Teoretik umění Dale Kingston zastřelí svého strýce Rudy Matthewse. Společně se svou milenkou Tracy O´Connor se pak zločin pokusí zamaskovat: tělo přikryje dekou, v místnosti všechno zpřeháže, vylomí dveře na terasu a několik vzácných obrazů vyjme z rámu a zabalí. Poté co ostraha spatří někoho prchat zahradou, je uvědoměna policie. Soudní lékař stanoví dobu smrti na jedenáct hodin večer. Tělo je ještě teplé a svědek navíc v danou hodinu zaslechl výstřel. Columbovi záhy dochází, že jediným právoplatným dědicem je Dale Kingston a několika nepříjemnými otázkami se přesvědčí o jeho vině. Nyní zbývá pachatele usvědčit. (oficiálny text distribútora)

Master19

Vynikající díl, kde je padouch opravdu důkladný. Vlastně je důkladný až moc a je s podivem, že mu to tak dlouho prochází. Navíc je díl vygradovaný dějovým zlomem - zmatek s motivem vraždy - asi v polovině, dále skvělou scénou s paní domácí a vrcholem je poté finále, které je opravdovým bombónkem, nejen pro fanoušky. ()

Autogram

Dokonalá vražda so šialene nepriestrelným alibi, až je to podozrivé. Ďalej sa alibi stále pritvrdzuje až príde na rad teta s výzorom Margaret Thatcherovej a dá Columbovi nádej na dokonalú indíciu. Na tejto epizóde je výborné, že aj keď od prvej minúty poznáme vraha a celý priebeh vraždy, tak motív a pozadie situácie sa objasňuje postupne a pekne ma držalo v napätí. Zradné odtlačky by bol určite lepší názov. –––– Někteří lidé občas mívají dvě tváře. –––– Jaká škoda, poručíku! A to jsem byl váš hlavní podezřelý, viďte? ()

DocBrown

"Framing" znamená kromě zarámování i něco jako vytvořit falešné obvinění (pěkný dvojsmysl) a to je přesně o co se tu vrah snaží. Jenže tentokrát je to taková nula, že by to došlo snad i Clancy Wiggumovi. Columbo si s ním hraje jak kočka s myší a právě to je na tomhle dílu to zábavné, zejména ty rukavice na závěr. ()

Piggsy

Pro mě osobně je tento díl jeden z těch slabších. Narozdíl od ostatních dílů tu Columbo na pachatele neměl kromě těch otisků vůbec nic, ale co je hlavní - nějak mu pozapoměl dokázat ještě tu druhou vraždu! 69% ()

majec4

Velmi podarena cast. Vrazda bola naplanovana do detailu, aj ked slecna mohla byt trochu opatrnejsia. Uz Colombova rekonstrukcia na mieste cinu nemala chybu. Po par otazkach snobskeho vraha krasne vysachoval. Dokonale alibi nie su vzdy uplne vhodne. Vrah sa velmi snazil, no porucik ho zakazdym spracoval a mal ho tam kde chcel. Zaverecne usvedcenie je super. Zrusil ho na dva "udery". ()

Rudyamon

Ten romantický začátek jsem vždycky obdivoval - starší pán hraje na klavíru, s úctou vstoupí mladý muž a naslouchá lahodným tónům. Pak vytáhne ruku z kapsy a podívá se na hodinky, a než člověk stačí domyslet, proč má na rukou rukavice, vytáhnu druhou s pistolí a klavíristu zastřelí. Nevím, jestli v seriálu začal některý díl tak rychle. Pak už ovšem nastoupila klasická práce padoucha, který spolu se spolupachatelkou udělali všechny kroky, aby je nedopadli. Vše je ovšem marné, protože přijíždí Columbo a svými všetečnými otázkami - „Nechám vám odposlouchávat telefon, nevadí to, že?“ - začne pracovat na padoušské psychice. Dobrá byla scéna s modelkou, ta fakt pobavila... :-) Velice povedený díl. 5 hvězdiček - 100%. ()

haWranka

Výborný díl, kdy vrah je naprosto odporná osoba. Zatímco v jiných dílech pachatelé Columbovi většinou podlézají, tady je to přesně naopak. Ale závěr je o to hezčí, jak se tam pak ta nelidská potvora kroutí. ()