Iron Man 2

• USA Iron Man 2

Tony Stark, majiteľ veľkej zbrojárske firmy a vynálezca špeciálneho obleku Iron Mana, odmieta snahy vlády o vydanie svojej technológie pre potreby armády a tvrdí, že nepriatelia štátu sú vo vývoji o desaťročia pozadu. Na jeho veľké prekvapenie sa na pretekoch v Monze objaví podivný muž, ktorý vo veľmi podobnom obleku vyvolá najskôr autonehodu pretekárskych áut, a následne napadne Starka. Útočníkom je potetovaný rabiát Ivan Vanko, zneuznaný potomok ruského vedca, ktorý kedysi pomáhal Tonyho otcovi založiť Stark Technologies. Keďže s ním má nevyrovnané účty, chce sa mu pomstiť na jeho synovi. Okrem toho si dobre rozumie s elektrinou, má dva elektrické biče, schopné čokoľvek a kohokoľvek preťať napoly. To vysvetľuje jeho prezývku Whiplash. Vanka z väzenia unesie Tonyho konkurent Justin Hammer, ktorý chce, aby mu tajne vyrobil obleky Iron Mana. Vanko však sleduje len svoje záujmy a začne pracovať na takzvaných drondoch - vojnových robotoch. Pre seba si vyrobí svoj vlastný oblek Iron Mana a na výstave technologických vojnových noviniek pomocou svojho tajného softvéru a robotov napadne divákov aj Tonyho Starka. Čeliť nepriateľom pomáha Tonymu jeho verná a zamilovaná bývalá asistentka Pepper Pottsová, ktorá sa medzitým stala riaditeľkou Stark Industries. Nová Tonyho asistentka Natalie Rushamanová dokáže viac, než dáva najavo a jej úmysly nemusia byť celkom čisté. Jej skutočné meno je totiž Natasha Romanoff a je to superhrdinka Čierna vdova. (TV JOJ)

Mertax

Tak takhle to dopadá, když se snažíte vytunit formuli, která už je sama o sobě skvělá. Zkusili na ni přimontovat více vtipu, připevnit více akce, nechat nainstalovat autorádio, co hraje jen samé pecky, dovnitř posadit další oblíbené herce a nechat káru projet exkluzivními lokacemi. Výsledek je tak na půli cesty - a to zamrzí, obvzlášť proto, že jedničku mám hodně ráda.. Strýček fašírka! [28.5. 2010, Slovanský dům, titulky. (Zásadně).] ()

TheDarKnig

Favreau prý zase příliš spoléhá na dialogové přestřelky a akci nechává jen jako příjemný doplněk - a to tentokrát nevychází. Nevěřte. Vše funguje tak, jak má, jen s tou změnou, že druhý Iron Man je monumentálnější, rozpracovanější a má větší problémy. Ovšem to by nebyl Downey Jr. aby si s nimi neporadil a ještě přitom nevypil pár litrů whisky.. Taková scéna oslavy má v jeho podání opravdu náboj a následná "menší" přátelská roztržka to jen podtrhuje. Prostě Stark válcuje všechny jak na bitevním poli (i když tentokrát má trochu větší problémy a to i přesto, že se zase konalo pár velmi pěkných upgradeů), tak i v rozhovorech, ve kterých jeho sarkasmus, nadhled a charisma likviduje jakýkoliv odpor z mé strany. Na technické stránce jsou peníze, které byly spotřebovány, jasně vidět a souboje mají opravdu říz i velkolepé momenty, přičemž kamera je perfektní, a střih nenutí člověka zvracet ani dostávat epileptické záchvat. Když v souboji herců vynecháme samotného Iron Mana, je tu stále skvělý Rockwell a jeho slizký Hammer, Don Cheadle skoro překonává Howarda, Paltrow je prostě zlatíčko, vláda je vláda (:) a Furyho ani není potřeba komentovat. Rozhodně jsem taky rád, že v tomto dílu se již naplno rozjela verbovací operace SHIELDU a tak se on a i jeho krásná a nebezpečná agentka BW stávají částí Iron Manovy reality, ať se mu to líbí (rozhodně ne) nebo ne (ano). No, abych Starkovi nekřivdil, to, že se v jeho zorném predátorském poli objevila nová roštěnka, se mu asi líbit bude. To, že šance, že s ní něco bude mít, je minimální, mu ale nebudeme prozrazovat. Mohlo by ho to zdrtit více, než to SPOILER jeho ne zcela funkční světýlko v hrudi SPOILER. Mně se to ale líbí rozhodně se vším všudy, a akční scéna s ní je nejlepší z celého filmu, její kostým pak tvrdě útočí na doposud neohroženě se chovající Iron Manův. Abych se ale moc neztratil v Scarlett, musím ještě vzpomenout na Whiplashe, kterého hraje Mickey "Wrestler" Rourke. Je správně pošahaný, ale žel něco mu přece jen chybělo, nějaký více osobní přístup - takhle sem mu nemohl fandit a tím pádem se mi jeví záporácká účast jako dost slabá i v porovnání s jedničkou - tam na mně Bridges působil mnohem lépe. nebojte, nezapomněl jsem na Hammera, ale jemu fandit nemůžu, i přes to, jak dobře ho Rockwell zahrál. Ten jeho typ rozmazlených milionářských fracků na postu záporáků nemám rád. Takže jediné, co ocenuji, je velice působivý vzhled Whiplasha a velmi zajimavé zbraně. Ostatní je spíše bída a zmar, od zmíněných sympatií až po jeho celkové vykreslení a jeho chování se, které je značně neuvěřitelné a pitomé. Ale kupodivu tito osobní záporáci nejsou nejdůležitější složkou filmu, a proto to až tak velká chyba není. Hlavní je vývoj Starkova charakteru, boj s jeho vnitřními "záporáky" (originálně démony) a řešení různých problémů s jeho pohledu + neodolatelné chování a hlášky. V tomhle Favreau nezabloudil a na třetí díl se těším docela dost. Ale na Avengers taky :) ()

