Plukovník Smith (Liam Neeson), poručík Peck (Bradley Cooper), seržant Baracus (Quinton „Rampage“ Jackson) a kapitán Murdock (Sharlto Copley) boli vysoko kvalifikovaní a rešpektovaní členovia elitnej vojenskej jednotky. Všetci ich obdivovali pre mimoriadny talent a schopnosť zvládnuť aj tie najťažšie misie bez toho, aby sa zapotili. To sa však skončilo vo chvíli, keď nastúpili do prísne tajnej mise v Iraku, ktorú ich nadriadení pripravili za jediným hanebným účelom - aby ich falošne obvinili a dostali za mreže. Vojakom sa však podarí z väzenia utiecť a ukryť v podzemí Los Angeles. Sú vydedenci a štvanci v krajine, ktorú celé roky chránili a za ktorú bojovali. Na úteku pred „spravodlivosťou“ sa živia ako žoldnieri a pomáhajú ľuďom, ktorí si inú pomoc dovoliť nemôžu. A-Team napokon dokončí pôvodnú vojenskú misiu navzdory zradným nepriateľom vo vlastných radoch. V zložitej hre zaujali kľúčové miesta agent CIA Lynch (Patrick Wilson), krásna kapitánka z ministerstva obrany Charisa Sosaová (Jessica Bielová) a cynický Brock Pike (Brian Bloom). (TV JOJ)

Pitryx

Skvělý film plný pitomostí, jak to mám rád. Na konci i mé oblíbené překvápko. Jenže také postav jak na orloji, a protože je ve filmu sem tam chvíli hlucho, občas jsem se v nich zamotal. Ale jinak jsem se bavil, takže sedmdesát.   *** A PŮL ()

Blazkowicz

A-Team jedině jako seriál. Tento paskvil se seriálu nemůže rovnat. Nepřehledné je to jak sviňa - akční scény jsou jen změť nějakých záběrů, příběh jsem tak od poloviny filmu nepobíral a o digitálních efektech ani nemluvě. Prostě napereme tam všude špatné a do očí bijící nerealistické CGI a je hotovo. Aspoň že ten ústřední tým není špatný a klape jim to. 2+* ()

mrclTV

Celkom pohoda oddychovka, ktorú ťahá solídna akcia a hlavne úplne strelený Murdock v podaní Copleyho, ten mi prinášal úsmev na perách najčastejšie. ()

PlayEasy

Zprvu nás to popravdě moc nebavilo. Ale v půlce nastal zlom a stala se z toho vtipná akční řež, sice plná všemožných klišé, ale co od tohoto filmu čekat než zábavu - a my se bavili královsky! 75% ()

darthvader77

Ve všem je plán hochu a zbožňuju, když se plán zdárně povede! A-team je prostě ultimátní guilty pleasure. Je to tak debilní až je to geniální a já nemám problém dát plný počet hvězd. Film o skupině vojáků provádějící husarské kousky, který je vtipný a kde si vojáci užívají plnými doušky šíleností, které provádějí to se jen tak nevidí. Liam Neeson jako Hannibal Smith byl naprosto dokonalý stejně tak ostatní panové speciálně Bradley Cooper, který tímhle tím pravděpodobně přesvědčil Gunna aby ho nechal namluvit Rocketa. Jako tohle prostě nemělo chybu. Líbí se mi hlášky a absurdní scény, dokonalý patos, který je podaný s dobrou dávkou ironie. Vrcholem všeho je scéna s létajícím tankem, která je pravděpodobně jednou z nejoriginálnějších a nejnápaditějších scén v historii kinematografie. Speciálně s Bieliným oni se snaží létat s tím tankem. Film u kterého si některé scény pro zvednutí nálady může člověk pustit několikrát a v neposlední řadě Sylvestriho epický Avengerovský soundtrack, který tomu dodal grády. Za mne osobně nejlepší akční komedie. ()

liquuid

Na první dobrou akční jízda plná všeho, ale s odstupem času po zkouknutí podruhé už to taková paráda nebyla, každopádně si to drží takový ten svůj kabátek. Nejvíc mě baví postava pilota z blázince, ten to hraje dokonale. Liam je takový celoživotní vedoucí každé party, který je mimochodem skvěle dabovaný. Funguje to, ale žádný zázrak to není. ()

FosaCZ

A-Team je od začátku do konce takový nářez, že divák ani nemá šanci přemýšlet nad tím, nakolik jsou eskapády áčkového týmu věrohodné. Film mě dokázal nakoupnout i po deseti hodinách v kině, takže tleskám! ()

dzules

ja baby..od Star traku zase pořádný nářez:) super béčko, pro každého kdo má rád hlášky, frajery nad věcí a hodně výbuchů. Chválím i obsazení, Liam Neeson je výborný. Od pěti hvězdiček film dělí jen pokles "vtipnosti" v druhé půlce filmu. Jinak palec nahoru všem tvůrcům-tohle jsem nečekala. Dobře s odstupem času musím přihodit i poslední hvězdu..ten film mě prostě baví i na popáté..pošešté.. ()

