Neporaziteľný: Vykúpenie

• Slovensko Neporaziteľný 3: Vykúpenie (viac)
všetky plagáty

Odvtedy, čo ruský trestanec Boyka (Scott Adkins) utrpel v drsnom súboji vážne zranenie kolena, už, žiaľ, nie je obávaným bojovníkom, akým býval... Vlastne je už dobrý akurát tak na to, aby v base čistil záchody, takže mu rozhodne niet čo závidieť. To sa však zmení v momente, keď sa dozvie, že sa chystá nový vražedný turnaj väzňov, ktorého sa zúčastnia len tí najlepší bojovníci z rôznych kútov sveta. Boyka totiž vie, že práve účasť na turnaji a prípadné víťazstvo mu môžu opäť vrátiť jeho hrdosť, postavenie a možno dokonca i vytúženú slobodu. Presne tú má totiž víťaz turnaja prisľúbenú ako odmenu... (TV Markíza)

Karbos

Hehe...si děláte legraci ne? Připomíná to filmy z poloviny devadesátých let s Vandamem, akorát s tím rozdílem, že tu není......Vandam :)) Jestli potřebujete trochu testosteronu pusťe si The RAID 2 nebo Hardcore Henry a ne tenhle slepičinec od Trošky.....natočil to on ne ? ()

Sunwheel

Séria Undisputed je výnimočná tým, že každým dielom sa kvalita zvyšuje (a zlosynovia dostávajú druhú šancu!). Trojka predstavuje ultimátny akčný film, kde nechýba absolútne nič. Príbeh je viac navrstvený a klasická arénovka je nahustená kvalitnými súbojmi ktoré sa nevyhýbajú ničomu (dokonca aj hlavný hrdina pár krát dostane kvalitne na frak). To najlepšie z éry 90. rokov vyrobené v roku 2010! ()

PTuranyi

Už samotný nápad medzinárodného súboja väzňov zaváňa B-čkovosťou a je jasné, že nepôjde po romantickú komédiu ani psychologickú drámu. Produkcia je však A-čková. Adrenalínom natlakovaná mláťačka v ringu ide v stopách Krvavého športu a Rockyho akurát odpadajú "prihlúple civilné kulisy". Drsné pohľady, drsné reči, drsné hlášky. Väzeňské prostredie a makačka v lome však nedávajú veľa príležitostí na vtipy, ale sem tam sa nejaký objaví. A okrem bitiek je tu ešte priateľstvo medzi chlapmi, teda tými dobrými. Tí čo majú radi MMA určite nejaké percentá pridajú. Akurát je vtipné na konci pozerať detaily na bezchybné úsmevy hrdinov. 70% ()

jay are

Naprosto parádní, ultimativní podívaná, která svým spádem, akčností a hlavně choreografií bojů (!!!) nemá ve svém subžánru obdoby. Adkins předvádí dechberoucí kousky a je ve své roli přesvědčivý, dokonce se dá tvrdit, že i hraje . Ani klasická klišoidní místa nejsou příliš nudné a naštěstí ani nejsou dlouhé. Atmosféra nasáklá testosteron diváka ihned dostane do akce. Turbo byl dobrý parťák a i chemie mezi protagonisty hlavních rolí byla dobrá. Nemohu jinak než udělit 5*. Jedním z hlavních důvodů je, že jsem tento film viděl už 3x a pokaždé mě bavil. Samozřejmě hodnocení je v rámci žánru a popravdě mě žádná bojovka dlouho takhle nenadchla. Pro mě zatím nejlepší akční podívaná roku 2010. Teď už jenom počkat jak si povede Sly ze svýma Postradatelnýma ()

Medic.Droid

Tento film blyští nejvíce bojové scény, ve kterých se Adkins vytáhl, stejně jako v minulém díle. Jen mi nešlo do hlavy, že když celý snímek kulhal, tak jak je schopen potom rozjet akrobacii přímo v ringu..? Dal bych hvězdy 3, ale za tu scénu s jeho madafaka výrazem a hadrem z koštěte... ()

Snakefinger

První mlátičkový film, který jsem dokoukal do konce a navíc otevřenou pusou. Záběry soubojů které se opravdu jenom tak nevidí. Klišovitý závěr na konci mi zabránil dát za pět, ale i tak je to naprostá pecka která místy zvedne puls na 180.. ()

montel

Ti nejlepší bojovníci mezi kriminálníky jsou vybráni na turnaj, kde si vítěz zajistí svobodu. Na turnaj míří i Rus Uri Boyka (Scott Adkins), který i přes své zranění míří na nejvyšší metu...Vězeňská mlátička se spoustou svalovců bez mozku, která nevyprodukuje jedinou kloudnou hlášku. Zato soubojů je dostatek, ale taky se vám zdálo, že jim tvůrci trochu přidali na rychlosti??? Pokud máte chuť na jednoduchý děj se spoustou bitek, je tento film to pravé ořechové. Ale stejně nechápu, jak to může mít tak vysoké hodnocení. 60% ()

