Mladý Shawn MacArthur, ktorý si prišiel do New Yorku splniť ten pravý americký sen, si zarába na živobytie pouličným predajom falšovaného tovaru. Je to drsná škola, v ktorej musíte mať rýchle nohy, keď sa na rohu vynorí policajti, a ešte rýchlejšie ruky, keď narazíte na konkurenciu. Pri jednej ručnej výmene názorov uvidí Shawna podvodník s relatívne dlhými prstami Harvey Boarden a ponúkne mu vstupenku do sveta nelegálnych pouličných zápasov vo voľnom štýle. Partnerstvá založené len na zarábaní peňazí zvyčajne nemajú dlhú perspektívu. Shawn sa ale od prvých zápasov prezentuje ako obrovský talent, ktorý má šancu dotiahnuť to zo špinavých pivníc nočných klubov až do najvyšších poschodí manhattanských mrakodrapov, kde sa dá pred newyorskou smotánkou pobiť za rozprávkové peniaze. Keď si Shawn vzápätí uvedomí odvrátenú stránku svojho splneného sna, je už neskoro. Opustiť tento klub elitných bitkárov je mnohonásobne ťažšie, než do neho vstúpiť. (TV JOJ)

derek007

a půl. Tenhle film mi sedl, a to jak po stránce castingu (sympaťáci Tatum+Howard, neokoukaná Zulay Henao), tak "pohádkovo-špinavým" příběhem chlapce, který ke štěstí přišel. ()

BathoryMan

Montiel ma sklamal už svojím filmovým debutom(A guide to recognizing your saints) ale povedal som si že mu dám ešte jednu šancu!Bohužial ani teraz to nebolo úplne stopercentné!Pomalé tempo,nudný dej,žiadna poriadna zápletka,predvídatelné finále!Aspoň že Channing Tatum sa snažil niečo zahrať a aj soundtrack bol perfektný.Inak si ale Montiel body navyše určite nezaslúži. ()

xavierr13

Film mi pripomínal zjednodušeného Leona s Van Dammom...herecký výborne v podaní Channinga Tatuma , ale to je tak všetko....dej je akoby niekdo vytrhol pár stránok z knihy...niečo tomu chýbalo, málo súbojov, dejovo je to slabota...čakal som od toho snímku daľeko viac. ()

mala_kea

Zazněl tu komentář, že je to lehce na motivy "never back down", ale autor se trochu mýlil. Je to uplně něco jiného, jen ten boj je stejný. Ale co chci říct. Že Channing zahraje takhle, tak to jsem čekal, ale že Terrence z toho udělá tak nudnou podívanou, to jsem vážně nečekal. Scény, kde se Terrence neobjevuje byly ještě na prahu unosnosti, jenže jich bylo sakra málo. Nebýt celkem zdařilého konce, bůh ví, co by se stalo. ()

Hapretor

Debilní děj snad překonají jen debilní herecké výkony. Co je platné, že tady Channing Tatami vypadá opravdu dobře, jako boxer v lehkotěžké kategorii, když vůbec neumí hrát??? ()

Olík

Život na newyorských ulicích je tvrdý………………..„Hofmanka, já padam!“ Jestli je něco opravdu boj, tak to je v prvé řadě sledování podobných „akčních dramat“. Borec, samozřejmě s pohnutým životním příběhem, se připlete k nelegálním pouličním zápasům, zamiluje se a nakonec se utká se svým odvěkým rivalem…….“vau, cejtím, cejtím oskařinu“. Řekl vůbec někdo Tatumovy, že poslední klapka Let´s Dance už dávno padla???!!! ()

sadlokan

Frajer prodává falešné knížky a deštníky.Již z této kombinace oko zkušeného bafuňáře může odhalit,že se jedná o vyjímečně nadaného ultimátního zápasníka!A také že odhalí,čímž se,pravda,mě poněkud záhadným způsobem,dotyčný stane ústřední atrakcí násilnostmi posedlé NY smetánky.Příběh graduje ultratrapným happyendem. ()

