pokusom o útok na bazálnu čakru, alebo ak chcete na prvú signálnu. V kocke, tam kde 1ntoka balansuje na medzi vkusu, 2vojka sa vrhá v ústrety absolútnemu dnu - jeden má chvíľu dojem, že sleduje scény z Děsného dojáku.Tak. ()

ToddB odpad!

Nejtrapnější film ( seriál ) jaký si umím představit. Padesátileté opelichané vráščité ochechule si hrají na frí a kůl sexy vampy. Upřímně, umí si některý z mužů představit, že by na něco takového vlezl? Aby mu i při šukání ty stupidní opice hodnotily , zda má dostatečně trendy trenky? Věřím, že na světě běhá spousta hysterických krav, ale že by se takhle potkaly na jednom místě a v jeden čas? ()

Ondrish odpad!

(1) Sarah Jessica Parker, ktorá vyzerá ako zle namalovaný transvestita. (2) Kim Cattrall, ktorá vyzerá ako telocvikárka Boženka tesne pred dôchodkom. (3) Jedna ryšavá... ani neviem čo (C. Nixon), ktorá nápadne pripomína masové vrahyne z B-čkových hororov 80-rokov a (4) jedna sympatická, rozkošná brunetka Kristin Davis. Tak toto sú tie štyri novodobé "beatlesáčky", ktoré mätú hlavy celej generácii súčasných mladých žien. Keď sa k tomu pripočíta prihriaty stand-up comedian, ktorý to režijne celé zbúchal dokopy - vrátane seriálu a jednotky - tak je o 'sofistikovanú' zábavu, ktorá nastavuje globálne trendy v medziľudských vzťahoch, v móde a čojáviem v čom ešte, nepochybne postarané. Ako povedal klasik: Tento film som nevidel, ale viem si to predstaviť. ()

golf78

Včera jsem po dlouhé době zavítal do kina. Seriál jsem měl moc rád a dá se říci, že ani první film nezklamal. Odehrával se v duchu seriálu a hlavně se odehrával v New Yorku. Bohužel druhé pokračování filmu bylo velkým zklamáním. Jako by scénáristům, režisérovi, hercům, no prostě úplně všem došla šťáva a nápady. Carrie viditelně zestrárla a pan Božský už není tak "Božský", jako byl ještě v jedničce. Film nemá žádný stěžejní děj, což v jedničnce bylo. Prostě to je více méně jen jedna hrozně dlouhá reklama na luxus v Abů Dabí s narážkami na rozdílnost kultur. Chvílema to vypadalo, že si scénáristi připravují zápletku viz: sexy chůva, carrie ztratí cestovní pas, Samantha je zatknutá atd. atd... No ale nikdy to prostě nedopadne a zápletka vyšumí bez vyřešení do ztracena. Ani v závěru filmu, kdy si holky kupují něco od překupníků, což je zakázané, nebo Samantě vypadnou prezervativy na ulici na zem a dav mužů je tím pohoršen a zachrání je místní ženy, které pod plachetkou nosí poslední módu od Vercaceho apod. No prostě to nemělo žádný stěžejní děj a ještě se to odehrávalo v poušti a ne v New Yorku, takže nuda... Kdo má rád Sarah Jessicu Parker, tak si cestu do kina určitě najde nebo si minimálně za půl roku zajde do videopůjčovny pro DVD, ale jinak obsahově je ten film NULA. Dávám dvě hvězdičky, což odpovídá tomu, že podruhé už film vidět nemusím a rozhodně ho nebudu doporučovat. ()

zdendička odpad!

jenom dvakrát v životě jsem odešla z kina. poprvé proto, že se mi udělalo značně nevolno vlivem zkaženého jídla, podruhé proto, že se mi udělalo značně nevolno vlivem velice špatného filmu (a to už chodím do kina víc než dvacet let a myslela jsem si o sobě, že co se týče kinematografie, vydržím opravdu hodně) šly jsme na to s kamarádkou, že si užijeme zase nějaký ten "holčičí" film, ale po hodině nevěřícného zírání na tu bandu tupých krav jsme se šly raději ožrat. a to máme obě poměrně rády seriál. jestli toto mají být prototypy moderních žen, pak budu raději mužem. ()

MrsAngel

Mě se to líbilo - byli tam sexy chlapi, krásné kostýmy a exotické prostředí, Samanthiny hlášky...prostě taková nenáročná oddychovka pro pobavení. ()

BGH

Nebylo to zas tak špatný... i jako chlap sem se docela bavil. Ale člověk to musí brát jako oddechovku pro ženské, občas zavřít obě oči a moc nepřemejšlet nad obsahem a logikou děje. Začátek byl slušný, výlet do emirátů měl značné trhliny... ()

kritička

Sice to nebylo tak hezké jako jednička, ale zase jsme se podívali do Abu-Dabi a nebylo to úplně nejhorší. Co se mi ovšem těžce nelíbilo, byla Miley Cyrus a některé hlášky, které zde proběhly. Bylo to těžkopádnější než jednička a Mirandiny scény sexu mi přišly jako připomínka toho, proč se to tak jmenuje. Ale jinak vystřižené z kontextu. 2,5 hvězdičky ()

Igwar

Som prekvapený toľkou koncentráciou hodnotení a lá "odpad". Nečakal som od filmu zázraky a ani sa žiadne nekonali. Mohol by som siahodlho vyratúvať všetky neduhy, ktoré SinC2 má, ale na čo? Veď toto je presne ten typ filmu, kde ich treba očakávať. Napriek všetkým mínusom splnil film aspoň v mojom prípade presne to, čo mal - vcelku dobre som sa zabavil a odreagoval. Vďaka malému arabskému dobrodružstvu štyroch hlavných hrdiniek asi ešte viac ako v prípade jednotky (na rozdiel od mnohých ostatných, ako tu čítam, ale sto ľudí, sto chutí...). Asi najviac ma však zaujala hudba, konkrétne chytľavé arabské melódie. Scéna, keď hlavná štvorka vystupuje po dunách, oháknutá na púštny výlet v kombinácii z geniálnym soundtrackom, je veľmi luxusná..... ()

SonyOne odpad!

Je smutné, že MP King - tvorca seriálu a prvého filmu, dokázal "natočiť" takýto brak. Bez deja, náväznosti scén, zaujímavých a intelignetných dialógov (vďaka ktorým si získal toľko fanúšikov). Jednotlivé postavy sa správajú nelogicky, svojím konaním podkopávajú všetko na čo sme boli zvyknutí za celých 6 sérií seriálu. ()