Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiálny text distribútora)

Yeosol

Na tenhle film jsem byl docela zvědavý. Čekal jsem nějakou zábavnou ujetost typu Planeta teror, nebo něco podobnýho, ale po několika desítkách minut jsem zjistil, že mě film vůbec nebaví. Akce bylo na můj vkus málo a když už byla, byla docela strohá, nezabavná a jednoduchá. Pár mikromomentů, co za něco málo stály, by se našlo, ale bylo toho opravdu pramálo. Jediný, na co se dalo koukat bylo trio sexy holek. Nutno podotknout, že jsem film neviděl díky bohu celý. Vzhledem k tomu, že mě dost nudil, byl jsem nucený přepnout kanál. Možná pak byla nějaká skvělá scéna, to už teď zjišťovat nebudu, ale myslím si, že jsem o zas tak skvelý věci nepřišel, ba naopak jsem zachránil sám sebe před totálním usnutím. Čekal jsem hold daleko větší nářez. :-( ()

sedm.1

Je tak mimochodem, zcela neoddiskutovatelně monstrózní úlet, stejně jako mé hodnocení, které absolutně neodpovídá kvalitě filmu!!! Ale co! U mého předešlého komentáře k filmu Hněv titánů jsem se v hodnocení rozhodoval, zda upřednostnit hlavu či srdce a dát 4 nebo 5 *. Poslechl jsem hlavu a dal to nižší hodnocení. U Bitch Slap prakticky nastává to samé rozhodovací dilema, jen s tím rozdílem, že nevím, zda dát 1 nebo 4 *. Ovšem v tomto případě bych si musel přestat vážit sám sebe, kdybych i nyní dal na mozek a nedal průchod srdci, respektive na mém zvráceně a nesoudně vysoké hodnocení má nemalý vliv i ještě níže položený orgán než je srdce, ten co mají jen muži, pro které je ostatně Bitch Slap určen především. Z čehož tedy pak zároveň i jasně vyplívá, že dívky, slečny, ženy či dámy by tímto snímkem rozhodně neměli ztrácet svůj jistě drahocený čas. Lesbičky mají samozřejmě vyjímku, ty si to užijou možná ze všech nejvíc 8D. Ale teď už vážně. O tom, jak moc špatně je to natočený a zpracovaný film, jak dějově je hloupý, scénaristicky naivní a o podobných blábolech tu vážně nehodlám u tohoto typu filmové zábavy debatovat, to klidně přenechám místním zamindrákovaným pokrytcům, kteří si právě na Bitch Slap sakra smlsnou a předvedou v plné síle svůj nespochybnitelný talent posrat každý fajnový úlet. Režisér každopádně tímto svým výplachem jistě nechtěl udělat dojem na oscarovou akademii zadumaných starých pánů, jeho cílem bylo vytvořit nadupanou sexyjízdu a právě v tomto ohledu pochybuji, že mu lze jen velmi těžko co vytknout. A ať už jsou jeho tvůrčí schopnosti na jakékoliv úrovni, jsem přesvědčen, že jak sám sobě, neboť toto natáčení muselo být sakra žhavé, záživné a šťavnaté, tak i všem, co si dokážou přiznat, že jsou prostě jen chlapi, připravil chvíle plné radosti, povyražení, čiré zábavy a nadšení pro věc. Co se týče obsazení, i zde byla naštěstí upřednostněna kvantita nad kvalitou, především co do objemu hrudníků, které tu navíc hraly jednu z hlavních a nepřehlédnutelných rolí a odsoudit ho může opět jen zbídačený, ulízlý intelekt, který viděl naposled kundu nakreslenou v učebnici biologie pro pátou třídu a nebo kvído, jehož dostává do varu jeho ochlupacené děvče s beďárkem na nose a jenž je v ultimátním tranzu z jejích dvou směšně nevyzrálých rybízků. Ano, můj pohled na Bitch Slap je sice zkrátka velice povrchní, primitivní a je řízen těmi nejjednodušími pudy pralesního mužíčka. Ale nestydím se za to. Ono je totiž i stejně tak povrchní, primitivní a jednoduché tento druh zábavy prachbídně drtivě zkritizovat a od A po Z rozcupovat. A ikdyž proti většině argumentů, které na tom nenechají nit suchou, není moc co namítat a čím jim oponovat, tvůrci svým dílem stejně připravili pro cílovou skupinu nadšenců hotovou pastvu pro oči, navodili výtečnou atmosféru, předvedli skvělou akci a nabídli pravou chlapskou zábavu, které lze jen těžko odolat :-) ()

DavidS.

Víc cool, stylověji a prsatěji to snad natočit nešlo...Pokud jste čekali rozpohybovaný Playboy, jadrnou mluvu, násilí, krev a sebeironii s nadsázkou v každém záběru, tak je to trefa do černého... ()

Kredy

Hrozná sračka, pěkný kozy. Měl jsem co dělat abych to dokoukal, stupidní příběh, hudba a výprava, parodie sama sebe. ()

medlo

Tento štýl filmov nemám veľmi v láske. Ale za tri hlavné predstaviteľky dávam tri hviezdičky. Aj keď po polhodine to už nestačilo, chcelo to už aj niečo iné ako polonahé sexy telá a lesbické scény. ()

chamba

Najviac ma dostala scécna, kde jedna z hlavných predstaviteliek len tak medzi rečou povedala niečo v zmysle: "Uff to je ale horúco, už to nevydržím" a chytila znenazdajky sa objavené vedro s vodou, ktoré na seba vyliala a aby to nestačilo pridali sa aj zvyšné dve. Celkovo je vo filme nespočetne veľa záberov na polonahé kozy alebo rite herečiek. Dalo by sa očakávať, že toto bude asi tak všetko, čo uvidíme, ale ono to malo na moje veľké prekvapenie aj solídny dej, ktorý bol doplňovaný flashbackmi. ()

!Borec!

