Dvě gigantické anakondy uniknou z laboratoře do lesa a cestu si zpříjemní ochutnávkou všeho živého, co jim přijde do cesty. V jejich stopách se vydává parta žoldáků pod vedením ostříleného Hammetta (David Hasselhoff) a krvavé peklo může začít… doslova!
Sviňte se do klubíčka... Obří, geneticky vyšlechtěné anakondy se vracejí ve třetím pokračování vzrušující série s Davidem Hasselhoffem v hlavní roli nelítostného lovce hadů Hammetta. Geniální vědkyně Amanda (Crystal Allenová) testuje v tajné výzkumné laboratoři dva obrovské plazy. Když ale mecenáš celého projektu (John Rhys-Davies) zajde s experimentováním příliš daleko, hladoví hadi uniknou ze zajetí a plazí se vstříc civilizaci. Nikdo navíc netuší, že jeden z nich v sobě skrývá hromadu potomků. Podaří se anakondy předstihnout a zabránit jim ve vražedném útoku dřív, než se dostanou do města? (oficiálny text distribútora)

Georginek

Ano, skutecne lahoda..... I kdyz vetsina zdejsiho osazenstva si dovoli tento snimek ohodnotit hur nez napriklad Donsajni, Babovresky, Ordinaci, Vyvoleny a podobne pochoutky. To o necem svedci.... ()

Smashed odpad!

Píčovina. Nechápu, jak v době, kdy jde počítačově upravit cokoli tak, aby to vypadalo reálně a hrůzostrašně, vzniká tolik laciných kreatur napodobující hady, dinosaury a tak podobně. ()

Aceboris

Aj ked som si precital par recenzii a nazorov, ktore hodnotili tento film ako odpad, ja ho az za tak hrozny nepovazujem, a to z jedneho velkeho dovodu, je to TV Film co uz predpoklada, maly rozpocet, slabe herecke vykony, ziadne, alebo mozno ojedinele specialne efekty atd, dalo by sa pokracovat, takze s tym som aj do toho pozerania isiel. Zaciatok bol v celku zaujimavy a prvych 30 minut sa mi celkom pacilo, neskor sa mi dokonca stalo, ze sa smejem a to na scene asi mam zlomenu nohu, pritom sa pozerala na nohu a videla trciacu kost, alebo napatie v prevratenom aute blondinka narieka a za chrbtom v zabere krciaci sa clen produdckeno teamu, neskor scenka s blatom, cisty Predator, alebo nekociaca slucka jazdy ked nahanaju anakondu po lese a dalo by sa pokracovat. Urcite produkcia mala snahu natocit nieco lepsie, no nepodarilo sa, zial malo penazi a nezachranil to ani pobrezny plavcik Davidko. Anakonda vrazdiaca chvostom je v celku zaujimave riesenie, ktore neskor vysvetlili mutaciou genov. Tvar a pocitacove animacie by boli snad krajsie spravene vo Photoshope a hudba bola podla mna pustana z gramoplatne. Spocitane a podskrtnute u mna 20percent. ()

Pattrick

No, tak todle bylo hodně kruté .. Efekty? Takové by udělal snad i nějaký student sedící denně u compu. David, tak ten je moc. Nevím co psát, protože to bylo fakt strašné, ani nevím jak to skončilo a vcelku mě to ani nikterak nezajímá. Jednu hvězdu to je tak 15% za některé hodně trapné scény u kterých jsem se musel smát ()

weetya odpad!

Smutné. Anakonda co nevypadá jako anakonda, jedna scéna úplně vykradená z Predátora a jediný herec (John Rhys-Davies). Navíc to ani nebylo moc "zoufale" zábavné. ()

Chenile

Jedna se samosebou o cistokrevny odpad, ale jednu hvezdicku musim dat za vydarene hlasky.. Namatkou: (lezi zenska, z nohy ji trci holenni kost) - "Amando pomoc, asi mam zlomenou nohu" :-D (Hasselhoff prijde uprostred bitvy s anakondou a vrhne se na veleni) - "Pojdte vsichni sem, musime si rict plan.. taaakze az ji uvidite strilejte co to da a mirte na hlavu.. vyborne jdeme" :-D :-D atd atd. ()