Robert „Fish“ Fishman (Rainn Wilson) bol pred dvadsiatimi rokmi bubeníkom v známej rockovej kapele Vesuvius. Nahrávacej spoločnosti sa však nepozdával, a tak dala kapele na výber – buď Fish alebo skvelá kariéra. Túžba po sláve bola veľmi silná a Fish rýchlo prišiel o vysnenú kariéru. Vtedy sa zaprisahal, že s hudbou raz navždy skončil. Teraz však dostane úžasnú druhú šancu, aby sa znovu ocitol na výslní slávy. Synovec ho požiada, aby sa stal členom stredoškolskej garážovej kapely, čo Fish bez váhania prijme, aby svetu ukázal, kto je pravý rocker. Slávnostne si sľúbi, že konečne sa posadí na pomyselný rockový trón, na ktorý má podľa vlastného mienenia jasný nárok. Pre jeho mladších spoluhráčov sa tak začína tá najdivokejšia životná jazda... (TV JOJ)

Phillo

Ďalšia, nepríjemne priemerná "komédia" tohto roka, ktorá je viac hudobným filmom než komédiou. Je mi veľmi blbé to hovoriť, ale Rainn Wilson nie je skvelým hercom (čo dokazuje scenáristickú genialitu tvorcov Office) a nedokáže utiahnuť celý film. Vedľajšie postavy sú nevýrazné, hudba priemerná a záver nedotiahnutý. Rocker ani nemal na viac, je len ďalším z rady filmov, ktorým sa čím ďalej tým radšej vyhýbam. 45% ()

kecinzer

Tolik jako u tohoto filmu jsem se již dlouho nenasmál. Pro mě naprosto geniální oddychová komedie. Celou dobu jsem se skvěle bavil a pořád doufal, že ještě nebude konec. Dlouho jsem se zdráhal dát plný počet, ale nakonec jsem se rozhodl to udělat. Rainn Wilson prostě perfektně nahradil Jacka Blacka. Pro všechny, kterým se líbila Škola Ro(c)ku mohu jen doporučit. ()

lardko

Rainn Wilson byl pro mě neznámý člověk. Nikdy jsem ho v ničem neviděl hrát , až do chvíle než jsem viděl tento film. Hned mě zaujal , a překvapil jaký je to skvělý herec. Hned jsem si ho zamiloval. I tenhle film jsem si dost zamiloval , přišel mi dost skvělý , vtipný a nabitý skvělou hudbou. Strašně se mi líbila ve filmu skupina E.D.D. , a vesuvius. Herci byli úžasný , a všichni uměli podle mě dost dobře hrát. , ale jedné věci si nemůžu pomoct , nevím jestli to bylo naschvál , nebo mi to tak jen připadalo , prostě si myslím že tenhle film byl parodií na školu rocku. Možná jo , možná ne. Ale i tak si myslím že tento film je o dost lepší než škola rocku. Tenhle film mám nahranej , a zatím mě to neomrzelo. Film není vůbec nudný , naopak v každé scéně jsem se dost smál. 100%. ZA ŠECHNO !!!!!! ()

artas

Nebyť prvkov ktoré patria skôr do paródií, napr. beh vedľa auta v 100 míľovej rýchlosti, bolo by moje hodnotenie lepšie. Takto dobrých 70%. ()

merigieren

Po několika týdnech zase film u kterého se dá smát :-) Hudba je taky dobrá. Děj se od komedie příliš nevyžaduje a jinak je to super zábava... ()

zrz3k

Příjemná podívaná, sem tam vtipná hláška a parádní Rainn Wilson. Kdyby A.D.D hráli trošku tvrdší rock, tak bych zřejmě dal i 4*. Život rockera jak si ho Rainn Wilson představuje by se mi víc než jen líbil:). ()

mala_kea

Neškodná, vtipná, svižná komedie se skvělou hudbou. Film se částečně snaží dostat na uroven školy rocku nebo králů rocku. Snaha se cení, je velká, ale Rainn nikdy nebude takový, jako Black Jack a bicí také nejsou nejlepší způsob, jak mě zaujmout. Za rádoby "nečekaný" a poměrně zdařilý konec, velmi slušné 3. ()

