Neporaziteľný: Vykúpenie

• Slovensko Neporaziteľný 3: Vykúpenie (viac)
všetky plagáty

Odvtedy, čo ruský trestanec Boyka (Scott Adkins) utrpel v drsnom súboji vážne zranenie kolena, už, žiaľ, nie je obávaným bojovníkom, akým býval... Vlastne je už dobrý akurát tak na to, aby v base čistil záchody, takže mu rozhodne niet čo závidieť. To sa však zmení v momente, keď sa dozvie, že sa chystá nový vražedný turnaj väzňov, ktorého sa zúčastnia len tí najlepší bojovníci z rôznych kútov sveta. Boyka totiž vie, že práve účasť na turnaji a prípadné víťazstvo mu môžu opäť vrátiť jeho hrdosť, postavenie a možno dokonca i vytúženú slobodu. Presne tú má totiž víťaz turnaja prisľúbenú ako odmenu... (TV Markíza)

Tony.cs

!!!POZOR!!! ...po shlédnutí tohoto filmu se budete stydět sami za sebe ... Adkins má vynikající schopnosti, dokonale vypracovanou postavu a ksicht, kterej bych nechtěl vidět z blízka nasranej. Stejně jako Undisputed II, i třetí díl je "Ultimátní řežba." ... dokonalá choreografie, dokonalí borci a to všechno v dokonalém nepohodlném a přece frajerském kabátě. Prostě paráda! ()

Žralok

Boyka v podání Scotta Adkinse se vrací. A tahle série s každym dalším dílem je lepší a lepší. Boyka se tentokrát představuje na pozici klaďase. Po zápase ve dvojce je z něj zlomenej člověk. Snaží se vyléčit zničené koleno. Jeho někdejší respekt je pryč. Když se objeví nová příležitost. Turnaj věznic. Každá představí svého nejlepšího zápasníka. Kdo vyhraje dostane svobodu. Poražený zemře. Jenže Boyka tentokrát není ani zdaleka ten nejlepší. A tak ho čeká nejtěžší zápas jaký kdy vybojoval. Tentokrát šance vyhrát není malá. Je mizivá. Scott Adkins opět ukazuje že je asi nejlepší ranař současného filmu. Rozhodně by si zasloužil větší role. Mam pocit že všude hraje jenom druhý housle. Na plno se mohl ukázat jenom tady a ve dvojce. ()

kaylin

Dobré, má to pořád pěkně drsnou atmosféru a je vidět, že správně vybraný herec filmu hodně pomůže. Scott Adkins je přesně tím správným hercem a jeho přítomnost povznesla celou sérii. Tady se z něj navíc stává v podstatě kladná postava, což bylo nezbytné, když už se mělo jednat o delší sérii s Boykem v hlavní roli. ()

movieband

Akcí nabitý snímek u kterého se člověk rozhodně nenudí.Konec je překvapující a souboje jsou vskutku obdivuhodně zpracované.Děj chytne a scéna, kdy se Boyka s Turbem pustí v tom kamenolomu do těch dozorců je jedna z mnoha vypjatých bojových scén.85 % a 4* ()

Easykk

Parádní mlátička, skvělé bitky, dobrej hrdina, typicky ukecanej amík, sjetej kolumbijec (mimochodem jak už vystihl Verbal - bývalý krasobruslař) a výbornej kapuerista - škoda že nedostal víc prostoru, tenhle styl prostě ham ham ;-) Jen mi tam chybělo to aby řekl: Mat-te (strýčku) :o))) ()

Thomassi

Pokračování vězeňské mlátičky, která je rovnocenná, ba možná i lepší než díl minulý. A to se tak často nestává. Boyka se tentokrát účastní mezinárodního vězeňského turnaje, jehož vítěž získá svobodu. Znovu podobný děj, který není nikterak zvláštní, ale ten tu rozhodně nehraje hlavní roli. Tou jsou výtečné souboje. Mě osobně potěšilo, že tvůrci nám ukázali různé styly bojů a všechny v na míru natočených zpomalovačkách. Takový novodobý krvavý sport. Každý fight byl něčím originální a já se bavil. Bojových filmů není nikdy dost a já jsem rád, že když už se nějaký objeví, je to správný nářez. ()

decouble

Severní Korea vyslala svého zástupce na ilegální mezinárodní zápasnický turnaj! Rusák a ukecanej černej amík se stanou kámoši na život s na smrt! Jeden z hlavních záporáků je přiteplnej Kolumbijec! Že by nečekaný politický rozměr!?:-D...Jinak je to pravěpodobně nejlepší mlátičkový film (či jak se říká tomuhle žánru), jaký jsem kdy viděl, ačkoliv má i přes skvělou stylistickou stránku pořád parametry béčka. Ale to nakonec v tomhle typu filmu vůbec nevadí. ()

