Sex v meste 2

• Česko Sex ve městě 2 (viac)
USA, 2010, 140 min

Zábava, móda, přátelství – nejen toto všechno znovu přínáší film Sex ve městě 2, ve kterém se vrací Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) a Miranda (Cynthia Nixon). Poznejte jejich životy a lásky po dvou letech v pokračování, které opravdu září. Co se stane po tom, co řeknete své „Ano“? Život je takový, jaký si ho dámy vždycky přály, ale nebyl by to „Sex ve městě”, kdyby život neměl v záloze pár překvapení... Tentokrát v podobě úžasného dobrodružství plného slunce, které čtveřici žen přímo smete z New Yorku do jednoho z nejluxusnějších exotických míst na zemi, kde party nikdy nekončí a něco tajemného je za každým rohem. Je to únik, který přicházi v ten pravý okamžik pro všechny čtyři kamarádky, které bojují proti tradiční roli manželství, mateřství a věcí s nimi spojených. Koneckonců, někdy si prostě musíte jen vyrazit ven na dámskou jízdu. (oficiálny text distribútora)

mein

Dávám tohle hodnocení jen proto, že je film pokračováním seirálu, který mnohdy neměl chybu. Dvojka filmu je už ale vyloženě nastavovaná kaše, v podstatě se jen zvýrazňují věci, které byly dřív vtipné, ale čeho je až moc, už vtipné být přestane no. Škoda, stačilo zůstat max. u filmu č. 1. ()

DonGiovann

Nemůžu říct, že by to bylo tak katastrofální, jak někteří píšou! Je to příjemná oddechovka, kde Samantha je nejvtipnější. Musím říci, že Carrie je mi už docela protivná, jak je sebestředná atd. Nejhezčí ze všech je Charlotte (Kristin Davis) ta je moc sexy... Prostě tak špatné hodnocení si tento film nezaslouží... ()

dadiak22

Nudné, niektoré scény ušli ale nič moc. Bolo ta strááášne dlhé (na romantickú komédiu) . Toto môže baviť jedine len baby :). ()

Caesarion

Díky filmu kde jsou čtyři krasavice v tom správném věku a jsou na každou příležitost vždy správně oháklé se rád ujišťuju ,že nejsem buzerant. A jejich osudy a problémy jsou jako 911. Skoro stejný ,ale nikdy mě neomrzí! ()

Candyman6

Nejsem skalní fanoušek seriálu a první film jsem viděl jenom jednou, ale tento film mi přišel jako milá, příjemná a celkem vtipná oddechovka. ()

Thrakan odpad!

Břitká, nic neříkající slátanina, která je urážkou ženskosti !!! První film měl alespoň náznak dějové linky... kdežto zde řeší vyložené nesmysly. ()

ecap

Dvě hvězdičky... méně ze sebe díky velmi vřelému vztahu k seriálu a dobrému (chladnějšímu) k filmové jedničce dostat nedokáži. Na druhou bohužel ani více. Mé zklamání pramení nejvíce asi z až přemrštěného očekávání, které nyní hodnotím jako vcelku naivní. Nejlépe pro mě celý film hodnotí dvě slova – nic moc. Rozvinuto: nic moc děj (v tomto případě spíše nic; přijde mi, že jediné, co se ve filmu pohybovalo, bylo soukromé letadlo do Abú Dhabí...), nic moc jednání hlavních postav (místy se mi zdálo opravdu přemrštěné – ke konci vyvádějící Samantha, i když to byl ale jeden z mála momentů, kdy jsem se zasmála – a nedospělé), nic moc hudba (proč hned na začátku písnička Empire State of Mind, když film není oslavou NYC, ale „nového“ středního východu?). A co mě překvapilo, i nic moc móda, což filmu ubralo jednu hvězdičku – líbit se mi tak o 5 či 6 šatů více... :) Zkrátka, bylo to hezké, ale bylo toho dost... ()

prokyda

Celou dobu jsem čekal, kdy to začne mít "šťávu", kdy se začně něco pořádně dít no a ono nic... Nakonec jsem to nevydržel a musel to vypnout ještě před koncem... Bída, bída a bída! A to seriál mám docela rád! ()

saruskap odpad!