J. T. Kirk

Jeden z mích nejoblíbenějších filmů. Rainn Wilson je docela slušný komik, to dokázal i v seriálu Kancl, navíc ostatní herci, jako Christina Applegate, Emma Stone jenom pozdvihávají film výše. Skvělá muzika, která nás provází celým filmem také docela dost ovlivnila mé hodnocení. V jistých věcech dost ulítlá komedie a v jiných zase úplně obyčejná, ale právě to se mi na tom tak líbí. ()

sadlokan

Tak trochu jako Crazy heart.Nasere dělat předskokana kapele, kterou sem zakládal.Starej frajer mete před sebou omladinu,ale na to aby byl vidět v klipu neni dost krasavec.Komedie,ale dost pravdivá.Teda až na to shánění koncertů.Že by to v Emerice dalo takovou práci? ()

BOURQUE

Nenáročná, jednoduchá a popritom veľmi zábavná komédia so skvelou rockovou hudbou. Ten, kto mal rád film School of Rock , tak ten si nájde svoje aj v tomto filme. Má to samozrejme iný scenár a príbeh, ale ten hlavný motív je veľmi podobný. Prečo vlastne vidieť tento film? Kvôli, vtedy dvadsať ročnej, krásnej E. Stone a hlavne kvôli veľmi smiešnemu účesu B. Coopera. No a hlavný dôvod: ROCK FOREVER!!!! Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

salamandrr

Prostě zase někdo aspoň ve filmu žije můj životní sen, být rockovou hvězdou a při pokusu o stage diving spadnout na hubu a jet na rockové turné, vyprodávat koncerty...kdybych měl rytmus můj živožt by byl jinej, takhel zůstanu jen u filmů a guitar hero 8) ()

HappyDeath

Taková ta klasika ve stylu Školy rocku nebo Pick of the destiny, akorát je sem tam klišé a sem tam nevýraznost. Každopádně méně povedené než mohlo být. Pro mě až moc velká shoda s Jackem Blackem....Náhoda? ()

Pekisan

Ja tak milujem happyendy:) komedia klasickej schemy: prehra - nova sanca - radoby prehra - vyhra so stastnym koncom. Smial som sa a nenudil. Postavy su viac uveritelnsie ako vo vacsine americano filmov a keby tam bolo trocha dobreho rocku tak prisaham dam tam 4 superstary. Ale ta hudba bola fakt sracka. ()

Torgal

Uletený hlavný hrdina by si mohol podať ruku s Jackom Blackom a optimálne si s ním zahrať v ďalšej rockerskej šialenosti. S Blackovou Školou ro(c)ku je tu viacero styčných plôch, dejový oblúk je skoro totožný rovnako ako hlavná postava a je to takmer rovnako zábavné (+ tu navyše hrá moja obľúbený Emma Stone). Do vôd vysokého nadpriemeru sa tento film v mojich očiach nedostal, bavil som sa, ale chcelo by to viac. 7-/10 ()

tranquill

Je třeba podstatně přivřít oči nad zpracováním, protože není rocker jako rocker... Ale vzhledem k tomu, že se jedná o čirou zábavu ala Jack Black (ale bez nějakých větších nechutností :-) a celkem jsem se i nasmál, tak proč ne... ()

Bollek

Příjemný příběh se šíleným Rainnem Wilsonem v popředí. Ani ostatní herci nejsou špatní. Záležitost která dokáže pobavit a zlepšit den. ()

kubal18

Hlavní hrdina se nechal velice inspirovat mnohem lepším Blackem ve Škole rocku, zdá se mi. Ale jinak v pohodě filmek s chytlavými songy. ()