"V podstate si chcú len vrznúť."... Po tom, čo Willa a jeho matku opustil otec, odchádza Will kvôli finančným problémov zo súkromnej školy a nastupuje na klasickú strednú. Tu sa snaží začleniť medzi ostatných, ale hneď v prvý deň si znepriatelí celú školu; nakoniec sa mu ale predsa len podarí spriateliť sa aspoň s niekým - s trojicou "Inbetweenerov", t.j. ľudí, ktorí nepatria ani medzi školskú elitu, ani medzi úplných šprtov; ľudí stojacich uprostred spoločenského rebríčka. (lakikaki)

Gazy

Seriál o bandě naprostých loserů, který až nebezpečně útočí na divákovu bránici. Tahle parta nadržených náctiletých geeků dokázala i za těch pouhých šest epizod vytvořit několik kultovních momentů, na které se nemůžu vynadívat a pouštím si je pořád dokola. Celá šestice dílů je naprosto skvostná, prošpikovaná bezchybnými hláškami a správně mířenými gagy. Tvůrci si rozhodně nebrali s ničím servítky a některé pubertální dialogy prostě berou dech. Jen by to chtělo větší epizodový nášup. ()

JohnCZ

--- PRVNÍ SÉRIE --- Tak mám první šestici 20 minutových epizod za sebou a dojmy jsou značně rozporuplné. Na jednu stranu mě fakt baví nekorektní a hodně přisprostlý humor, ale na druhou stranu mi vadí sitcomovské pojetí (naštěstí bez umělého smíchu) a tudíž hodně přestřelené zápletky. Je to škoda, protože mám tyhle šílené seriály o teenagerech rád a Prcičky, ke kterým je tenhle seriál mnohými (a trochu nepochopitelně) přirovnáván, tak zůstávají nepokořeny. Možná taky proto, že bych radši, aby takový seriál hrál i na trochu vážnější strunu. Uvidíme, jak na tom bude druhá série. Hodnocení série: 3/5 --- DRUHÁ SÉRIE --- Druhá série si nečekaně polepšila a právě tom, co jsem ji vytýkal. Zápletky jsou tentokrát uvěřitelnější a reakce postav reálnější. Vtipy jsou tak mnohem údernější a i když opět staví na absolutně pubertálním a často i dost nechutném humoru, mě to prostě baví. Zejména to neustálé pošťuchování mezi kámošema a často i dost brutálně podané nadávky. Kadence (nejen) slovíčka "fuck" je opravdu vysoká a výbuchů smíchu též narůstá - některé dialogy a hlášky jsou fakt smrtící. Hodnocení série: 4/5 --- TŘETÍ SÉRIE --- Třetí řada zase skočila o malý krůček zpátky, zejména v posledních dvou dílech sklouzla do přehnané a často i docela trapné šablony po vzoru první série. Naopak první čtyři díly byly naprosto vynikající. Ve výsledku mě seriál bavil, leč sitcomové ladění a absence příběhu mě trochu zklamalo. Hodnocení série: 3/5 ()

PanCitron

Tenhle druh komedií vysloveně nesnáším, no po britsku se to dalo náhle trochu snést. Pravda kvalita trochu klesala s každou sérií, ale v podstatě v každé části jsem se nad nějakým nápadem hlavní čtverky rozhodně pobavil. Oblíbená epizoda: 2x01 - The Field Trip ()

villon17

Klasickej britskej humor, kterej mám ráda, ale i u přihlouplejch seirálů oceňuju aspoň náznak komplexnějšího děje a tady jde jen o to najít konečně ňáký holky, který jim daj. Kolem toho se motá samozřejmě fůra srandy a smích je zaručenej. ()

zdepapepa

Nejlepší současný britcom pro -náctileté, imho. Ono to má všechno - říz, údernost, vtipnost, autentičnost, pěkný holky a vlastně všecko co napsal lakitaki. Druhá sérka odstartovala výborně, akorát (soudě podle 3 dílů) by si scénáristi mohli brát servítky, protože naší ústřední čtveřici hází samý klacky pod nohy. A to pro člověka, co se s nima snaží ztotožnit nebo jim fandí je špatný. :-) I tak ale lepší sitcom tohoto typu ze současnosti nenajdete. ()

Mr. Filuta odpad!

Jak by to řekli v seriálu: Naprostá prvoplánová a nevtipná mrdka o čtyřech dementech, která nenechává na divákovi jakýkoliv přínos kromě pocitu studu, že se (v mém případě) prokousal čtyřma epizodama. Fakt nevim, komu se tohle může líbit, popřípadě kdo to srovná s kousky typu American Pie, kde se obecně těží z toho, že několik poměrně všedních a fajn kluků dojíždí na to, že nesplňují vycucané sociální standardy popularity, když Inbetweeners jsou jenom o tom, jací jsou hlavní hrdinové kreténi. Ve společnosti kohokoliv z nich (a obzvlášť postavy Jamese Buckleyho) bych asi do 10-ti minut nemohl jinak, než jim omlátit o obličej první věc co by byla zrovna po ruce. ()

