Anakonda

• USA Lockjaw: Rise of the Kulev Serpent
všetky plagáty

Na malém městě se zrodí obrovský had – monstrum které zabíjí vše živé.
V dávných dobách v Africe, vytvoří jeden kněz pomocí magie voodoo nezničitelné zlo, pomocí kterého bojuje s nepřáteli. Jde o rýsovací nástroje, které oživí vše co, se s nimi nakreslí. Tento nástroj najde v současné Americe malý chlapec a nakreslí si hada. Ten k jeho údivu oživne a zabije jeho otce. Otřesený chlapec zakope na nejbližším poli jak nástroj, tak hada. Had však nabírá na síle i velikosti a terorizuje vyděšené obyvatele. Jediný kdo jej může zastavit, jsou armádní speciální jednotky spolu s mistrem v lovu hadů Nickem Kirabem, který věděl, že se Anakonda jednou vrátí. (oficiálny text distribútora)

Musak odpad!

Další z filmů, které kdby měli v žánru napsáno "parodie", tak by jistě měli o nějaký to % navíc. Navíc lidé z DVD edice jsou už i líní k tomu dělat titulky, takže buď originál nebo dabing...no a ten dabing, to je kapitola sama pro sebe. ()

Holina odpad!

Tak to bylo hodně špatný. A nemá to nic společného ani s upadající sérií Anakonda, ba dokonce to nemá nic společného ani se samotným hadem. Jindy bych řekl, že to aspoň pobaví, ale tentokrát je to vyloženě ztráta (i tak krátkého) času. ()

zdeny99

Skoro hodinu jsem se musel dívat na nějaké amatérské PRCI PRCI PRCIČKY bez špetky humoru, kde jen parta puberťáků po sobě v obejváku lezla za šíleného řevu černošského rapu, abych se mohl pokochat tou strašnou anakondou. A že byla fakt strašná. Z počátku vypadá jak aligátor bez noh, protože hlavu má fakt aligátoří a až v závěru filmu má hlavu jako had, jenže zase její tělo připomíná hasičskou hadici o délce nějakých 30 metrů. Takže ani o nějakém povedeném CGI monstru se zde nedá mluvit. Nejděsivější tedy podle mě byl na celém filmu ten namalovaný obrázek zhrzeného chlapa, kterému ta banda puberťáků přejela manželku. Tím do toho ještě zapletli woodoo a tak pomyslně zabouchli poslední hřebík do rakve této filmové břečky. [988. hodnocení, 34. komentář, 17%, 137. nejhorší film] ()

drankeryth odpad!

ufff, to bol teda film. Najlepsia cast z toho bola stata hlava a ostatne stalo za velky prd. Tento film je nezazivny a dost nudny. Skoda ze ich ten hadokrokodyl nezabil vsetkych. Dokopy sa tam nic nedialo. Film na zvraceni,,,blleee ()

RypavaDvojka

Chtěl jsem anakondu, ale anakondu jsem nedostal. Jakto, když v českém nápisu se mocně nápis ANAKONDA tyčí? Bude to tím, že čeští vydavatele mají v piči. Lockjaw (v čekém překladu tetanus, když už to chtějí mermomocí překládat) měl zůstat v angličtině a film by pak nemusel být shazován až tak moc. Vždyť já quadralogii o Anakondě tak rád... A teď k filmu. Námět o jakési kouzelné hůlce, která stvoří LOCKJAW, což má být jakýsi krokodýlo-had vymyšlený jako nástroj pomsty je dobrý a možná i výborný. Hlavní zádrhel nastává ve zpracování. Scénář na facku, hlavně i první třetině filmu, film neskutečně táhne dolů. Český dabing je příšerný a herecké výkony jsou kolísavé jak můj tep při jejich sledování. Přesto bych do třístovky nejhorších viděl lepší adepty, tak strašné to přeci jen nebylo. 30% za milý nápad a zmršený název. ()

kolik27 odpad!