p.i.t.b.u.l

Tak to byla jízda.........jinak tento film nazvat nejde. Tento film Vás buď doslova nadchne a nepustí ze židle po celou dobu, nebo naopak totálně otráví. Mně se naštěstí stalo to první. Strhující podívaná od začátku až do konce. Pro mně milé překvapení letošní sezóny a už se těším až vyjde na DVD. Ve filmu nechybí akce, napětí, ale hlavně zábava, které je ve filmu požehnaně. Právě vtipný humor dělá tento film výborným. Někdo může namítnout, že akční kousky jsou přehnané. O tom se nebudu dohadovat. Od létajícího tanku, po řádění na motorkách či vrtulníku konče přestřelkami, na to si udělá každý názor sám. Ale mně se to na tomhle filmu prostě líbilo. Na nic si nehraje. Nějaké tajuplné spiknutí zde nehledejte. Děj se odehrává přímo a vy od začátku do konce víte kdo je zlý a kdo dobrý. I když zde bylo jisté překvapení. Co se týče děje, zde se setkáváme se 4 rangery, kteří jsou nasazeni v Iráku. Na úkol mají poslední tajnou misi a to ukrást Iráčanům tiskárnu peněz spolu s matrikami. Zjistí však, že to někdo na ně narafičil a vojenský soud je pošle na 10let do vězení. Zde dostávají další nabídku, která by měla očistit jejich jména a oni dostanou šanci se pomstít. Utečou z vězení a začíná ta pravá adrenalinová, zábavná podívaná. Film mně prostě bavil. 4 herců mně hned padli do oka a já jim fandil od začátku až do konce. Pro mně jeden z těch povedenějších filmů. ()

HrrrOch

Nezažil jsem slavný béčkový seriál a nechal jsem se zlákat kamarádem-fandou. No ale musím říct, že to stálo za to. Je to samozřejmě strašná ptákovina, ale až na výjimky si nehraje na nic vážného, takže vás celou dobu baví všemi těmi nadhvězdnými eskapádami, které by se v reálném světě mohly jen těžko udát. Jen mě trochu zamrzelo, že se v jednom místě film pustí do filozofování o Gándhím, čímž na chvíli celou tu nadsazenost potápí směrem k apelu na diváka-pacifistu. No ale zatímco mě to přišlo jako další nadsázka, lidi v kině v ten moment ani nedýchali. Jinak co musím velmi ocenit je práce střihače. Tady se musel příšerně zapotit, aby se vlezl do dvou hodin a ještě aby film zůstal smysluplný. No a vydařilo se a A-team frčí jako slušně namazaný hodinový strojek. Nečekejte žádného Godarda, ale na letní vyblbnutí je to fakt dobré. ()

Fakous

Nakonec dávám plnou palbu, protože tohle je po dlouhý době akční film, který má jednoduše "koule". Příjde mi že Neeson a celkově celej team si to naprosto užívá a dodává to filmu tu pravou šťávu. Hlášky lítají stejnou rychlostí jako kulky, kterých je víc než dostatek. Až závěrečná scéna byla přehnaná, ale to už lesk tomuhle filmu nevezme ani náhodou. ()

lmc

Tak tenhle kousek jsem si neskutečně užil. Je to dynamické, absolutně přitažené za vlasy a hlavně zatraceně vtipné - tomuhle říkám referenční blockbuster. Milión hvězdiček za "3D film v léčebně" - tahle scéna mě opravdu dostala. ()

sirrgulo

Pilotování střemhlav letícího tanku vysícího na jediném padáku a celá řada dalších bláznivin, které snad nemohou být ani ve skutečnosti uskutečnitelné. Přesto jsou střelené kousky a dokonalé plány v podání ústřední čtyřice super a opravdu zábavné. Byl jsem zvědav na všechny členy kvarteta. Liam Neeson patří mezi mé oblíbence už hodně, hodně dlouho a v 96 hodinách dokázal, že klidně může zvládnout i další akčňák, Cooper rozhodně bodoval v Hangoveru a Copley zas zaujal v Districtu 9, nejvíc jsem se těšil na Rampage. Trošku jsem měl obav jak to zvládne, ale byl skvělý. Poprvé jsem se s ním setkal ve sportu očima vědy a hned jsem byl zvědav na jeho slamy. Ve filmu sice nic moc ze svých ufcéčkem prověřených schopností nepředvede, ale ve filmech by mohl mít solidní budoucnost. ()

Blazis34

Docela povedená akční řežba se spoustou vtipných hlášek a scén. K tomu všemu skvělý a zábavní herci a je z toho poměrně solidní podívaná. Na druhou stranu bych vytkl některé až moc sci-fi scény a řešení některých situací. Ale celkově to působí zábavně, koukatelně a tak, že se po celou dobu filmu stále něco děje a divák se nenudí. Dávám 75%, čtyři hvězdy. ()

Mustaffa

Tak takhle nějak má vypadat našlapané akční béčko. Srandy kopec a akce dva kopce, k tomu nic složitého pro mozkové závity děj a tradá o zábavu je postaráno víc jak královsky. Ta gradující hudba při napínavých scénách mi hodně připomínala tu z Temného rytíře, jako by ji z reproduktoru vypadla, ale to je jen můj dojem. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Pokud jste viděli Sejmi eso, A-Team nebo Mezi vlky, dobře víte, že se Joe Carnahan vyžívá v dobré akci. Jeho filmy vždycky mají říz a většinou jsou napůl šílené, určitě vás tedy potěší, že by… (viac)

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (viac)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Joemu Carnahanovi se sice nepovedlo rozběhnout úspěšnou sérii s A-Teamem, ale letošním Mezi vlky dokázal, že jako filmař má co říct a ví, jak to říct. Naposledy jsme o něm psali v souvislosti s… (viac)

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (viac)