Vojcl

Nejsem fanda teenagerských komedií o tom jak si parta loserů chce zaš...., ale tohle je naprosto ojedinělá výjimka, že i tak otřepané téma se dá udělat kvalitním,ale hlavně megazábavným způsobem. Inbetweeners se vyvarují dnes bohužel tolik populárního fekálního humoru a servírují nám porci chytře napsaných a hlavně uvěřitelných situací a gagů. Ústřední čtyřka je velmi sympatická tak nezbývá než doufat, že přibude nových epizod a neztratí dobře rozjeté tempo. ()

Remedy

Po kratší soukromé seriálové pauze jsem náhodou narazil na Inbetweeners a musím uznat, že takhle jsem se už dlouho nenasmál.))) Charakteristika ženského pohlaví dostává v podání těchto zoufalců (ale i sympaťáků.)) úplně nový rozměr a jejich neustálá touha si štrejchnout často vyústí do těch nejbizardnějších situací, jaké si lze představit. V této kategorii asi opravdu to nejlepší, co může současná produkce nabídnout. P.S.: A se Skins to, prosím, opravdu nemá mnoho společného, spíš nic. Skins je v drtivé většině drama, kdežto Inbetweeners je čistokrevná a vynikající komedie. "Piss off!" ... "Piss off, please!" ()

hunty

Tahle čtveřice si mě dokázala tak vtáhnout, věkem k nim mám ještě blízko a to věřícný podání je skvělé. Perfektní scény a nezapomenutelné hlášky. "Fucking friend" ()

grogodil

Typicky anglicky a tým pádom celkom z ostra a bez servítky poňatý seriál o 4 looseroch s libidom niekoľkonásobne prevyšujúcim IQ. Všetky epizódy sa tak rovnako nesú v morálne rovnako zvrhlej a nadržanej nálade v sprievode gulometnej paľby slovíčka "fuck" na X spôsobov. Baviť sa na neskutočne trapných a ponižujúcich situáciách samozrejme dá (je to britský seriál!) veľmi slušne, horšie to mám so samotnými postavami, ktoré mi akosi stále nie a nie úplne prirásť k srdcu. V reále by vás pri pohľade na takúto ubohú obmedzenú štvorku napadlo veľmi veľa opovrhujúcich nadávok, v seriáli by som im mal očividne fandiť... Bohužiaľ, nedá sa. ()

William_

Specifický humor a nekonečný příběh o 4 tragédech, kteří by si už konečně chtěli vrznout. Zní to jak popis doslova každého dílu American Pie, avšak tento britský skvost si drží svůj "nerdovský" styl, v žádném díle nepřestává překvapovat a přináší nekorektní a mnohdy i fekální humor. Dnes už by tento seriál asi neprošel. I proto je nutné si ho hýčkat. Tak ještě že máme ještě pokračování v podobě dvou filmů. ()

Attta

Viděl jsem pár dílů, které mě zaujaly a pobavily, ale už jsem se nikdy nepřinutil stáhnout všechny a celé se na to kouknout. Doufám že se k tomu někdy dokopu:) ()

lakikaki

1. séria: Aktuálnosť, humor, úprimnosť, sprostosť, infantilnosť, pravdivosť, absurdnosť, britskosť, fekálnosť a neskutočne kruté hlášky (na stopercentný zážitok je však nutná pokročilá angličtina) sa v dokonalom pomere spojili a dali vzniknúť absolútne vynikajúcemu komediálnemu seriálu o nadržaných teenageroch, ktorý ani trochu neuráža, iba baví a to úplne kráľovsky. Tento seriál mi padol neskutočne dobre; predpokladám, že sa tak stalo predovšetkým kvôli tomu, že som momentálne v období lúčenia sa s pubertou a práve ľuďom nachádzajúcim sa v tejto etape života sú Inbetweeners primárne určení. Rozbeh v podobe prvej epizódy je v porovnaní so zvyškom seriálu síce trošku slabší (t.j. asi tak za štyri a pol hviezdičky) a seriál po dopozeraní prvého dielu pôsobí len ako "veľmi fajn", ale hneď vzápätí všetko toto zmení zo súčasných šiestich častí najlepšia, druhá epizóda, po ktorej sa tento skvost nedá nemilovať - minimálne za predpokladu, že patríte do vhodnej vekovej kategórie; ale ani vek nie je určujúci definitívne, čo zopárkrát potvrdí aj samotný seriál. Nadržane očakávam ďalšie epizódy a udeľujem absolútne čistých 100% a ani o promile menej. Je zaujímavé, že obrovskému kvantu filmov spadajúcich pod "žáner" teenagerských komédií kraľuje jediný jeden seriál patriaci do tejto kategórie. 2. séria: 2x01=100%, 2x02=100%, 2x03=100%, 2x04=100%, 2x05=90%, 2x06=100% ... Komentár k druhej sérii doplním po druhom kole. ()

Wormboy

Britske teenkomedialne peklo, ktore vraza vsetkym americkym Prcickam riadnu medzi oci....takato partia typkov sa len tak nevidi a to, co predvadzaju v kazdom jednom diely je neskutocne pubertalnoinfantilne skutocne, parada. 4,5/5* ()