TeeAge

Hlahôdka očúm skrze azurových farieb led svietidiel hi-tech sveta. Výborné tváre v každej roli, ale k čomu to slúži, keĎ človek po deji túži... a tak Človek pre gradáciu smúti. Update 27.5.2012: Teraz keď som už v obraze, a chápem všetky súvislosti, je Iron Man 2 rýdzim štvorhviezdičkovým počinom. Už sa teším na Phase 2 - Iron man 3, Thor 2, Captain America 2, AntMan a z nich vyplývajúce finále Avengers 2 :) ()

Aluska88

Sexy Robert Downey si podruhé oblékl kovové brnění coby Iron Man, pustil AC/DC a k tomu si přizval bouchače Mickeyho Rourka, který tu ještě vypadá zatraceně dobře, než se mu ještě víc povedlo z*urvit se plastikama. Whiplash mohla být perfektní postava, stejně jako Justin Hammer (sakra, měli jste Sama Rockwella!!:), jenže Iron Man 2 se nese více v duchu komedie. A to je také možná hlavní důvod, proč oba dva nejvýraznější charaktery budí spíše rozpaky a úsměv na rtech, než aby si člověk pomyslel, jak jsou drsní. Dramatických scén je zde sice také mnoho a fungují výborně, ale celkově je příběh namočen do humorné limonády:) Then again... už se tady začíná rozjíždět to monumentální MCU, máme tu Nicka Furyho, poznali jsme Natashu Romanoff a jsme opět rádi, že vidíme i agenta Coulsona:) ()

genetique

Takýmto tempom sa Jon Favreau sa pomaly vyšplhá na úroveň Michaela Baya. Dabing v kine síce trošku pribrzdil kvalitu zážitku, ale pokiaľ nerátam tento fakt, tak film mal naozaj čo ponúknuť. Originalitou príbehovej zložky tvorcovia určite vytreli zrak tým, ktorí sa báli sklamania a tradičných obáv z poklesu kvality druhých častí. Dej bol veľmi zaujímavo rozkúskovaný a divák tak nemá počas sledovania pocit, že je to len jednoduchý vyvarený zlepenec. Akcia na vysokej úrovni, charizme postavy Tonyho Starka nevyprchal náboj, hlášky síce nenabrali také tempo aké určila prvá časť, ale rozhodne mali aspoň rovnakú razanciu. Viac som toho čakal od využitia potenciálu postavy Whiplasha (Mickey Rourke), rovnako ako som viac čakal od záverečného fightu, ktorý bol síce náramne veľkolepý, no pomerne krátky. Tretí prílet tohto plecháča by týmto pádom bol pre mňa bola určite očakávanejší, než tretí nástup robotov z planéty Cybertron. 90%. ()

