Je fiktivním dokumentem o punkové kapele jménem Hard Core Logo, která zrovna vyjela na koncertní šňůru po klubech zapadní Kanady. Film je poutavé vypravení o punku i o živote nejen na podiu. Společně s hlavními aktéry zažijeme spoustu malých usměvných episodek, které se během cest přihodí, ale zaroveň je zde několik dramatických situaci, které postupně způsobují rozkol mezi členy a pomalým tempem směruji k tragickému zavěru... (Pishin)

Cracker

Zaujímalo ma ako a hlavne prečo si jedna z mojich obľúbených kapiel, Billy Talent, vybrala svoje meno, a preto som siahol po titule HCL. Po zhliadnutí a spoznaní členov tejto, žiaľ fiktívnej kapely, je mi všetko jasné. Ak by boli HCL skutočný, koncertovanie s touto maximálne ŠIALENOU kapelou by bolo jednoducho FUCKED UP. Filmu nemám čo vytknúť, pre mňa bolo všetko perfektné či už uletené-šialené-geniálne charaktery, zaujímavá hudba, pútavý príbeh alebo forma akou je film natočený. Bruce McDonald to má tentoraz za 5, som však zvedavý čo prinesie, podľa mňa zbytočné, pokračovanie... ()

DannyBoy80

Perfektní fiktivně životopisná road movie o punkové kapele, která se prostě chová jako punková kapela. 4 naprosto rozdílní týpci, kdy někteří jsou hloupí někteří hloupější. Drogy, rokenrol, jen toho sexu tam moc není. Taky hodně chlastu. Dobře zahráno, nevědět, že je to fikce, tak tomu i uvěřím. 85% ()

neoBlast

Tak předem dle mého není Hard Core Logo komedií jako je např. klasika od Reinera (This Is Spinal Tap) nebo skutečný kanadský dokument Anvil! The Story of Anvil. Jedná se o docela slušně realistické podání života průměrné kapely. To, že jsou v ní skoro všichni magoři už k tomu tak nějak patří, ne? Režírující Bruce McDonald, dnešní matador kanadské kinematografie, si zaslouží smeknout za to, s jakou jistotou při svém tehdejším věku celou jízdu vede. 70 % ()

Molly

Jeho kapela Hard Core Logo se už dávno rozpadla, Joe ji ale pořád nosí v srdci, a tak se rozhodne pro její oživení. Pod falešnou záminkou svolá celou bandu dohromady a nakonec je z toho mini turné po Kanadě. Jak se ale ukazuje, staré rány nelze jen tak zhojit. Hard Core Logo je ve své podstatě hlavně filmem o přátelství dvou velkých osobností - zpěváka Joea, punkera tělem i duší, který se nechce zaprodat a na major labely zvysoka kašle, a kytaristy Billyho, který by pořádnou smlouvou nepohrdl, chce totiž něco víc než jen objíždět kluby v zaprděné dodávce. Vztah těchhle dvou je založen na vášni a žárlivosti, chvíli se nenávidí, chvíli zbožňují, nejednou jsou si blízcí a mnohokrát jsou si vzdálení. Pak je tu taky basák John a bubeník Pipe, oba nevědomky odstaveni na vedlejší kolej, protože v novém projektu je místo jenom pro dva. Všichni jedním dechem mluví o kapele jako o rodině, přitom ale myslí hlavně sami na sebe a navzájem se zraňují... Jestli tahle 3000 mil dlouhá jízda skončí v nebi, nebo pekle, to zjistěte sami, faktem ale je, že dodávka HCL má u mě na parkovišti navždy předplaceno. ()

bidja

Je to sice punk po americku, ale hudby v něm není špatná. Postavičky jsou řádně rozpracované. Rozhodně bych si nenechal halucinogení párty po půlce filmu. Pro zajímavost dle jména jednoho z hrdinů, Billyho Talenta, vznikla komerčně úspěšná kapela téhož jména jíž bych ovšem zařadil spíše do emo odnože, a já proč mě je to jméno tak povědomé.. ()

• Hlavní postava tohotu filmu se jmenuje Billy Tallent (Callum Keith Rennie), podle tohoto hrdiny se jmenuje úspěšná Kanadská skupina - Billy Talent (se změnou jednoho "L" v příjmení). (Zavy)
  • Vedle hudby, kterou složil Schaun Tozer, můžeme ve filmu slyšet také například skladbu "Touring" od legendární kapely The Ramones, jejíž zpěvák a frontman ve snímku ztvárnil vlastní postavu. (Marten77)
  • Ve snímku fiktivní kapela Hard Core Logo hraje skladbu „Sonic reducer“ od punkové kapely Dead Boys. (Epistemolog)