Šťavnatý nářez s nabušeným arzenálem v rukou i na hrudi, který prostě nenudí. Proč brát Bitch Slap vážně, když se tak vůbec netváří? Už z prvních záběrů jde poznat, oč tu jde - o prvoplánovost. Ale nádhernou prvoplánovost, která jednou za čas vůbec nezaškodí. Scény jsou kolikrát výsměchem rádoby akčňárnám a nulovým, šokujícím pointám. Není to zábavné svým obsahem, vlastně jsem se ani možná nesmál, ale forma je jako celek vtipná až až. Upřímně mě to bavilo, navíc komiksový nádech a konečná bitka s "parádními" efekty jsou dobře provedeny. A to hlavní, poprsího je tam dost...no, ale co kdyby místo třech slečen hráli tři drsňáci...netřeba zamýšlet :) ()

martinez.

Náhlednuvší do režisérovi filmografie jsem věděl, že toto bude sračka, zároveň jsem ale doufal, že to bude exkluzivní guilty pleasure. __ Nakonec to sračka je, ale bohužel jsem z toho neměl ani žádné potěšení. První problém je asi v tomto: 3/4 filmu zabere, jak tři holky (pěkný, což o to) po sobě cákaj vodu, líbají se, šahaj si na prsa, předkláněj se, aby zvýraznily zadky i ty prsa, jenže když za celou tu dobu nejsou k vidění ani jediný pitomý obnažený prsa, pak je něco špatně. Vyznívá to tak nějak do ztracena... :) Dále mi ten film nepřišel vůbec uvědomělý, nebo že by aspoň divákovi dal pomrkáváním znamení, že se nebere vážně. Spíš s vážnou tváří servíruje pointu Obvyklých podezřelých (přičemž to není žádná pocta, ale obyčejná vykrádačka, dost možná nevědomá), ultra-laciné akční scény, hrozné herecké výkony a hloupé dialogy. Dejte mi důkaz, že to režisér myslel úplně jinak a možná změním názor, do té doby prosím, aby ho někdo přebalil. ()

Michelle41

"What can I say? We're all just bitches in the end." - Tak trochu podhodnocovaný film, který myslím, že není jen pro ty, co "mají koule". Ale samozřejmě záleží na tom, jak se k tomu slečny postaví .) Souhlasím s tím, že kdyby Bitch slap měl nálepku Tarantino, tak má mnohem lepší hodnocení... Ano, má nic moc děj, ale nuda to rozhodně není, tak na to kašlete a bavte se, protože kde jinde zase potkáte Herkula, Xenu a Gabriellu dohromady? ()

Bobek15

Síce je to po dejovej stránke prízemné, efekty sú ako za 5 korún, ale brutálna záplava testosterónom mi nedovoľuje dať nižšie hodnotenie. A ten, kto dakedy vyhlásil, že pohľad na sexi vyzývavo odetú ženu dokáže vzrušiť viac, než na nahú, vedel, čo hovorí! ()

xaver odpad!

Něco tak stupidního jsem již dlouho neviděl. Tolik nesmyslného násilí snad ani nemůže existovat, možná jen pro úchyly a sadisty. Po scéně, kdy jedna z "hrdinek" začně řezat "príruční cirkulárkou" šerifa, jsem se přestal dívat. Nemusím vidět vše, a to co jsem viděl mi úplně stačilo abych snímek poslal tam kam patří. Do kanálu. ()

Wally

Nebýt těch třech divoženek, tak nedám ani jednu hvězdu...tohle je přesně ten film, kdy si říkáte 'proč?' Proč byl vůbec natočen takový brak a kde se na natáčení vzaly peníze...prostě hrůza... ()

fantasmic

No takže dej filmu sa dá zhrnúť asi takto...kozy, kozy, kozy...a potom ešte kozy, kozy, kozy...ďalej lesbické softporno...a aby som nezabudol kozy, kozy, kozy. Suma sumárum bavil som sa celkom dobre (asi ako každý chlap). Dávam symbolické 3* hviezdičky za tri hlavné kozy...pardon "herečky"... ()

Eraserhead

Pokud by měl vzniknout remake, tak ať je to prosím 100milionový rozpočet režírovaný Michaelem Bayem a s Megan Fox v hlavní roli. Pak bude mít vše, co tomuto chybělo k maximální zábavnosti :-) ()

The_Second

U Bitch slap musí člověk vypnout a pak si jenom užívat. Každýmu musí bejt jasný, že jde o béčko a ne o seriozní film. Příběh nebyl moc stupidní sice je konec trochu očekávanej ale komu by to vadilo. ()