StarsFan

Jona Favreaua měli v Marvelu vyrazit už po prvním Iron Manovi, který byl viditelně nad jeho síly. A hned po něm (nebo ještě lépe: hned před ním) měl letět scénárista, který pro film za 200 milionů dolarů dokázal napsat scénář, za jehož adaptaci by se snad styděl i Steven Seagal. Nejde zkrátka než nesouhlasit s přesným a výstižným komentářem woodyho a s lítostí poznamenat, že nebýt perfektního obsazení, sympatického hudebního doprovodu a odkazů na Avengers, nechápala bych, co Iron Man 2 dělá v červených barvách. Takhle částečně rozumím, protože skládat si dohromady dílky marvelovské skládačky je zábava. Při úplně poslední (tedy po-titulkové) scéně, která odkazuje na jeden z mých milovaných filmů roku 2011, jsem se málem roztekla blahem. A už jen za toto krásné překvapení z Nového Mexika zvyšuju původně zamýšlené dvouhvězdičkové hodnocení na to tříhvězdičkové. ()

Hakha

Oproti prvnímu dílu vážně slabota. Hlavní dominantou jak v prvním dílu je dialogová část, která obsahuje největší část filmové stopáže, ale na rozdíl od prvního dílu jsou zde většinou dialogy nezajímavé a nudné. Když se nemluví, tak přichází na scénu akce, ke které mám také výhrady. Akce je nenápaditá a negradační a film jako celek na mě nezapůsobil a nevtáhl mě do dění. Celou dobu jsem čekal, že přijde něco zajímavého, ale čekal jsem marně. Pro mě zatím zklamání roku, a tak hodnotím 2 hvězdičky… (viděna titulková verze) ()

Ainy

Tenhle film má štěstí, že má Roberta. Junior má charisma a vnitřní kouzlo, které si mě omotalo kolem virtuálního prstu. Role arogantního vědátora, jenž má vždycky a na všechno nějakou odrovnávající odpověď, mu byla ušita nejlepšími krejčími přímo na míru. Je fajn, že díky svým speciálním oblečkům nabitých nejvymakanější technologií, s doletem stovky mil daleko si může nechat privatizovat světový mír. Horší je, když mu to přeroste přes hlavu a také si uvědomí, že musí rychle něco vymyslet jinak letos oslaví své poslední narozky. Jedinečný Mickey Rourke, jaderný fyzik, mu to ale hodlá pořádně znepříjemnit a spřáhne se s Juniorovo konkurencí. Nemám nic konkrétního co bych vytkla, vcelku příjemná pohodovka na sobotní večer. ()

Hellboy

Oproti komornější jedničce je druhý Iron Man rozmáchlejší, více postav, více akce, více všeho. Ubírá se trochu jiným směrem, je ještě pohádkovější, ale stále perfektní popcornová zábava. Kéž by byl každý blockbuster takhle povedený. ()

Botič

Being a superhero is bad for your health. Postava Tonyho Starka je zajímavá sama o sobě, bez onoho superhrdinského mýtu obalující jeho tělo a činící z něj jen pouhou protetickou pomůcku dle hesla někteří lidé mají problémy se zády, zatímco jiní nosí superhdrinské masky a se svou vnitřní bolestí se vyrovnávají po svém. V tomto případě se Jon Favreau vydal tou správnou, byť mnohými zatracovanou cestou. Protože i v řadě akčních scén nehraje prim hi-tech oblek, nýbrž postava boháče stojícího nad hrobem. Tedy Robert Downey Jr. hrající Roberta Downey Jr. před pár lety, kdy on sám byl pohřben v kokainovém oparu a kariérně prakticky mrtvý. Nostalgická sonda zrcadlící zaslouženou slávu spojenou s úpadkem, z které zbyly jen střípky a cedulka se jménem v síni slávy. CGI celky jsou tentokrát dost mimo. Machři z ILM se nejspíš vyčerpali na jiných projektech a plecháči nevěnovali takovou pozornost. Naštěstí tam kde selhává technika, nastupuje skvělé herecké obsazení opírající se o kvalitní scénář, který drží vše dostatečně nad vodou. Ačkoliv pár hodin po skončení mi v hlavě výrazně zůstala snad jen ta Scarlett rotující kolem své osy o 360 stupňů. A to je na několik set milionový blockbuster málo, avšak na překvapivě fungující a břitce vtipnou konverzačku až až. Jen škoda, že se Iron Man své nálepky outsidera asi nikdy nezbaví. Ale co Downey je božan, Scarlett s Gwyneth dostatečně sexy, tudíž se do téhle hravé oldschool sféry komiksového universa vždycky rád vrátím. Závěrečný posudek::: Ironam Man - NE:::Tony Stark - ANO:::8/10 ()

