Neporaziteľný: Vykúpenie

• Slovensko Neporaziteľný 3: Vykúpenie (viac)
všetky plagáty

Odvtedy, čo ruský trestanec Boyka (Scott Adkins) utrpel v drsnom súboji vážne zranenie kolena, už, žiaľ, nie je obávaným bojovníkom, akým býval... Vlastne je už dobrý akurát tak na to, aby v base čistil záchody, takže mu rozhodne niet čo závidieť. To sa však zmení v momente, keď sa dozvie, že sa chystá nový vražedný turnaj väzňov, ktorého sa zúčastnia len tí najlepší bojovníci z rôznych kútov sveta. Boyka totiž vie, že práve účasť na turnaji a prípadné víťazstvo mu môžu opäť vrátiť jeho hrdosť, postavenie a možno dokonca i vytúženú slobodu. Presne tú má totiž víťaz turnaja prisľúbenú ako odmenu... (TV Markíza)

Lachtaan

Asi zkrátka nikdy nebudu fanouškem bojových sportů a už vůbec ne rádoby drsňáků, co se všude tváří tak kysele jako zdejší "hvězda" Scott Adkins. Z něho se mi dělalo zle více, než z toho, jak může dvojka s trojkou předčít jedinou povedenou jedničku se starým dobrákem Wesleym. ()

Maki89

pekne nadvazujuce na dvojku... co sa kvailty subojov tyka, nemam co vytknut, gradacia pekna, uroven ako aj v dvojke, Adkins je proste magor ake veci stvara... co sa pribehu tyka - rovnako ako oba predosle diely... hlupucky scenar ktory sluzi len ako pojivo medzi jednotlivymi fightmi, ale to podla mna vobec nevadi, keby toto nebola bezducha mlaticka, tak by sa mi to ani nepacilo - na to mame Ip Mana... mne sa tento film pacil, mozem s kludnym svedomim ako fanusik bojovych filmov dat 8/10 ()

ywo666

No musím povedať, že som dosť sklamaný. Páni tu na diskusií to asi až moc prechválili a tak som čakal hory doly. A tie som nedostal. Každopádne zlé to nebolo. Bitky sú husté, atmosféru to tiež má. No niečo tomu chýbalo. Možno to bude znieť prekvapivo, ale mne sa viac páčila dvojka. U mňa je to tak na 70%. DODATOK: Tak som si to pozrel znova a potom, čo za shit chŕlia v poslednej dobe béčkový herci musím zvýšiť o 10% minimálne. Súboje sú proste parádne. A Adkins sa snáď pre Boyku narodil. Všetko, čo natočil po tomto filme je už len slabý odvar. A končene film s dôstojnou rolou pre Lateefa Crowdera. Dvojku si stále vážim viac, ale aj toto je bomba. Už by som si pozrel niečo s parádnymi súbpjmy kde by sa dali do kopy borci ako Adkins, MJW, Crowder a ďalší. 80% ()

ivan bohatyr

Konečně zase nějaká bitkařina, ovšem v tomto podání se nejedná o bezduché mlátičky, ale o pořádný film se vším všudy. Myslím, že hodnocení mluví za vše, akční film s takto vysokým hodnocením je na čsfd vidět opravdu zřítka. Scott Adkins je velkej zabiják, už se těším až ho uvidím v další podobné roli, nezbývá než souhlasit s dalšími komentáři v tom, že máme nového J.-C. Van Damma. Doporučuji všem velkým fanouškům akčních filmů, ti si tohle musí zamilovat. ()

