Pravidlá zadaných

• Česko Pravidla zasnoubení (viac)
Ukážka z filmu
USA, (2007–2013), 35 h 56 min (Minutáž: 20–23 min)

Tvorcovia:

Tom Hertz

Kamera:

Wayne Kennan

Oliver Hudson, Bianca Kajlich, Megyn Price, David Spade, Patrick Warburton, Adhir Kalyan, Candace Kroslak, Heather Locklear, Andrew Aguilar, Mini Anden (viac)

Adam právě požádal Jennifer po sedmiměsíční známosti o ruku. Jsou zamilovaní a těší se na neutuchající lásku posvěcenou manželským slibem. O něco skeptičtěji k tomuto konceptu přistupují jejich sousedé přes chodbu - Audrey a Jeff jsou totiž svoji již 12 let, a tak mají ke svátosti manželství vypěstovaný svůj vlastní přístup. A kdo má nejvíc co říct k Adamově zasnoubení je samozřejmě jeho nejlepší přítel a spolupracovník Russel, který je i přes svých 150 cm výšky a nafoukaný účes lvem salonů a lovcem dívčích srdcí. Nechejte se lehkým humorem tohoto seriálu vtáhnout do spletité sítě manželských vztahů, kratochvil i povinností a a vypozorujte z nich nezbytná "pravidla zasnoubení". (bystroocko)

Mercilonka

Právě sleduji pátou sérii a musím říct, že jsem si seriál zamilovala. Hodně lidí ho srovnává s How I met your mother. Možná se to tak zdá díky složení skupiny, ale já s tím vůbec nesouhlasím. Nesnaží se být extra, až nereálně vtipný, jako HIMYM (a jeho postavy) a navíc - každou sérií jde nahoru. Příběhy jsou víceméně ze života a často sebe poznávám jak v roli zasnoubeného páru, tak vdané dvojice :) Zkrátka seriál stojí nohama na zemi a zároveň pobaví. ()

pmusic

Je dost možné, že moje hodnocení je lehce tendenční, protože v době, kdy jsme doma začali tento seriál sledovat, jsme zrovna byli zasnoubení a plánovali jsme svatbu. To srovnávání čerstvého a nového vztahu se zaběhnutým manželstvím nás zkrátka dostalo. Jeden frk střídal druhej a nás to fakt bavilo. Až mě překvapuje, jak málo % si tento seriál od většiny uživatelů vysloužil. ()

peeteno78

Seriál jsem si oblíbil vlastně už při sledování prvního dílu. Od té doby jsem každý další díl doslova hltal a nemohl jsem se ho nabažit. Dodnes se k němu velice rád vracím a občas mě i mrzí, že nevznikly další díly. Megyn Price a Patrick Warburton jsou dokonalí a vždy jsem se při jejich scénách bavil. A Oliver Hudson s Biancou Kajlich děj skvěle doplňují. Jediný, kdo mi tam malinko vadil, byl David Spade, který byl občas docela trapný, ale poté, co do děje vstoupil Adhir Kalyan mi přestal vadit. Adhir a David vytvořili dokonalou dvojici, která stávající dvojice skvěle doplňuje. U každého dílu jsem se velice dobře bavil a to je u komediálních seriálů to hlavní... ()

Broda84

Další vztahový seriál, který neurazí, ale rozhodně nijak výrazně nezaujme. První hlavnější dvojice Jeffa a Audrey funguje na kontrastu neandrtálec a neurotička, která , musí mít hlavní slovo. Další postavy představují doplňkovou dvojici krasavců, která prezentuje lidi s nižším IQ. První dvojice představuje manželský pár a druhá zasnoubený pár, který se do chomoutu moc nehrne. Aby seriál byl zajímavější, je zpestřen o mpostavu sukničkáře Russell Dunbara. Russell Dunbar je jen velmislabším odvarem Barneyho Stinsona z prvních sérií Himym. Zatímco v Himym se postava Barney velmi povedla a byla výrazným zdojem zábavy ze seriálu, postava Rusella je víceméně založena na snaze být sukničkář, která je zakončena velkým trapasem. Kupodivu seriál měl sedm sezón, což mě překvapuje. Ohodnotila jsem třemi hvězdičkami, asi tak 60%. Když neběží nic lepšího v TV, tak může i pobavit. ()

AdamK.

Vykrádá vše co jde, ale podává to novým, neohraným způsobem. Scénáristicky skvělé, režijně průměrné a herecky místy i podprůměrné. I přesto solidní zábava. ()

PatrikP4

Musím uznat že jsem musel přehodnotit o hvězdu vejš kvůli Patricku Warburtonovi, který podle mě tento seriál táhne... Ostatní jeho výkon sráží a nikdo není tak zabavnej jako on... ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 3/10. Tento seriál podle mého názoru rozhodně nevyužil svůj potenciál, kvalitativně jsou jednotlivé epizody na podobné úrovni. ()

bystroocko

Tento seriál svým lehkým humorem překonává poslední série How I Met Your Mother, jeho atmosféra je uvolněnější a humoru tak dává větší průchod. Na povahy hlavních postav si divák rychle zvykne, ale pokaždé, když má pocit, že některou z nich opravdu zná (což je jako pocit samo o sobě dost dobré), stejně jej zvládne pobavit nepředvídatelným způsobem, kterým ovšem svou známou tvář nepřekroutí, ani neztratí. Seriál, na který se díl po dílu budete čím dál víc těšit. ()

Nathani

Jediné, co tento seriál dělí od pěti hvězdiček jsou tři z pěti hlavních postav. Věřit seriálu, tak se nikdy nevdám, pořídím si hromadu koček a pošťačce neustále opakuji, že chlapi jsou všichni stejní. Jako oddychová zábava ale výborné :) ()

Vlkodlak13 odpad!

Bohužel, nemůžu dát ani jednu hvězdu, protože toto je oplzlá, neuctivá rádoby komedie.. Jedinej kdo tam nevypadá jako prasák je Oliver Hudson, ale ani ten nezachrání tento seriál..škoda ho tady. I ty konce, který chytnu při nahrávání jinýho seriálu se nedají sledovat. ----- Toto sledovat můžete pouze na vlastní nebezpečí. ()

Archvile

Neskutočná vykrádačka seriálu "Jak jsem poznal vaši matku". Dve partnerské dvojice z ktorých je jedna manželská a jeden singel zameraný na častú promiskuitu. Všetci sa stretávajú v reštauračnom boxe. Dokonca aj dej niektorých častí je podobný. Ale inak pohodový seriál v ktorom jednoznačne dominuje postava Jeffa. ()