Když někdo patří mezi fotbalové hooligans, je to navždy. Nezáleží na tom, kde je ani co dělá. Jeho tým je pro něj vším. Platí to všude, i ve vězení. I tam je to West Ham proti Millwallu. Tahle válka nepomine ani na jediný den. Úplatní dozorci zavírají oči před každodenní brutalitou. Jako kdyby nebylo jasné, že tohle nejsou žádné nevinné šarvátky. Tady jde o život... (TV JOJ)

PetrMinarik

Když jsem viděl jedničku, tak jsem si říkal, že by mohla mít nějaké důstojné pokračování. Bohužel jsem se zmýlil. Dvojka prostě už na mě působila strašně divným dojmem. Ross na mi přišel nějak divně namachrovaný a vůbec mi nesedl... Jeden ze světlejších momentů bych vystihl asi ten, že negr policajt pomáhá bílejm vězňům a vlastně i sám sobě. ()

Zeth4beatz

Sledovala jsem ten film s přítelem asi 20 minut a potom jsme to vypli. Podle mě je to naprosto stupidní slátanina, která postrádá úplně všechno, co má dobrý film mít. Jednička se mi líbila, takže jsem se na film vcelku těšila, ale opravdu mě dost zklamal. Drsnodrsný drsňáci s brutálním slovníkem, potetovanym čelem a svalem na mozku kort v tomto stylu mě opravdu neohromili. ()

Tominko12

Škoda, že to s Hooligans nemá mnoho spoločného. Film bol celkom dobre rozbehnutý, no ten koniec bol príliš rozprávkový pre mňa a nehodil sa mi tam. Oproti prvému dielu sa to nedá porovnávať. Proste priemerný väzenský film. ()

Mark1983

Docela pohodový film z kriminálního prostředí,který má v angličtině název Street green Hooligans 2,i když film je úplně o něčem jiném. ()

mcamino

Musím dát plný počet jako jedničce, protože ať to je o jiných lidech, příběh je daleko, daleko primitivnější než v prvním díle, ve filmu se prostě pořád něco děje, nenudil jsem se, naopak se mi tajil dech při určitých pasážích z bitek. Film hodnotím velmi kladně. ()

GizmoD

Jednoduchy dej o boji vo vazeni s huligan pozadim. Konzultantka Troyova vyborne hra uplatnu Bitch, McCall a McTavish su tiez uveritelni. Aj ked amerikanizovane, ale celkom dobra oddychovka s kopou bitiek a s troskou britskej English. ()

JeyJ odpad!

Nic moc. Ty rvačky občas docela zábava, ale herecké výkony jsou podprůměrné a neustále poslouchat "Zabiju tě! Pojď ty svině" a podobné bláboly které jsou slyšet skoro pořád mě začlo docela lézt na nervy. Zápletka nezáživná stokrát v různých podáních již viděná. Oproti prvnímu dílu hrozná slabota. ()

JARDAHONDA

Když někdo patří mezi fotbalové hooligans, je to navždy. Nezáleží na tom, kde je ani co dělá. Jeho tým je pro něj všechno a platí to všude, i ve vězení. I tam je to West Ham proti Millwall. Tahle válka nepromine ani jediný den. Úplatní dozorci zavírají oči před každodenní brutalitou. Jako kdyby nebylo jasné, že tohle nejsou žádné neviné šarvátky. To jen ve stručnosti k tomu béčkovému snímku, který tvůrcům poněkud vyhořel ve svém váznoucím zpracování, přitom se dalo z tohoto snímku vytěžit daleko víc, škoda no.. ()

limalama

Hodně velké zklamání po shlédnutí prvního dilu Hooligans - Green street Hooligans přímo obrovské zklamání. Z předchozím dílem pranic společného a na to, že filmy z vězení miluju, tak nuda nuda a zase nuda ()

arit

Dobrý jednoduchý příběh, který nenudí. To se mi líbí. Že je to kategorie B je jasné. Ale je to dobře odvedená práce. ()