Phietros

Dvojka nám naservírovala opravdu dobrou porci bojů a já jen čekal co přinese třetí díl?! Musím říct, že jsem se těšil na zvednutou latku o stupen výše, která však zůstala na stéjné úrovni, ale akční scény se opět vyšvihli. Nicméně co nabídnout ve třetím pokračování, než ostře sledované vězenské souboje prostřednictvím TV show! A nač troškařit, když to může být ve velkém a to mistrovství nejlepších bojovníků za své kraje o ty největší peníze. Jsem rád, že děj naprosto navazuje na předešlí díl.. Opět se setkáváme s Jurim Bojkou, který nám tak trochu vychladnul a je tady kladák. Do cesty se mu opět plete černoch, který ale nebude tím nejhorším co ho v zápase potká a nakonec se spřátelí. V cestě za svobodou stojí kubánský bojovník, který má veškeré priority od bachařů a dělají vše pro to, aby celý turnaj vyhrál, jelikož se na něj sázejí peníze. Jenže to se pěkně spletli, jelikož ikdyž Bojka nutěj přes den dřít, on to využívá ve svůj prospěch a bere to jako trénink.. Ti co prohrávají jsou posláni zpět do svých věznic, kde jsou ale cestou zabiti.. Když to Jurimu dojde, pomůže utéci černochovi(Jenkins), kterého bachaři zmlátili a v souboji by neobstál.. Ten mu nakonec zachrání život a rozcházejí se jako přátelé! Bojka navíc dostane od svého manažera kufřík peněz, se slovy, vsadil jsem na tebe, jsi prostě nejlepší, at už s nohou, nebo bez ní... Co je zajímavější, že se můžeme těšit i na 4 díl, podle toho jak to skončilo... ()

MiCM

Naprostá špička! Téměř dokonalé v každém směru.. Jeden z těch filmů, na který se dodívám a říkám si, že jsem doteď žil jen napůl.. ()

Luk80

Jeho křestní jméno je Jurij. Říkali o něm , že to je zápasník leda tak na špinavém hajzlu. Spletli se. Efektivost soubojů tvoří hlavně to skvělé zpomalení a skok ke zrychlení. Samozřejmě choreografie je vymakaná a když se k tomu postaví Scott Adkins alias Bojka, není co řešit. Konec mně přijemně rozesmál. Jo, a narkoman z Kolumbie byl dobrý psychoš, taky to umněl v ringu, ale hlavně se stříkačkou:-) ()

Slider

Vo všetkých smeroch vylepšená 'dvojka' a jeden z veľmi mála "direct to dvd" filmov na ktoré by som neváhal zájsť aj do kina. Obidva palce hore pre Adkinsa, parádička. ()

drake31

Tieto arénovky nejako extra nesledujem, ale rozhodne sa jedná o tu najlepšiu ktorú som si pozrel. Keď som videl že tento režisér točil predtým samých Power Rangers, tak som si pri dvojke pomyslel že to bude blbosť, ale po jej zhliadnutí som ostal milo prekvapený, a celkom som sa tešil aj na toto pokračovanie. A rozhodne sa bolo na čo tešiť. Vynikajúce súboje, príbehovo nič moc ale myslím že pri tomto druhu filmu je to úplne jedno, a stačí sa len nechať unášať genialitou súbojov či už v nich bol Adkins, Lateef alebo Jenkins. Súbojom rozhodne pomohla aj skvelá kamera, slow motions a príjemný hudobný podklad. Síce vychvaľujem ale do plného počtu niečo málo chýbalo ... možno na druhé pozretie, ma to bude baviť viac a tých 5* nakoniec dám ()