KiJi

Kulhavej kope jak Jean Claude van Damme. Neviděl jsem předchozí Neporazitelné, ale tento se nijak nevymyká klasickým bojovým filmům na dané téma. Borec se probojuje k tomu zlounovi a porazí ho. Ale na rozdíl od Tekenu ty bitky jsou mnohem lepší, takové pěkné ultimátní zápasy. Ale celá logika příběhu - mrzák - s kolenem v .... jednou by kopnul a koleno by vylítlo. Dialogy působily opravdu jako vycpávka mezi souboji. U těch však místy uděláte jen uf... vau...to muselo bolet...ale sestříhaný to bylo dost. Škoda. ()

schindler

Solidní kousek z vězeňského prostředí, kterému nechybí spousta povedených bitek, několik drsných týpků, které bych nechtěl potkat v potemělé uličce a nebo několik klišé s ruskou tématikou. Jediné co bych vytknul je málo sympatií z hlavním hrdinou, ktéreho bych si dokázal představit spíše jako jednoho se záporáků. V dané kategorii bych se o chloupek přiklonil k filmu Peklo, kde hraje Jean-Claude Van Damme. ()

VanThomass

Tohle je snímek celkem plný rozporů, na jedné straně jsou skvělé souboje a představení všech možných bojových sportů, na druhé je naopak dosti slabý a možná až hloupý scénář. Já osobně hodnotím dle zábavy a kocháním se krásnými souboji, takže 75% si z tohoto hlediska film zaslouží, ovšem pokud si budu chtít film užít se vším všudy, tak Rocky je nepřekonatelný... ()

Caesius S.

Florentine zvolil pro pokračování svého Neporazitelný 2 nejlogičtější variantu: do ústřední role postavit Bojku, z vězeňských zápasů udělat mezinárodní záležitost a mírně změnit prostředí. Docela mě mrzelo, že z Jurije je trochu mrzák, ale i tak předvádí skvělé bojové kreace, jeho spolubojovníci v turnaji ukazují různé bojové styly, což je rozhodně zajímavější než jeden. Z Bojkovy noční můry z dvojky (černý ukecaný americký boxer) se stává kámoš, což je zajímavá inovace. Dějově je toto pokračování rozhodně lepší, ale pořád se jedná jenom o nerealistickou mlátičku. ()

data675

Scott Adkinson opět odhodil vzhled hezounka s černým páskem a nahodil vzhled tvrďácky vypadajícího ruského trestance Boyky. Oproti druhému dílu je zde změna v jeho charakteru, zde se z něj kupodivu diváků stává charakterní hrdina se smyslem pomáhat druhým, nevím jestli to je změna příjemná, ale rozhodně to neubralo na kvalitě z předešlého dílu. ()

kecka007

Boyka is back.! Ku*va to byl nářez!!.Návrat Yurie Boyky alias :,,the most complete fightera in the wolrd" Je excelentní!.Je to skvělý film svého druhu.Spousta lidí tvrdí,že je to přeceňovaný film.Možná že pro lidi,kteří upřednostňují Hollywoodské akční filmy tzn: Hlavní hrdina je neustále nahrazován kaskadéry a když už točí nějakou akční scénu tak visí na lanech ano,ale pro fandy akčních filmů je to ráj.Takže záleží na vkusu. Respektive ,,tohle je peklo a teď.. ste v něm". Boyka je skutečný šampion a Scott Adkins má fakt špičkový tělo a charakter,odteď je můj nový hrdina. nálož těch nejdokonalejších fightů,skvělá práce kamery prostě radost pohledět.Ano,je to otřepané klišé a ANO závěrečné salta a otočky ve vzduchu když má Boyka koleno v končinách kam slunce nesvítí jsou jaksi nereálné,ale koho to zajímá !?.bojové scény mi to vynahradily.Co dodat snad jen pro zasvěcené :,,Bravo" ,,!Plesk!" . Právem dávám 5* PS: doporučuji si stáhnout originál.hlas a přízvuk Boyky je geniální!. ()

pavont

Scotty sa v dvojke predviedol neuveritelne a tak pokracovanie na seba nenechalo dlho cakat a hoci to nieje ziadny zazrak, ako poctive becko funguje spolahlivo. Bojku bohuzial nebrzdi len koleno ale hlavne chatrny scenar. Cez to si jeho umenie péozriem hocikedy. ()