Doghouse

Nakoľko sa jeden zo siedmich najlepších priateľov rozvádza, pričom danú situáciu ani zďaleka psychicky nezvláda, ostatní nadobúdajú presvedčenie, že by bolo v záujme zachovania pevného puta priateľstva kamaráta poriadne odreagovať. Ich plán je úplne prostý a priamočiary: zájsť do opusteného domu babičky jedného z nich a v tamojšom malom mestečku Moodley sa poriadne zabaviť. "Zábavu", aká sa im naskytne, ale určite nemali na mysli. Namiesto popíjania v tamojších krčmách ich totiž čaká krutý boj o holý život proti miestnym ženám, ktoré zasiahol neznámy vírus. (*CARNIFEX*)

3n3my

Po dlhšom čase ma sklamala britská tvorba - resp. britský humor, na ktorom chcel Doghouse stavať. Zopár originálnych nápadov a snaha priniesť niečo nové (zábavnejšie) sa tvorcom uprieť nedá, no výsledok zostal niekde na polceste. Nevyhli sa totiž klasickej šablóne (chorobe) hororových movies, a tým vlastne Doghouse prichádza o moment prekvapenia a pobavenia divákov. Škoda. ()

Radiq

Chch, tak to mě zas něco pobavilo. Místama mi to ale přišlo až zbytečně moc vtipný, jenom aby proběhla nějaká hláška nebo něco. Nevadí, nenudil jsem se. Hodně originálních smrtí a narážek na ženskou rasu. Není to moc na to vzít do kina holku na rande. Mimochodem, v roli Mikeyho maník z videoklipu Invaders Must Die od Prodigy (Noel Clarke). ()

Cedr

S hororovými komediemi je to těžké. Trpívají totiž docela zásadním problémem - nejsou hororové a nejsou vtipné. Doghouse moc hororový také není, ale vtipný je naštěstí docela dost. Bezchybné je hlavně obsazení. Danny Dyer a Stephen Graham ten film táhnou a vedle nich se snaží i ti ostatní, takže co by jinak bylo další nevýrazná břečka je takhle poměrně dost stylová jízda. Tyhle "lad movies" nemají prostě chybu :) ()

Doudis19

Taková neškodná, antifeministická blbůstka, o síle chlapskýho přátelství, a o tom že rozdíl mezi ženskou živou a nemrtvou by se leckdy sotva vešel za umělej nehet. ()

ywo666

No to bola blbosť. Dávam to na úroveň Lesbien vampire killers. Keď sa raz za čas objaví takýto film, pobaví. Ale nesmie sa to s nimi preháňať. Som ochotný si pozrieť ešte Zombieland a potom chvíľu dosť. Kto máte chuť na komediálno-hororovú kravinu kde partička chlapov, čo šli na riadnu kalbu, zrazu bojuje o život všetkým čo je po ruke (a to im tvorcovia dali do rúk kadečo). ()

oveckaoa odpad!

Režisér se s tím nepáral nápady asi už nemá tak si vykradl x filmů dal tam 5 nesympatických týpků a proti nim dal bojovat x zombie křížených s vlkodlaky ženských Pro zajímavost uvedu pár příkladů ´´ originality,, Několik chlápků se rozhodne odjed do vesnice (takový děj má každý slasher) na místě zjistí že nemají signál na mobil a telefon (každý slasher nebo horor tohle obsahuje) mobilů se zbaví (opět x krát použité). Přijdou do obce kde nikdo není (ani jich nezajímá proč ani jich to nepřekvapí :-)) a naráz jich napadnou ženské. V tomhle filmu nic nefunguje humor žádný (pokud Vám teda nepříjde vtipné že mají všichni stejné zvonění na mobilu nebo že mlátí zmutovanou babku s chodítkem) děj je taky bída což by nevadilo ale každá scéna je z něčeho vykradená babička s chodítkem (Fido) dále se tu paroduje Star Wars (Nechť ho provází síla) Muži V Černém (Nejdu ven beze zbraně tady máš taky) a nejvíce Soumrak Mrtvých uvažoval jsem o 2 hvězdách ale když vidím jak to tady všichni nadhodnocují dávám odpad ()

uiu

Skvělá komedie o zombíkách propojená s dramatem o síle přátelství. Obsahuje různé parodie nebo odkazy na jiné filmy. Vaše bránice bude mít co dělat. ()

tnp101

Zábavná britská komedie, která nemůže žádného příznivce tohoto typu filmů sklamat. Samozřejmě je to kravina, ale pokud ji nebudete brát příliš vážně, nevidím důvod, proč by neměla bavit. ()