Trustme

Kdo si chce zpestřit dlouhodobý vězeňský pobyt, má šanci. Ovšem jen pokud vypadá jako správný těžký žalářník: vyholené vousy do atraktivních úprav, vlasové sestřihy do bojových účesů a s vytetovanými oblíbenými obrázky na těle, které vypadá, že součástí výkonu trestu je bezpochyby náročný trojfázový tréning a vyvážená strava... Angličan domestikovaný v Bulharsku hrající Rusa - Scott Adkins dokazuje, že i s přeraženým kolenem lze v turnaji pokořit vybrané soupeře světových káznic (Kajínka se nepodařilo akreditovat). Režisérem je další "Bulhar" - Isaac Florentine, který alespoň ví jak točit souboje a dokonce zajímavým způsobem využívá záběrů kamer v neakčních scénách. Neočekávám od filmu, který je tvořen v podstatě jen pro řežbu dvou jedinců v ringu duchaplný děj a scénář, ale až se to jednou i v téhle fázi u tohoto subžánru povede, budu příjemně potěšen. Co se týče zde sestavených bitek, tak opravdu nelze nic vytknout, jak po snímání, střih, tempo a hlavně to co tam předvádí ve stavu beztíže Adkins je fantastické. Bohužel místy jsem se i bavil na místech, kde se mělo asi vytvořit dojetí - scénu s bandážováním mokrým špinavým hadrem jsem cynicky prochechtal. ()

zdenny

Ale jo. Je to akční, je to z vězeňského prostředí a hrají tam fakt pořádní chlapi. Nevím sice, kde je všechny posbírali, ale možná nemusím mít o akční žánr strach. Myslím, že Scott Adkins na to má i charismem. Turnajový film podle klasické šablony. Přesto zde jisté překvapení bylo. SPOILER: A tím byl útěk z lomu. Naopak příliš velkým překvapením nebyl comeback Američana. KONEC SPOILERU. Každopádně měl film to, co se od tohoto typu filmu očekává. Navíc kvalitní kamera a slušná choreografie. Ve filmu mi chyběl pocit obav o hlavního hrdinu, ale od toho jsou psychologické filmy. Zde se toto až tak neočekává. ()

Mishqo

maximálne wuf...najlepší diel série...technicky tak vypracované že som si niekedy myslel že tie boje boli naozajstné...a na moje prekvapenie tento film aj celkovo zapôsobil dobre...takýto film sa ťažko vyhne stereotypu no niekedy sa mu to darilo...keby tam toho hereckého umenia bolo viac možno by to aj lepšie dopadlo...7,5/10 ()

Compadre

Isaac Florentine asi hodně koukal na Peklo s Van Dammem a sestrojil hodně podobný film s o něco Hollywoodštějším učesanějším vzhledem a o něco lepšíma bitkama.. jinak Scott Adkins je výbornej rváč, kterej se jednou jistě probojuje mezi akční hereckou elitu. Výbornrj výkon. ()

JohnSmith

Ještě lepší než dvojka. Adkins dostal víc prostoru a už tam nepřekáží nafoukanej White a dokonce to má i příběh a je to o něčem. Trochu to připomíná Krvavej sport s van Dammem. Adkins je opravdu borec a jen doufám, že brzo dostane šanci i v něčem áčkovějším. ()

ghatos

Tohle musí brát člověk s velkou rezervou. Je to natočené jako pocta svému žánru. Když přistoupíte na pravidla hry, tak se pobavíte. Nemá cenu komentovat jednotlivé perly (dozorci, mafiáni, kolumbijec, američan) ... :) - ono to prostě jinak být nemůže. Nejvíc mě dostalo zmrtvýchvstání hlavního hrdiny při finálním souboji!!! To bylo krásný :) ()

headcrab

Bojovka je to slušná, fighty solidní, občas i dobrý hlášky, ale na 5* je tam moc klišé, a na prvním místě u mě zůstává stále řezník jménem Tony Jaa. Ale jako krásný 4*. ()

m.a.t.o.

„Russian, why you're doing this?" – „Stop asking so many fuckin' questions!" S odstupom pár rokov dávam plný počet pretože okrem skvelých súbojov fungujú aj neakčné scény a zatiaľ čo v inom filme by som sa pri bandážovaní nohy vo finálovom súboji asi len zasmial, tu ma to naozaj dojalo. Plusom je, že aj samotný záver dokázal prekvapiť, čo som naozaj nečakal. Boyka na hrad! 90 % ()