Arachneuss

Nový Iron Man potvrzuje fakt, že Jon Favreau měl s prvním dílem setsakramentské štěstí a jeho nahrazení Jossem Whedonem na postu režiséra týmovky Avengers byl dobrý tah. Místo nářezového blockbusteru je železňákův návrat spíše konverzačním dramatem o narcistickém multimilionáři, který za status národního hrdiny platí svým životem a vláda se mu rozhodla sebrat jeho oblíbenou hračku. První 3/4 děje tak film nabízí pouze dvě kraťoučké akční sekvence, postrádající jakoukoliv silnější atmosféru. Zbytek stopáže se pouze kecá, kecá a sem tam padne suchá hláška. Ani záplata v podobě finální bitky s „armádou" robotů nezakryje holou skutečnost, že pokračování tolik nadějné komiksárny je mdlý a hrozně roztahaný popkorn, kterému došly baterky už po závěrečných titulcích jedničky. Tu poslední hvězdu tak nakonec přihazuji za atraktivní Scarlett Johansson, jejíž schopnost zmlátit tucet chlapů bez mrknutí oka několikanásobně převyšuje zívačkové vylomeniny hlavní postavy. ()

3DD!3

Stejně dobré jako jednotka (vím, že u té jsem šel samým nadšením na plný, ale to bylo proto, že Tony přiletěl s takovou parádou a teď už jsem to prostě a jednoduše čekal) s lepšími akčními scénami, stejně dobře prohláškovanými dialogy a už ne s mrkáním, ale doslova bušením odkazy na nadcházející filmově-komiksovou vládu Marvelovského universa. Downey Jr. je pořád stejně boží, tohle je role pro kterou se narodil. Mickey Rourka si sice moc neužijeme, ale když už tam je tak to stojí za to, stejně jako když na scénu nakráčí Rockwellův slizký Justin Hammer, který si tuhle roli přímo vychutnává. Bojím se co s filmem udělá dabing, protože jsem si osobně užíval slovní přestřelky mnohem víc než samotnou akci. Paráda. Odlehčená, ale přesto dospělá zábava, která má vždy v mém srdci místo. A ten kufr chci! Claridge Hi-Tec, poloautomat, 9 mm. Příliš městský? Souhlasím. Akční kousek, brokovnice M-24. Zásobník na 5 nábojů... Ale víte co? Vždyť vy nejste lovec. Co to tu melu. Dám to pryč. Tohle je FN-2000 z Belgie. Umí i lepší věci, než jsou wafle. Je nádherná, ale pro vás asi není dost disco. Tak ji položím sem. Díváte se na granátomet Milkor 40 mm. Slzný plyn, dým, na hippiesáky. Jste fakt drsňáci. Něco vám povím. Na velikosti záleží. Ať vám nikdo netvrdí opak. Tohle je minikulomet M-134, 7.65. Šest samostatných hlavní, vymozkovač, rozprašovač. Chlapci v uniformě mu říkají Strýček Sekaná a Taťka kouzelný drak. Tak fajn. Tohle jsou Kubánci. Cohiby, Montecrista... Tohle je kinetický sidewinder s přídavnou cyklotrimethylen-trinitraminovou RDX náloží. Dokáže odpálit jakýkoliv bunkr. A pod bunkrem to zahřmí. Kdyby byl ještě trošku chytřejší, napsal by knihu. Takovou, vedle které by Odysseus vypadal jako čmáranice. A ještě by vám ji přečetl. Tohle je moje Eiffelovka, moje Rachmaninova Třetí... Moje Pieta... Absolutní elegance, dokonalá krása. Tahle krasavice dokáže zredukovat osazenstvo budovy na nulu. Říkám jí "exmanželka". ()