Javad

Žáner Horor / Komédia som si v poslednej dobe pomerne obľúbil. Námet DOGHOUSE (zombie ženy) sľuboval minimálne slušnú srandu. No nakoniec tomu tak nebolo. Skvelý potenciál pochovaný hlúpym scenárom. Režisérov lepší kúsok má názov EVIL ALIENS . ()

Yoshimitsu

Parta 6 kamarádů chce na víkend vypadnout od svých stereotypních životů do malé zapadlé vesničky, kde není nic podle jejich představ. Místy je to vtipné i padají dobré hlášky, ale podobných zombií parodií ještě pár znám a jsou na tom mnohem lépe. Dávám 50% ()

ghatos

Jak toto hodnotit? Místy zábavné s několika dobrými nápady. Někdy se nedaří vybalancovat humor. Občas sklouzává k úplné infantilnosti. Zombice jsou dobře udělané, takže působí věrohodně. Kdyby byla dějová linka promyšlenější mohl Doghause dopadnout ještě lépe - 2,5 *. ()

jefff

Fantastická zombie-comedy-řezničina, která nemá chybu. V poslední době co vzejde z Velké Británie ze sekce horory, tak to stojí za to. A Doghouse patří k tomu nej. Super nápad, zábava napěchovaná od první do poslední minuty. Dámské obecenstvo si však jednu hvězdičku musí odebrat:-)) ()

manonfire

Totálně nudní herci. Nevtipný scénář. A z vyjímečně slibného půdorysu filmu, plného potencionálních macho hlášek v kombinaci s černohumorným kosením "něžné" polovičky lidstva, se stala záležitost nehodná zapamatování. 20% ()

latvar

Blbost, dobrý film o zombících už asi fakt nejde natočit. Stále stejný scénář, kde diváka už nic nedokokáže překvapit, v tomto případě ani ženské monstra. 30% ()

sedm.1

Spojení hororu a komedie mě nikdy moc nelákalo a až na minimum vyjímek to stejně většinou dopadlo na prd,neboť buď fungovalo jedno,nebo druhé,ale většinou však bohužel ani jedno.Tohle je ale naprosto jiná káva.Zde se toto skloubení povedlo až neuvěřitelně dokonale a já jen s otevřenou hubou od prvních minut sledoval,jak v neskutečné symbióze můžou tyto dva žánry šlapat,navzájem se doplňovat a podporovat se.Celý děj,všechny scény,dialogy,efekty,postavy a jejich představitelé,to vše je neskutečně zábavné,plné energie,mající gigantické koule a styl.Dokonale zde funguje humor,kadence nezapomenutelných hlášek je ohromující,celé to má kulervoucí spád a to vše je doplňeno o nevídanou lavinu otevřené brutality a místami i parádní řezničiny.V Doghouse ale navíc funguje i parádní atmosféra,a to ať už v hororové,tak v té komické formě.Masky a krvavé efekty jsou pak už jen třešničkou na dortu,jejich zpracování je naprosto masakrální!Pro mě je Doghouse zkrátka naprostou špičkou,neskutečně zábavnou jízdou,kde nevím,jestli se dřív dávit smíchy,nebo si užívat nehorázně krvavé a brutální show.Jeden z TOP filmíků,obrovská pecka a zábava.P.S.pokud bych měl jako spousta jiných uživatelů zde porovnat Doghouse se Soumrakem mrtvých,vítězem je jasně o několik tříd právě tato BOMBA!!! ()