Heroine

Zbytečně málo zápasů, a zbytečně mnoho cukrování se škaredou Portoričankou. Nevím jak je možný vyhrát každý zápas bez tréningu, bez zranění (pár modřin se nepočítá), a bez únavy. Channing "hrnec" Tatum je v tom asi nějak zatraceně dobrý. A nebo spíš scénář trochu nedomakaný? ()

MickeyStuma

Nebyl by to špatný snímek, ale myslím že zaspal dobu. Takovou jednoduchostí a přímočarostí by možná vynikl na přelomu 80. a 90. let, kdy takováto díla byla in. Tímto zdravím Van Damma, který se na nich proslavil. Na dnešní dobu je to však slabota. Celý snímek pojednává stále o jednom a tom samém, tudíž příběh není téměř žádný. Skoro jsem měl pocit, že se jedná o vykradačku snímku 'Lví srdce'. Dnešní kinematografie je prostě už úplně někde jinde a platí to i pro bojovné snímky. Snad může fungovat jako připomínka na slávu takovýchto snímků, ale popravdě, radši sáhnu do své videotéky a pustím si přímo onu klasiku. Ta má v sobě alespoň punc nostalgie. ()

Skleni

Film ma očaril jednoduchosťou a hereckým výkonom Terrenca howarda. Ostatné mi pripadalo ako žart. Chaning ako bojovník bol smiešny, rovnako ako záver. Rýchle nakomponovanie daja tak aby prišiel prvý súboj bolo lacné a rovnako mi pripadali aj boje. Niektoré pasáže ako prvá návšteva u Zulay boli príjemné prekvapenia, ale ináč nič. Takže nad 50% sa to vyštveralo iba vďaka Terrencovi a krásnej zulay. 57% ()

darkreider

Život je boj a dopozerať tento film tiež. Ani neviem za čo dve hviezdy, možno som to ešte prehnal. Dialógy tvorili skutočný majstri, počúvať to dve hodiny je väčšia bolesť ako dostať päsťou. Človek teda aspoň čaká na akčnú režbu v aréne, a nakoniec sa dočká barovej bitky bez štýlu a choreografie(takto sa bijú aj deti na základke), čo teda je asi účel(keep it real), ale keď už nie je ani na čo pozerať, tak čo potom s takým filmom? ()

guri

Neoriginalny pribeh o "dobrom chlapcovi, ktory (trochu) zisiel z cesty", no v podstate je stale fajn, o jeho tazkom zivote, novej laske, sem-tam nejakom suboji a Terrenceovi Howardovi, ktoremu chyba nevelky krocik k Simple Jackovi z Tropic Thunder. Este ze Channing Tatum je charizmaticky a film vytiahne aspon do priemeru. ()

Blaogranas

No, chtěl jsem si dát nějakou akční podívanou se street fights, ale tady byly za hodinu a třičtvrtě pouze čtyři. A jaké, panečku, u první měl náš "hrdina" z prdele kliku protože soupeře srazil na jakýsi pisoár a ten ztuhnul. Druhá trvala stejně krátce a skončila bez výsledku. Třetí zázračně vyhrál i po kopancu kolenem do držky a čtvrtá, která měla být napínavá nudila asi stejně tak jako Velmi křehké vztahy. Navíc rozuzlení bylo jasné jak čerstě napadený sníh a scénář psal asi silně podnapilý, napůl sjetý čtrnáctiletý skejťák na koleně v parku. A Tatum asi těží ze své tváře, i když mně je z něho docela zle. Rozhodně si nemyslím, že by posbíral nějak moc talentu. Celkově tak max. 30%. PS: Když tak přemýšlím nad tím, jak ten film byl stupidní, průhlednej a bez jediné pořádné akce, tak si beru zpět i tu jednu hvězdu a kotvím na jedné *. ()

jacko

zajimave vykresleny ny a jeho "neluxusni ctvrti" typu brooklyn, bronx...kazdy se snazi nejak si vydelat a prezit v te dzungli velkomesta...pripodoba ke guide to recognizing your saints se nezapre... ()

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

06.01.2012

Akční hrdina minulého a podle traileru na G.I. Joe: Retaliation i tohoto roku Dwayne Johnson pokračuje v linii filmů, ve kterých spíš někdo dostane nakládačku, než objetí od šťastné rodiny.… (viac)