Le_Chuck

Remeselné varenie z vody, ktoré plynule naťahuje užvatlanú jedničku o ďalšie dve hodiny tých istých telenoveláckych kecov. Schéma prakticky totožná. Inač úkažkový príklad, ako dokáže sympatická banda hercov držať film nad vodou. Anyway, Favreau pomaly ale isto Iron Mana ťahá pod hladinu a ďalšie dve hodiny bez kyslíka už plecháčik nerozdýcha. 65% ()

kitano

Prvý diel fungoval skvelo vďaka predstaveniu Iron Mana ako filmovej postavy. Predstavovačka však už skončila a druhý diel bohužiaľ ani zďaleka nemá taký náboj a tempo. Stále si drži kvalitu a zdarilo sa vyhýba nelogickostiam a zbytočným klišé, no ničím neohúri. Príbeh prakticky neexistuje, káždá myšlienka sa iba načne a uź ďalej nerozvíja a tak nám zostáva iba Mickey "mám rád biče a papagáje" Rourke a niekoľko viac či menej vydarených akčných scén z ktorých najlepšia bola v prvej tretine filmu. Som zvedavý, či sa pruducenti vlastniaci práva od Marvelu odhodlajú do projektu "Avengers", čo by s trouchou šikovnosti mohlo byť skutočné mäso. (6.5/10) ()

NinadeL

Vzhledem k tomu, že ze současných postav Roberta Downeye Jr. víc toleruju Iron Mana, než jeho verzi Sherlocka Holmese, dokážu se zabavit víc s tímhle pokračováním, než se Hrou stínů. Dvojka je sice zábavnější a přímočařejší, protože Iron Man je už definován, ale na druhou stranu hlavní zábavu trochu brzdí Mickey Rourke a Sam Rockwell aneb blboň a blboň. Scarlett Johansson je taky velice slabá, ale to hlavní pořád funguje. Gwyneth Paltrow se podařilo zastavit stárnutí a vlastně se docela těším na trojku hlavně kvůli ní. Sice už asi nepotkám takovou královskou blbinu jako Stark Expo 1974, ale proč ne. A ano, Stan Lee je pořád s námi. ()

Kaka

Démonický Micky Rourke, strhující Downey Jr. a tři monumentální a velkolepě natočené akční scény. Je vidět rozpočet, velké celky potěší, detaily rovněž, obleky jsou krásně nažehlené a celé je to "über fucking cool" blockbuster. Akorat si myslím, že jednička bohatě stačila. Zase to zavání vytřískáváním peněz dokud to jde. Robert si nicméně roli očividně užíval. ()

Spiker01

Perfektní Marvelovský film s perfektním záporákem a ještě lepším Robertem Downeym Jr. v hlavní roli. Někomu přijde, že oproti prvnímu dílu tento druhý ztrácí švih, to si však nemyslím. Akční sekvence sou parádní (hlavně duo Iron mana s war-machine). Obsazení více než uspokojivé. V roli Tonyho Starka už zmiňovaný Robert Downey Jr, Pepper hraje Gwyneth Paltrow, v roli Ivana Vanka perfektní Mickey Rourke, větší prostor dostal Samuel L. Jackson v roli Furyho a byla nám také představena Black Widow v podání svůdné Scarlett Johansson. Nesmíme také zapomenout na camea režiséra Favreau a Stana Lee. Co víc si přát? Film perfektně vyvažuje porci zábavy a akce čímž zaručuje, že se budete bavit po celou dobu filmu. Určitě skvělá přípravka na týmovku Avengers...100%...[01.05.2013_Turbo večer_Cinestar Černý most] ()

Krouťák

Downey je chameleon. I tak ho ale nejraději vidím v komedii a že k němu vážně sedí :-). Iron man 2 těží z úspěchů jedničky a vůbec se za to nestydí. Kráčí v jejích šlépějích více než zdařile a přidal mi některé z nejoblíbenějších písní, SPOILER: o líbacím happyendu nemluvě KONEC SPOILERU. Moje očekávání byla ukojena a to jsem opravdu nečekal. Líbilo se minimálně stejně jako jednička - 90% a já doufám, že narážky na Avengers a vlastně i ten konec naznačují další velkolepou podívanou v budoucnu. ()