Tenhle film mě celkově hrozně zklamal...Seriál jsem měla moc ráda, první film mě taky bavil, ale tohle? Scéna s tím, jak se muslimské ženy skvéknou a pod burkou mají šaty od Prady, mě vážně rozesmála. To snad nemůže být myšleno vážně! A celá zápletka filmu je, že se Carrie líbala s Aidanem, opravdu trhák na 2 a půl hodiny! ()

Honey007

jako vždy je to věc názoru, ale nemůžu se ubránit dojmu, že 2 je lepší než 1. Tady už nejsme v seriálu, ale v krizi středního věku. Je to místy vtipné, místy přehnané a rozhodně by tomu prospěla stopáž v maximální délce 90 minut. Ale narozdíl od "jedničky" je to oddychovka, romantická komedie, která si v sobě nese seriálový nádech a není trapná. Navíc se na scéně objeví i Aiden, na kterého jsem marně v "jedničce" čekala :) 50% ()

welena

Seriál Sex ve městě zbožňuju - emancipované ženy představují New York jako nejkrásnější místo k životu, povrchně ale vtipně, někdy hloupě, ale přesto tak nějak lidsky. První díl celovečerního filmu pro mě byl příjemné překvapení, ráda si ho jako oddechovku pustím znovu. Když mě ale kamarádka přesvědčovala, abychom šly na jeho pokračování, moc se mi nechtělo. A ano, těch 146 minut života mi už nikdo nevrátí zpátky. A to nepočítám reklamy! Hloupé, hloupé a... ještě jednou hloupé. Film nemá šťávu a hlavní hrdinky pozbyly vše ze svého šarmu a bohužel i inteligence. To nejhorší je, že filmu chybí to nejdůležitější a to je dějová linie! Hlavní hrdinky se tu plácají od ničeho k ničemu, vedou scestné dialogy a vypadají u toho jako v noci oživlých mrtvol. Od příjezdu do Abu Zabí film připomíná spíše reklamní spot na luxusní pobyt cestovní kanceláře pro horních 5000 a pipenkovské pištění přestalo být roztomilé (pokud to tak někdy někomu připadalo) už v prvním filmu. Jednu hvězdičku dávám panu Božskému, který nikdy neztratí kouzlo a je to jediný "charakter" ve filmu. ()

Bada2302

Pri seriály a filmoch (aj keď ten prvý bol ešte celkom obstojný) mi to nikdy neprišlo ako výpoveď o modernej žene. Je ťažké sa stotožniť s tromi trápnymi trubkami, ktorým velí pseudointelektuálna pipka. Sú staré, väčšinou majú malicherné problémy a iba módnym nadšencom seriál niečo dal (a tým zrejme aj filmy niečo dali). Málokedy som sa zasmiala, ak vôbec, ani sexu tam až tak veľa nebolo (načo taký názov), takže napriek tomu, že aj ja som žena, tento seriál a hlavne tento druhý film vôbec nezaujali. Ak by som chcela tak veľmi vidieť značkové topánky, ktoré si aj tak nemôžem kúpiť, tak si nepozriem film, ale prejdem sa po výkladoch. ()

Montmorency odpad!

Děj o ničem, vůbec jsem nějak nepochopila, co se má divákovi (resp. divačkám:-) líbit - Charlotte není schopná ani za pomoci chůvy zvládnout 2 děti (o domácnosti ani nemluvě), Miranda postoupila asi lobotomii a z břitké právničky se stala bezzubá nudná mutti, která odložila svoji cestu za kariérou a pořádá pro své kolegy muffinové pikniky, babča Samantha si maže své otvory nějákýmy gely, aby vůbec mohla souložit a Carrie se na prahu 50 smiřuje s manželským životem na gauči (po té, co samozdřejmě zamítla ve svém životě něco tak otravného a nudného jako jsou děti).......aha, takže děkuji za náhled do glamour života stárnoucích njújorčanek :-) ()

mylhaus

Mnohem větší zábava než film samotný je pročítat komentáře. Budˇ "odpad" od místní pseudointelektuálské smetánky nebo nadšení od těch "lepších", které přeci nemůže pochopit nikdo, kdo nezažil ten luxus a není in. Přitom je to prostě hloupej film bez jakékoliv zápletky, bez špetky vtipu. Jedině by to mohlo fungovat jako parodie sebe sama. 1/10. ()

Polda99

Asi nejdražší reklama na Diora a další světoznámý módní značky...mimoto by mě zajímalo kolik do toho filmu arabští šejkové vrazili peněz. Jinak ale jako parodie by to částečně i mohlo fungovat... ()

karmenka

Obrovsky pruser! Uz su stare, uz su prilis afektovane,uz su prilis snobske. Cele zle. Jednu hviezdicku za Samanthu, tej ide karta stale :) ()