Všechnopárty

Karel Šíp

Kamera:

Zdeněk Uher

Účinkujú:

Karel Šíp (moderátor), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová (viac)

Karel Šíp se ptá za vás hostů ze světa kultury, sportu či politiky. A tak je tu pro vás týden co týden ta pravá Všechnopárty a její zajímavá témata. Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Ptá se na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Témata jsou dosti ožehavá jako např. alkohol, velké věkové rozdíly, přiměřená sebeobrana, nebo jaké jsou hranice erotiky ve filmu a televizi. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora. Do pořadu, který je defakto televizní poradnou Karla Šípa, jsou zvány osobnosti veřejného a společenského života, které mají s tématem své vlastní zkušenosti. Kromě nich je v pořadu vždy přítomen odborník na slovo vzatý. Pořad je natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize. (Česká televize)

Idego

Karel Šíp je trapný a jeho "vtipy" ještě trapnější. Co je na tomhle proboha zábavného či dokonce rovnou legračního? Nepochopím... ()

Khumbac

Kraus nahodil laťku vysoko. A ani Karlovo napodobování Jana, pořad nezachrání. Viděl jsem včera kousek pořadu a ono opravdu Šípův styl přesně kopíruje Krause, to jak pokládá otázky a jak na ně reaguje. Nedosahuje Krasovi vtipnosti a spíš je trapák. ()

Skuby47

Televizní zábavy je v současnosti velmi málo. Estrády s písničkami, scénkami, tanečními a kouzelnickými výstupy nahradily besedy s tak zvanými celebritami všech profesí – talk-show. Tato s Karlem Šípem patří k těm lepším. Trpí však taky častým neduhem těchto pořadů a to přerušováním hosta moderátorem v situaci, kdy něco divácky zajímavého vypráví. Možná je to střihem, možná omezeným časem pořadu. Taky mi vadí, když se moderátor snaží zastínit hosta a být vtipnější než on. Karel Šíp je v tomto směru jako průvodce pořadem v současnosti nejsolidnější. ()

filmmovier

Nejlepší česká talk show. Při sledování se sice řídí, hlavně výběrem hostů, ale ti jsou zajímaví téměř v každém díle. A Šíp je naprostý génius. Takhle vtipně rozhovory nikdo vést neumí, a ještě do toho tak úžasně hláškovat a dělat ze sebe naprostého pitomce. Geniální. 90%. ()

st.verka

Pořad je tak zajímavý, jak zajímaví jsou hosté. A někdy je opravdu na co se dívat. Hvězdičky ale ubírám za Šípovo vystupování. Za jeho věčné skákání do řeči, když hosté něco vyprávějí. Opravdu bych si to často vyslechla do konce, bez věčného přerušování, které odvádí od tématu a pointy se pak nedočkáme. Tím mě pan Šíp opravdu štve. Chci poslouchat, co lidé říkají, od toho tam přece jsou a ne ty jeho vyrušující poznámky. ()

Sfinkter

Šípa moc nemusím, ale občas se dají zachytit poměrně zajímaví hosté i rozhovory. S Ringem Čechem to nemělo chybu. Po 10 letech dokáži změnit názor - Karel je klasik a vede nejlepší českou talk-show všech dob. Sleduji pravidelně, rok 2022. ()

RonaMidu

ale jo,když se nachomýtnu,když se tam sejdou vtipný lidi a když Karel má den,tak se bavím a řehtám se klidně nahlas jako kůň..... ()

Lachtaan

Možná zde opravdu panuje neviditelná rozepře, ve které se diskutuje o tom, zda divák raději upřednostní Všechnopárty či Show Jana Krause. Já jsem vlastně oboje začal sledovat až v průběhu letošního roku a mohu se tohoto souboje stranit, protože jsem si našel to "své" v obou talk-show. Nikdy jsem těmto pořadům neholdoval, avšak čím jsem starší, tím více mě těší, když zcela náhodou narazím v televizi na rozhovor s mou oblíbenou osobností a mile rád si vyslechnu jak ho zpovídá více volnomyšlenkářský pan Kraus a stejně na mírně postarší notu hrající pan Šíp. ()

wer4

Ujo Šíp je vo svojej podstate celkom milý a zaujímavo rozprávajúci človek, ale samozrejme vždy záleží na téme a výbere hostí. Porovnávanie s genialitou Jana Krause však tomuto počinu výrazne škodí .. prečo ľudia porovnávate neporovnateľné? ()

anli

Karel Šíp je profík každým coulem.Je vtipný ,inteligentní a naprosto běžná talkshow je v jeho rukách příjemná a zabavná podívaná.Umí se svých hostů ptát ,má inteligentní humor a myslím ,že stále víc a víc dozrává a je radost se na něj dívat.Samozřejmě vždy záleží ,jaké hosty pozve ,ale celkově vzato je to jasně nejlepší a nejzábavnější talkshow. ()

sskrblik

Kraus se svou ješitností a politickou korektností může jít do psí prdele.. Jestli někdo umí diskuzní pořady pak je to Karel Šíp, který až na výjimky je o 100% lepší než ten židák, fujtajxl.... ()

fabecc1222

Z dlouhodobého hlediska v podstatě jediná použitelná varianta ke Krausovi. Šíp na to jde jinak, staví se do takové pozice hloupého dědy, a jeho rozhovory určitě nejsou tak rejpavé, a pro hosty jsou tak víc příjemné. Myslím si, že obecně však nabízí kvalitní zábavu, pochopitelně ovlivněnou jako vždy i výběrem hostů, ale Šíp jako moderátor je léty prověřená kvalita, která nezklame. ()