Falko

To sa mi ani nechce verit, ze som jednotku Iron Mana videl presne pred dvomi rokmi a to v tom istom mesiaci v maji (v kvetnu) 2008, teda ten cas leti :-) Takze ak by som mohol obe casti porovnat, myslim, ze nenastala ziadna zmena, pretoze aj dvojka si udrzala rovnaku kvalitu ako jednotka, akurat ze zaporak bol este o nieco lepsi v podani Mickeyho Rourka. Vo chvili, ked sa konecne po dlhych dialogoch objavil Ivan Vanko na automobilovych pretekoch s tymi elektrickymi bicmi a Tony Stark si nasadil oblek Iron Mana, ktory bol krasne pocitacovo ukazany prisla na rad poriadna davka akcie, ale to uz som vedel, ze to je iba zaciatok a Vanko neskor urcite urobi Iron-Manovi a nielen jemu zo zivota peklo. Potesila ma aj krasna Scarlett Johansson a jej bojove umenia ako aj väcsi pocet znamych hollywoodskych hviezd i vratane Samuela L. Jacksona, takze super, ale nieco mi stale chybalo k tomu, aby som dal plne hodnotenie... 09.05.2010 _______ Robert Downey Jr. - (Tony Stark) +++ Mickey Rourke - (Ivan Vanko) +++ Gwyneth Paltrow - (Pepper Potts) +++ Don Cheadle - (Plukovník James ´Rhodey´ Rhodes) +++ Scarlett Johansson - (Natalie Rushman / Natasha Romanoff) +++ Sam Rockwell - (Justin Hammer) +++ Samuel L. Jackson - (Nick Fury) +++ Jon Favreau - (Hogan) +++ Paul Bettany - (Jarvis) +++ Hudba: John Debney +++ (Videl v kine 08.05.2010) +++ ()

viperblade

Po velkém překvapení, které mi zprostředkoval první díl, jsem se tohoto pokračování nemohl dočkat. A výsledek předčil má očekávání. V čem se Iron Man 2 liší od svého prvního dílu, je především jeho tempo a s tím související scénář (když jsem na obrazovce uviděl jméno Justin Theroux, tak jsem musel film pauznout a přesvědčit se, jestli to je ten režisér z Mulholland Drive a světe div se, je to on), který je v mnohých ohledech skvělý. Sice mi na něm trochu vadily ty části, kdy postavy (nejednou) mluví jedna přes druhou, takže místy tam bylo "až moc slov" (zkrátka, pokud nejste rodilý anglický mluvčí anebo nemáte dabovanou verzi, tak se připravte na méně titulků v těchto scénách, kdy postavy řeknou např. tři věty, ale přeloží se jen jedna hlavní) ale jinak je nemám proti scénáři námitek. Zpočátku Tonyho Starka vykresluje, jako by se nic nezměnilo a on byl stále stejným ego maniakem, jako dřív, ale hned vzápětí nám ukáže, že umírá. Navíc je zde i linie, která se mi velmi líbila a to, když si divák uvědomí, že Iron Man je ultimátní zbraň, s kterou přichází velká zodpovědnost a právě jestli by ta zodpovědnost měla být v rukou někoho takového, jako je Tony Stark. Od téhle části se film začíná zvedat, až k explozivnímu finále. A já pochopil, že se mi ten film strašně líbí. Ať už kvůli tomu scénáři, ať kvůli radosti, že se přidala i nádherná (a zrzavá :-)) Scarlett, která je zde ultimátní "bad ass chick". Jednoduše - Iron Man 2 se nese ve stylu většiny dvojek - je tam více všeho, ale (naštěstí) ne na úkor kvality. Jednička se mi sice líbila trochu více (působila tak trochu "lehčeji", jiný výraz mě nenapadá) ale i tak mě toto pokračování nezklamalo a podle závěru (který následuje až po titulcích, mimochodem) to vypadá, že trojka bude co nevidět. Já se už teď nemůžu dočkat. ()

Spectacular Music of Hollywood

Spectacular Music of Hollywood

07.12.2023

Liga spravedlnosti 2 jen tak nebude

Liga spravedlnosti 2 jen tak nebude

20.11.2017

U filmových sérií platí jednoduchá matematika - pokud je další díl úspěšnější než ten předchozí, jede se dál, pokud ne, místo pokračování se dá chvíli pauza a potom ideálně reboot. Letos takhle… (viac)

Olivia Munn u X-Menů

Olivia Munn u X-Menů

15.04.2015

V Iron Manovi 2 se mihly hned dvě herečky, které čeká superhrdinská budoucnost u konkurence. Nejdřív se studiu 20th Century Fox zalíbila Kate Mara, která poslala Tonyho Starka na slyšení do… (viac)