salalala

Poctivé a hlavně na nic si nehrající béčko, na které se neskutečně pěkně kouká. Co na tom, že neakční scény jsou mnohdy nudné a dialogy úsměvné a primitivní, když jsou tu naprosto fantasticky natočené, zrežírované a vymyšlené souboje. To je to, o čem tenhle film je. Neskutečné korby se tu řežou jak psi a nezáleží na tom, jestli jsou úplně zdraví, nebo ne. Navíc je tu úplně neskutečně roztomilá angličtina s východním přízvukem. Přišlo mi to jako typický film z osmdesátých let natočený ale současným stylem. Prostě klasický střih, nádherná kamera a zručná režie. Tvůrci věděli, jak se to točí a podle toho to vypadá. Neni to trapné ani přehnaně sestříhané. Prostě pecka. Když se vám nechce přemýšlet, chcete se bavit, ale zároveň chcete aspoň trošku kvalitu, neni v současnosti lepší volba. 75% ()

FilmFan24

Nekompromisní nářez, který opravdu potěší každého fanouška akce! Sto a vícekrát viděný příběh tentokrát ovšem nasnímaný a sestříhaný s takovou noblesou, že mozek vypíná a zrak se nechá unášet drsnými týpky, kteří se řežou v ringu hlava nehlava. Ani se nechce pomalu věřit, že rok výroby filmu je 2009 (údaj ze závěr. titulků) a ne někdy v osmdesátých letech minulého století! Dost dobrý! ()

grogodil

Scenár je síce niekde na úrovni pornofilmu a slúži len ako nejaké povinné premostenie jednotlivých bojových scén, pričom je asi každému jedno o čo tam ide, hlavne nech sa už rozbehne nejaká akcia. Každopádne, občas by človek ocenil, keby sa všetky postavy držali Boykovho motta "mlčeti zlato", pretože to, čo im lezie niekedy z úst, z toho krvácajú uši. Keď však dôjde na samotné otĺkanie sa v ringu telo na telo, predvádzajú všetci rad radom na čele s Adkinsom, ako má vyzerať vo filme bojové umenie v plnej kráse. A čo je rovnako potešujúce, kameraman so strihačom im to nekazia, ale nechávajú v nádherných spomalovačkách a s minimálnym strihom vyniknúť každý kop a úder. ()

kapsomut

95% .... tohle mě fakt dostalo!!! Všechny tři filmy Neporazitelní jsou našlapaný a stejně tak i soundtrack. Miluju filmy tohodle stylu! ()

Fíla

Rozhodně na vyšší úrovni, než Utržený ze řetězu, co se týče bojové techniky. Ano, je to velice jednoduché, ale tím víc nápadité! 7/10 ()

Chen

A pak, že to nejde bez závěsných lan a počítačových efektů. Holt pár šikovných borců je lepší, než parta expertů na trikové záběry. Kdo umí, umí, kdo neumí spolehne se na střihače a počítače. Ale to Scott Adkins rozhodně nemusí, protože tenhle chlapík je prostě nekopromisní bijec, který si zaslouží roli v áčkovém velkofilmu. Schopnosti i charisma na to má. Scotte, kdybych si ještě v pokoji vylepoval plakáty, tak u mě máš význačné místo :D ()

SallyZen

Opravdu působivé. Příběh je sice úplně obyčejný, ale to vůbec nevadí, protože to vynahrazujou opravdu výborné a detailně efetkně zpracované souboje. Jejich různorodost v tomto snímku taky stojí za zmínku. Každý si může vybrat, akorát tu chybělo něco jako Tai chi, ale nevadí. Adkins mi nějak sympatický není, teda pokud zrovna nestojí v ringu, tam jsem mu fandil co nejvíc to šlo. Samozřejmě nejvíc mě zaujal souboj Adkins - Crowder, ikdyž musím podotknout že s Zarorem to byla taky výborná podívaná. Jenže mám rád Capoeiru, pěkně se na to kouká. Jednoduše parádní film u kterých by mi nevadilo kdyby jich bylo více, ale samozřejmě natočených zase trochu jinak a třeba i originálněji. 95% ()

Martin741

Kvalitny filmecek, v ktorom sa bojovo stretli 2 mlatacky Adkins a Marko Zaror. Je to pomerne slusna arenovka, ktora sice vykrada Bloodsport, ale u mna to vykradanie funguje a nevadi mi. Kvalitnych fight-ov je tu dostatok, 2 mlatacky /Adkins a Shannon/ sa najprv pobiju aby sa nakoniec skamaratili a spolupracovali. A ja im verim aj bitku, aj kamaratstvo a aj spolupracu. Film hodnotim ako chutne filmove zradlo a na poli arenoviek tu nieco take dost dlho chybalo. 81 % ()