Samantha se vydává se svou nejlepší kamarádkou Corey z Virginie do Kalifornie, kde se chtějí stát profesionálními tanečnicemi. Jejich sen ale skončí v malém městečku v Utahu, kde se začíná rozbíhat sled podivných událostí... (oficiálny text distribútora)

MiaMoonlight

Stačí jedna jediná věta: Tento film měl skončit přesně na padesáté osmé minutě. Žádné jiné zápletky totiž nejsou potřeba. V tomhle snímku toho bylo namícháno až moc. Neměl být náhodou Donnie Darko vyjímečný kluk, žádný tuctový cestovatel časem, (který to má ještě ke všemu zřejmě v rodině, nebo je to asi nakažlivé, že je v tom i sestry kamarádka) kterých známe spousty? Já myslím že dva jsou až moc a nejlépe by bylo, kdybychom zůstali pouze u natočení filmu Donnie Darko a konec. Dělám to opravdu, opravdu nerada, ale výše s hodnocením jít nemůžu. R.I.P. Donnie. ()

DeLaMorte

Nezávislé pokračování výborného filmu Donnie Darko ve mě vzbudilo nejdřívě údiv,že si na takovéhle sousto vůbec někdo troufá a poté velký zájem tohle pokračování vidět.A stalo se tak,že jsem velice příjemně překvapen!Film sice nedosahuje takových kvalit jako Donnie,ale přesto mě to upotalo a nutilo se dívat a dobře jsem udělal.Musím zmínit,že film provází naprosto úžasně vybraná hudba naaranžovaná takovým stylem jaký není ani v některých velkofilmech zde zvukaři odvedli fakt kvalitní kus práce!Velice si mi líbila misteriozní stránka filmu a perfektně padnoucí role jak hlavní tak celé městečko ,které Donniho sestra navštíví.Podrtženo sečteno : 85% jsem difinitivně rozhodnut! ()

BMAJTZ

Tak tohle nema s Donnie Darko spolecneho lautr nic. Pribeh je velice chaoticky a do zaverecnych titulku vubec nechapu o co tam jako vubec slo. Mam takove tuseni ze to asi ani nepochopim. Naproti tomu Donnie mel v podstate skvele vybudovany pribeh, ale tady se to smrsklo do slataniny nekolika zaberu co v celku nedavaji moc smysl. Na sponstu nacnutych veci ani nedostaneme odpoved. Osobne jsem zklaman cekal jsem vice. ()

piserius odpad!

Jak mohl někdo posrat tak super film tím, že natočí rádoby druhý díl? Toho člověka by měli vykastrovat, rozčtvrtit a upálit zaživa. ()

fantasmic

Daveigh Chase ("kruhová" Samara) už prestalo baviť vytáčať telefónne čísla a vyhrážať sa ľudom, že o sedem dní zomrú. Teraz si našla novú zábavu - námesačne pobehuje v krátkych šortkách a spolu s celým štábom pomáha vykrádať (podľa niektorých) kultového Donnieho Darka. ()

Crackonosc

Na televizní poměry a levná pokračování docela podařená věc. Je tu všechno co fungovalo a vůbec bylo v původnim filmu, takže atmosféra občas vystrčí celkem úspěšně růžky. Bohužel tu ale není vůbec nic navíc a koukat dvakrát na to samé v nižší kategorii kvality moc nedává smysl... ()

Mitin odpad!

Jakožto milovník Donnieho Darka, za kterýho bych dal ruku do ohně a který je pro mě legendární film, timhle filmem naprosto opovrhuju. Stokrát opakovaná chyba, natočení nechtěného "volného" pokračování filmu. V tomhle případě navazuje na Donnieho tím, že je to jeho sestra a naráží na podobný problém. Jenže!!.. tohle je naprostý fail, který nikdy vzniknout neměl a jestli ano, tak k nasrání fanoušků Donnieho! Režisér Chris Fisher si asi v tomhle libuje - viz. Street Kings 2... Takže díky moc za nasrání kreténe! ()

El_Rabbit

Nakonec jsem se odhodlal, že se do toho přece jen pustím a kupodivu jsem se nenudil, ani jsem nebyl naštvanej, ale na druhou stranu mě to ani nijak nenadchlo. Donnieho, už si tolik nepamatuju, ale tohle byla prostě recyklace. Bylo to divny s tajemnou atmosférou, docela to uspokojilo mou touhu po mystery filmu, ale to co se tam dělo byl akorat hůř natočenej Donnie. Celkově film, kterej nebyl potřeba, ale když už vznikl, tak nedopadl úplně nejhůř. ()

kritiklon

Možná bych dal i hvězdičku navíc, ale mám neblahé zdání, že "S.Darko" je filmem který si hraje na něco víc než čím je! Přesněji řečeno, na důstojné pokračování "Donnie Darko", kterým bohužel není ani zdaleka. To je asi věc která mi na tom filmu vadila nejvíc. Proč tomu tak je? Protože tak přespříliš zmatečný scénář s přiblblými dialogy se jen tak nevidí! Důsledkem toho je hojně namíchaný guláš nesmyslně navazujících scén. Zkrátka příšerně nepřehledná dějová kompozice. K tomu řada komických výjevů, na hraně nechtěné satiry. Nejhorší je že jsem čekal !!!ALESPOŇ!!! malinko důstojné pokračování prvního filmu, což byla chyba a já byl zklamanej jak dítě co mu ulítl nafukovací balónek. Je to k vzteku - příběh se dal rozvíjet mnoha možnými směry, potenciál byl přinejmenším nezanedbatelný! Teď mám z toho tak akorát náladu, jak ukrajinská uklízečka po mytí hajzlíků na "Hlaváku". Nikdy víc bože! 1,5* za 36% ()