Nevim no kdy konečně režizéry přestane bavit kopírovat starý příběh nějakýho přerostlýho hada, keterej mám mít mladý ... ()

Vikinec

Nejlepší špatný flm všech dob. Kdo má rád zhovadilosti, musí si tento kousek plný suverénních přehmatů, situací vycucaných z prstu a neuvěřitelných postav krásně vychutnat. Pětice mladých jede na víkend na nějakou chatu. Po cestě srazí ženskou a její muž je perfektně do detailů nakreslí (aniž by je pořádně viděl). Jeho kouzelná tužka umí všechny nakreslené pomocí krokodýlohada zabít. Tento film má úžasné scény. Například když se chtějí bránit nestvůře(asi 10 metrové), vyrobí si jistě velmi účinnou zbraň ze stolní (50centimetrové)lampy. Jenže jeden z těch lidí je inženýr, tak lampu zdokonalí a přidá k ní vidličky, příborové. To ale zdaleka není všechno. V kufru auta se náhle objeví mladší bratr hlavního organizátora výletu(v té době poprávu mrtvého), kterého od té doby nevidíte jinak než se skateboardem v ruce. Upozorňuji, že děj se odehrává na poli a on jej neodkládá ani při boji s hadem. To že had už pak ani nerozlišoval nakreslené od obyčejných :-) toho už si ani nevšimnete. Těchto scén je ve filmu více a já přeji mnoho úžasných zážitků s tímto skvostem světové kinematografie. ()

RetroMan

Ač zajímavý námět, pak by se v lepší produkci mohl stát shlédnutelným. Proč Anakonda? Těžko říct. Tento snímek jsem v polovině hrací doby začal brát jako parodii, protože snad není myšlen vážně. Dialogy nestojí za nic. Něco mi unikalo, ale asi nejsem sám. Když už je pomsta uvalena na skupinu, proč to odnáší i někdo jiný? A o samotném závěru jen pomlčet - asi došla škvára. Jedna* za námět a parodii. DMX se totálně ztrapnil. ()

moviefan4

No tak toto bola riadna hlúposť. Nehorázna nuda mega rozmerov a hlavne plná nelogického uvažovania. A anakonda? Tak vlastne ani neviem čo to bolo ale anakonda rozhodne nie. Fuj fuj fuj ruky preč. ()

Bajj odpad!

Totální béčko. Naprosto zbytečný film, výplod chorého mozku. Proč proč proč se něco takového vůbec točí? ()

uprchlice odpad!

"Anakonda" je opravdu velké a zajímavé zvířátko! Bohužel celkový film už tak zajímavý není... Proč? Má to několik důvodů. Hodně lidí si myslí, že se jedná o film s Jennifer Lopez a tak si ho s radosti koupí. Jenže... problém nastane v okamžiku, kdy si uvědomí, že si vlastně koupili stupidní a nudný film, který dokáže akorát člověka dohnat k šílenství! Vidět už jen ty (ne)herce mi stačilo, ale řekla jsem si, že to nevypnu a tak jsem to nechala běžet bez jakéhokoliv sledování Jelikož se jednalo o video film, tak se mi snad ani nemusíte divit I když je pravda , že můj názor je: Video film je pro mě dobrý v momentě, kdy se ukáže jako naprosto sra*kovní film To ale neplatí o tomto filmu, protože jsem ho sledovala vlastně jenom ze začátku (Něco na něm totiž bylo dobrýho. To vím jistě ) Řekla bych, že to asi byla scéna, kdy skupina teenagerů jede v autě a porazí holku. Samozřejmě, že jsou mimo a mluví o tom, že to bylo "jen" zvíře To se jevilo jako dobrá scéna, ovšem ze špatného filmu Na závěr chci napsat, že rozhodně nijak tento film nedoporučuju, ale ani od něj vlastně nikoho neodrazuju. Je to totiž jen na Vás... ;) ()

lavilia odpad!

tak toto skutočne mysleli vážne. ani neviem prečo, ale pustila som sa do pozerania tohoto akože "hororu". okrem absolútne zbytočne vynaložených peňazí na takto nehoráznu stupiditu, sa dajú už len vytknúť katastrofálne herecké "výkony", dej, ktorý akoby ani neexistoval a tie viac ako sedem minútové titulky na záver to všetko zaobalili do nádherne prepracovaného prepadáku, ktorý sa k béčkovému hororu ani len okľukou nepriblížil. ()