Po brutálnom zavraždení svojich spoločníkov Tonyho Tuckera, Pata Tatea a Craiga Rolfeho ikona londýnskeho podsvetia Carlton Leach (Ricci Harnett) naďalej pokračuje v násilnej kriminálnej činnosti. Carlton má problémy s drogami a divokým spôsobom života, ktorý preferuje, kvôli čomu ho opustí manželka s deťmi a stáva sa neovládateľným. Leach so svojimi kumpánmi zoberú kšeft, počas ktorého je preliata krv a je jasné, že odveta nepriateľov na seba nenechá dlho čakať. (Karamanlis)

DonBraso

Malinko jsem doplácel,že jsem jedničku už si nepamatoval,ale Carltona si člověk pamatovat bude vždycky o tom žádná.Jednička vím,že měla pekelný tempo,zde se trochu mělo jít i do hloubky,což by dávalo smysl,když samotný Ricci Harnett si to napsal na tělo a zároveň režíroval.Bohužel nějak se vytratila aura a Carlton už tu více jede do rodinky a hodně se odbíhá se slovníkem na bázi fuck dál.Kšeftík prostě smrdí a občas se dostane i mimo Anglii,ale opět to nepřinese takový dusno.Celkově akce je jen namátkou,kde by to chtělo lepšího mistra,protože sem tam mlátička občas vypadá,že divák nemá ani šanci rozpoznat kdo je kdo.Sice to má pořád silnou postavu,kde pár známých okolo něho je,ale 111 minut je silnej vývar,protože klidně 20 minut mohlo zůstat ve střižně.Hodně se opakující schéma rodiny a jedem někam někoho sejmout je toho důkazem.Carlton Leach zůstane v srdci,mělo to slušný konec,ale jak víme,tak třetí díl jede trochu s někým jiným v zádech,ale o tom se přesvědčím až to zhlídnu.65% ()

Johnny.ARN

Nooo, stalo sa to, čoho som sa obával. Dvojka nedosahuje ani zďaleka kvalitu jednotky. Zmenili prostredie, prišli nové postavy, nové misie, ale už to nemá tú dravosť, tú brutalitu, to temno. Je to viac friendly k divákovi, znížil sa rating. Už ani tolko nenadávajú, ani sa nebijú, občas prestrelka. Generál reálne zostarol, aj keď dejovo to hrajú len na jeden rok po udalosti na poľnej ceste. Žiadní policajti. Druhý diel, kde sa vraždí, mrtvolky pribúdajú, drogy sa prenášajú a ani jeden fízel. Takýchto povedzme nelogickostí je tam viac, napr. celá ta linka s Portugalskom. Stále je to však pozeratelné, stále tam sú cecky, ale feeling to nezanechalo. Slabé 3 z 5 ()

Morholt

I dvojka je našláplý nářez plný brutálního násilí a nadávky tu hrají ve všech odstínech, ale mezi tím vším už Carlton začíná přemýšlet. A to se mi líbilo. S každou další rvačkou, s každou další lajnou koksu a s každým dalším kšeftem se hlavní hrdina sám sebe ptá, jak z toho vlaku vyskočit a pomalu ale jistě zjišťuje, že to nejde. Důraz je tu kladen i na rodinnou linku, která hraje v rozhodování hlavního hrdiny velkou roli a díky které se vykreslení jeho charakteru neomezilo jen na mlátičku ICF. A herecky povyrostl i Ricci Harnett, který obstál i jako režisér a scénárista. Tak doufám, že bude i trojka. 90% ()

PatrikP4

Seriál o Carltonovi atd by byl daleko lepší než jen několik filmů... Několik řad, které by se mohly věnovat i Tateovi a Tuckerovi... Tento film nebyl už takové překvapení jako jednička, jednička měla rychlej dobrej děj, zde se dalo vše trošku předvídat... Každopádně Leach měl dost zajímavej život... ()

Mikecat

Úspešné pokračovanie jednotky. Ricci vsadil viac na vnútorné prežívanie napätia mafiána strachujúceho sa o svoj život, rozbitie rodiny a tažké psychické stavy spojené s drogami. Bitky, tvrdé päste, holé zadky, cicky a šukačky, provokatérky v kluboch uvidíme aj v tejto časti, menej násila a viac príbehu, čo je super. Ricci je bohový hotový idol "dobrého" mafiána, ktorý si uvedomí dosah svojich skutkov a obetuje viac akoby chcel pre svoju pokrvnú rodinu. Pecka, takisto ako jednotka. ()

• V jedné ze závěrečných scén ve skyboxu fotbalového stadionu se Ricci Harnett, představitel Carltona Leache, setká a prohodí pár slov se skutečným Carltonem Leachem. (Punisher)