Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiálny text distribútora)

Hanys_

Kupodivu to není jen tupá přehlídka nahých dívčin, ale má to něco jako děj, akci (ta rozhodně stojí za to) a cool finále (lehce vykradené ze slavné Singerovky z 90. let). Každopádně tahle věc je docela nad věcí a své poslání "pobavit" splňuje dokonale. 7.5/10 ()

cab

Holky jsou k nakousnuti, neco krvaveho se na obrazovce mihne a jedna nebo dve sceny ujdou. Zbytek co se tyka pribehu se stoji na miste nebo neohrabane preslapuje z louze do kade. 40% ()

Witta odpad!

Vsechno to co me sralo na Charlieho andilcich, je zde v daleko vetsi mire a vyhnany do extremu. Pokud bych se chtel podivat na kozaty, vulgarni lesby, pustim si radsi nejaky porno a vezte, ze bude mit jenom o malo lepsi story. ()

arexam

To byla chujovinaa! Nebýt těch zadků a výstřihů nikdy bych to nedokoukal. A k tomu Xena, Gabriela, Herkules a Joláos. Stará škola si jednu hvězdu zaslouží. ()

showxman

Nepopsatelné:D nejvíc zvratů v tak krátkém čase a na tak malém prostoru. Do jisté míry podobná akční céčková odreagovávačka jako Zombie strippers. "Ty jsi namakaná děvka vydávající se za magnátku podnikající s erotickými hračkami?" "Hmm, už to tak bude..." ()

K-e-n-y

Dobre sa pozeralo na sporo odeté slečny, ale zvyšok bol dosť veľká sračka... na konci som čakal že sa k slovu dostane ten meč, a nič... asi by som si mal zase pozrieť Kill Bill :) ()

noby

Ze začátku jsem si nebyl jistý, jestli jsem omylem nestáhl porno. Postupně se ukázal film, ale nebojte, pořád se ukazovalo i mnoho jiného. ()

Corpsegrinder odpad!

Snaží se to tvářit jako porno od Tarantina ale je to maximální trapnost. Hlášky tam nejsou žádný a to jak holky mluvěj cool a drsně je k smíchu od první minuty co promluví. Film pro blbečky no :) ()

Arach.No

Film, který se tváří hrozně odvázaně a přitom víc odhalených ženských prsou uvidíte v průmerné epizodě Hry o trůny. Docela dlouho jsem si nebyl jistý čemu se ve filmu mám smát, jestli je v něm něco myšlené vážně a hlavně jestli je ten cheap look záměr, nebo prostě nebyly peníze. Nakonec bych vsadil na variantu, že nebylo dost peněz, tak je všechno, kromě ústřední scény, točené před zeleným pozadím a film se snaží vypadat, jakoby to nebylo jenom z nouze. Hlavní problémy ale leží jinde - herečky buď neumí hrát, nebo je režisér nedokáže režírovat, akce je většinou nudná, vedlejší postavy nefungují, příběh je naprosto nesmyslně a nekoncepčně vyprávěn odzadu a chybí jakákoliv pointa. Několikrát se citují věty o válce, což je vysloveně k smíchu. Bitch Slap zůstalo napůl cesty, takže nefunguje ani jako akční film, ani jako ”cheap thrill“ a bohužel už vůbec ne jako kombinace obojího. ()

jabba

Excelentní ptákovina, ale právě - "ptákovina" - bez ptáka na to nemá cenu koukat. Avšak s ptákem a koulema je to za 3* Hnedle bych si nechal nafackovat. ()

Prochy38

Jak to říct.... Všichni víme, že je to kravina. Ale podívejte se, jaký úspěch měla třeba Rodriguezova Planeta teror. A to mi řekněte, že to mělo nějakou myšlenku. Tohle se mi líbilo o hodně víc. Tři opravdu krásný holky, žádný vychrtliny, ale fakt pěkný ženský v čele s A. Olivo! Film je jasná oddechovka, ale je celých 100 minut na co koukat, a to já dělal. Zajímavé setkání s týmem z Hercula a Xeny, byť jen malé roličky, ale bylo vidět, že jde hlavně o srandu. A o to jde asi taky v celém filmu. Režie i tvůrci šli na jistotu, udělat pánům radost. Mně ji teda udělali! Přemýšlel jsem i o 5*, ale nebudu dráždit... ()

kwoky

Už mi není patnáct, takže bych u filmu ocenil trochu něco jiného, než prsa, krev, prsa, krev... Velmi prázdný film, který zachraňuje jen vcelku povedený námět a poslední minuta. Vizuální stylizace, která se evidentně inspirovala u Sin City, mi zde byla vyloženě protivná. ()