Na jednom z ostrovov v Karibskom mori, kde stojí základňa námornej pechoty, sa už dlhší čas dejú zvláštne veci – miznú tu totiž dobre vycvičení americkí vojaci priamo zo strážnych stanovísk! Práve preto sem prichádzajú na príkaz značne znepokojeného velenia mlčanlivý Joe Armstrong (Michael Dudikoff) so svojím čiernym parťákom Curtisom Jacksonom (Steve James), aby všetko vyšetrili. Zistia, že za únosmi sú tajomní ninjovia, ktorí pracujú pre nechutne bohatého a mocného obchodníka s drogami. Ten z nich vďaka neznámej látke vyrába poslušné, nemysliace stroje, perfektne ovládajúce kung-fu, ktoré rozširujú jeho súkromnú armádu. Zneužíva na to revolučný objav profesora Sanborna (Ralph Draper), ktorého drží vo svojom sídle ako rukojemníka a núti ho k spolupráci hrozbami. Joe a Curtis budú musieť pri svojom pátraní bojovať nielen s armádou preprogramovaných ninjov, ale aj s nepriateľskými a značne skorumpovanými miestnymi úradmi... (TV Markíza)

jojo-Jozin

Největší machrovina je uhýbání se šípům vystřelených z luku, ba co víc, jejich chytání do ruky, do zubů a co já vim kde ještě. Dávám jednu hvězdičku, protože nejnižší hodnocení si nechávám na další díly. Nechápu jak jsem se na to mohl jako kluk dívat. ()

sonoluca odpad!

Nedávno jsem si to na Primě připomenul - nezapomenutelné (bohužel). Dudikoff je v tomhle dílu ultra drsnej, sice nic nemumí, přímo to bije do očí, ale to neva, vykope to komplet .) Přesto házim jednu hvězdu. /// Hovno, žádná hvězda - tohle je prostě neskutečná sračka - neexistující režie, dementní herci, který přehrajou i ochotníci z Kejetína, i první němý filmy nabízej lepší akci než tahle kašpařina. Konečně se mi poštěstilo to dojet až dokonce a finále v maštali, kde si to Majkl rozdává s kvazi-ultra ninjou s brokárnou, je slovy jednoduše nepopsatelné! Na Markíze prej od 15 - tohle je koukatelný maximálně do 4 let. Žadný béčko (miluju), nýbrž pure junk ()

hlína odpad!

wada fak woz dad....???? Neuvěřitelná kravina od začátku do konce, těžko uvěřit, že ho od začátku do konce někdo viděl... ()

FoxMulder odpad!

To samé jako jednička, s jedinou změnou. Bojové scény dostávají novou úroveň. Už nejsou jen trapné, ale teď jsou i neuvěřitelně směšné... Takhle se nudit a přitom se od srdce zasmát, to je vražedná kombinace. ()

Psycho.R

Michael drží úroveň filmu, který je jednou z ikon 80.let. A propojení tematiky ninju v americké verzi s lehkým příběhem je výborné. ()

Kvasekus odpad!

Tak tohle už je napováženou...další díly ani raději vidět nechci. Dudikoff je snad jeden z nejhorších herců v historii bojovejch nebo akčních filmů. ()

Armin82

Jestli Van Damme se Seagalem byli ve svých nejslavnějších letech béčkaři, tak to potom nevim jaký filmy natáčel Dudikoff :-D Ta jednička ještě šla, ale tohle? To je jedna velká komediální story nad kterou se může rozplývat opravdu jen velmi nenáročný divák. Ta rádoby akční hudba při každém fightu mě vždycky rozesmála, souboje tak neskutečně zpomalený, že by je dokázala natočit i 80ti letá babička a k tomu všemu neustále se odhalující vyrýsovanej černoch, kterej při každý příležitosti vytáhnul napumpovanej bicák...tohle je céčko jako hrom ne-li déčko. Fakt děs běs! Jako jediný plus bych viděl to, že se tam opravdu furt něco děje a není tu nuda, ale kvalita zpracování je ve všech aspektech katastrofální a co je opravdu největší fail? cca 11tá minuta, když při odchodu z kanceláře kapitána odchází místo Dudikoffa úplně jinej herec, to mě zabilo asi nejvíc --->20 % a to s velkým sebezapřením! ()

Luckyman

Pokračovanie bolo o trošku lepšie ako jednotka a tu už hlavný hrdina aj o dosť viac rozpráva ako v jednotke. Niektoré scény celkom slušné a v tej dobe to bolo určite top, ale na dnešok je to slabota. ()

Acrobat odpad!

Do dúhových farieb podaná Hromada bezbrehých fekálií, ktorých smradu sa nie a nie zbaviť. Koncept čakajúcich bojov, tragických dablérov, viditeľných prešľapov v efektoch navoduzje taký pocit trápnosti, že naskytala sa len úvaha. Koľko sebatrýznenia znesiem ako divák, alebo či sú všetci zúčastnení normálni. Takmer vždy som zakončil zdrvujúcu ktiriku na moju osobu. Nemôžem byť pri sebe, ak na to čumím. Za mier a neviditeľných ninjov stojacich pri stánku so zeleninou to však musím zniesť. (videné 24.06.2016, DajTo) ()

Nix

Pokračování ve stejném duchu avšak s více akcí. Co si budeme, není to majsterštyk, ale nemůžu si pomoct mne to nenudilo a naprosto v pohodě se na to dalo dívat. Jasně, existují vyšperkovanější choreografie, ale posloužilo to. Taková oddychovka. ()

diabolique

Z nostalgie nemozem tomuto filmu dat menej ako 3* Ako skolacik som Ninju zral aj so vsetkymi shuriken-mi!:) Teraz sa na tom aspon prijemne nasmejem:) ()

Tiiso

Jednu hvězdu kvůli milovníkům špatně točených b filmů. Protože i takový snímek si někoho najde. Jestli mohu b kategorii rozdělit na špatně udělané a lépe, tak tento patří do té první. ()

TaNya_ odpad!

Jedničku jsem neviděla a zaboha mě k tomu nikdo nedonutí. Nevěřím, že tahle sračka mohla opravdu vzniknout a ještě stupidnější je, že se otec rozhodl dívat od začátku do konce, když já jsem se pohybovala v domě. ()