Phillo

Atmosférická, sympatická, miestami až mytologická, no stále - kópia. S Darko plní pravidlá druhého dielu, má viac akcie, viac meteoritov, viac ľakačiek, no scenáristicky to všetko tlačí do konceptu prvého dielu, na ktorý nemá a nikdy mať nebude. A pôsobí tak miestami až nechutne smiešne. Ak po piatich minútach pochopíte o čo ide a posledných päť minút vám v tom utvrdí, je to smutné. Je to smiešne. A hlavne je to zbytočné. Za tú miestami dobrú atmosféru kdesi v strede a pár "fan" momentov, si to aspoň tie 2* zaslúži. Inak vzduch. ()

sedlo03

Nevím proč mají všichni z tohohle filmu takový komplex. Jasny, Donnie Darko je jenom jeden, ale pokud se na podíváte jako nezávislé pokračování, nebo ještě lépe, zapomenete, že vůbec nějakej Donnie kdy byl, vyleze vám z toho vlastně poměrně povedený film. Nemůžete srovnávat, jen si to snažte vychutnat, zas tak špatny to totiž není. 65% ()

Oliveris

Mal by som dať jednu hviezdu, ak nie rovno odpad! Ale nakoniec, malo to dobrú hudbu a hlavné hrdinky boli pekné, ale ten scenár. Ach ten scenár. Neskutočne nudný, naťahovanie dialógov a v podstate len takmer presné kopírovanie predošlého filmu. V konečnom dôsledku film ničím neočarí a je to len jedna veľká nuda. ()

Kvítek

Machinace s časem a sledem událostí vyznívající na prázdno. Nic nedávající a zoufalá snaha o prodloužení Donnieho odkazu, na kterou se ovšem díky líbivému vizuálnímu zpracování a stejně líbivým (více či méně známým) tvářím dá dívat. James Lafferty, Ed Westvick a Jackson Rathbone dovedou nalákat, o tom žádná. ()

KosiR_ksr

Donnie Darko patří mezi mé nejoblíbenější filmy, ale tato volně navazující dvojka je bohužel jen prvoplánovou slátaninou, kterou uvařili z hlavních principů, které se v původním Donnie Darkovi vyskytly. To skutečně nestačilo, chybělo mi pořádné napětí, vtažení do děje a nějaký vlastní nápad.. Navíc není možné ubránit se srovnání se skvělém výkonem Gyllenhaala s jeho nezapomenutelným vyšinutým pohledem. A i když se pokusím alespoň trochu odklonit od srovnání s Donniem (který holt už natočen byl), tak dávám 50%. ()

Luk Skywalker

Moc šťastně to nedopadlo, protože samostaně se to hodnotit nedá (to by film vůbec nedával smysl v tomto rozsahu) a srovnání s jedničkou vyznivá pro pokračování negativně. Kromě okatého kopírování a použití jistých událostí z Donnieho Darka film nepřináší nic nového, jen mladé slečny herečky stojí za zmínku. ()

Drink4Fun odpad!

Všechny úžasný věci, které je možné vidět v Donnie Darkovy jsou tady naprosto zkažené- povedlo se jim z toho udělat dokonalou frašku. Dokonce se jim nepovedl ani soundtrack, kterej se mi v Donniem tak líbil. Očekával jsem, že to nebude dobrej film, ale vůbec mě nenapadlo, že by mohl bejt příšernej. Sorry, ale odpad! ()

drankeryth

Absolutna nuda, ktora nemala konca kraja. Zarucena strata casu pri sledovani tohoto akoze filmu. Jedine co ma uputalo bolo to nejake abnormalne mutovanie na tele toho biflosa:) ()

LyBerion

Snímek sám o sobě špatný není, ale stále je to podprůměr, když do hodnocení Donnieho nezahrnu. U filmu jsem pořádně nevěděl o co jde ale bylo mi to jedno, neměl jsem potřebu sledovat film víckrát, abych všemu přišel na kloub jako u Donnieho. Nestává se mi často, že bych musel koukat na stopáž, ale tady se to bohužel stalo a musím říct, že po těch 100 minutách jsem si celkem oddechl. Nechte Donnieho odpočívat v klidu! Tenhle kulťák totiž nic nemůže nahradit, ani napodobyt. Celkově dávám 30%. ()

emdvojka odpad!

Ja si proste nemôžem pomôcť. Síce som nevidel Donnie Darko, ale toto bezduché pokračovanie ma absolutne nezaujalo...inak povedané strašna konina, ktorú som nepochopil a vôbec ma nebavila... tak mi povedzte čo má mať potom človek za pocity....odpad! ()

messi@h

Hlavní problém S. Darko je, že nedává vůbec smysl. Tedy ne že by ho Donnie Darko nějak dokonale dával, ale pořád se v něm dá vysledovat jistá dějová linka s náznaky logiky. Ale co máme tady? Mrtvá Samantha se na začátku filmu vrací zpět časem zachránit Irák Jacka, aby ho na konci filmu vrátila v čase na stejné místo a nechala ho zase zemřít - protože jinak zemře ona. Ehm, co k ději dodat. Pak je tu spousta motivů, které jsou z velké většiny převzaté z Donnieho Darka, ale dohromady vůbec není jasné, co tím chtěl autor říct. Na film se nedívá špatně, protože vizuálně je hezký, pobíhá v něm nádherná Samantha většinu času ukazující v kraťáskách svoje výstavní nohy a k tomu všemu hraje hezká hudba. Ale film jako takový si můžou užít snad jen smažky těsně po pořádné dávce. ()