Fotograf známych celebrít Connor Mead (Matthew McConaughey) miluje slobodu, zábavu a ženy. Connor veľmi dobre vie, že slobodu si treba vážiť, preto je jeho heslom „užiť si a zmiznúť“. Jeho život sa však zmení, keď je pozvaný na svadbu jeho brata Paula, kde stretne mladú Jenny (Jennifer Garner), ktorá mu zlomí srdce. Naviac na svadobnej párty stretne aj ducha svojho strýka, ktorý bol tiež kedysi majster v zvádzaní. Toto stretnutie nie je náhodné – strýko mu prináša odkaz od jeho bývalých priateliek... (TV Markíza)

bourec

Není to příliš dobře hodnocený,ale mě se to líbilo.Ne že bych tomu proutníkovi věřil jeho přerod ve slušňáka,ale jako odpočinková komedie se na to koukat dalo60%. ()

Elyssea

Vánoční koleda o....... sukničkáři? Proč ne, je to vlastně celkem nenáročná a příjemná záležitost. Ta proměna je trochu krkolomná a ten svatební proslov si mohli ušetřit (doufala jsem, že tam Connor hodí alespoň nějaký vtípek), ale naštěstí se to v závěru neutopilo v sentimentu. Jen nevěstu bych po druhém hysteráku profackovala. Onen velký den snad ještě neomlouvá, když se někdo chová jako dement. Super byla Emma Stone. :)) ()

Streeper

Hloupá parodie na Vánoční koledu, jenže i když je to hloupé, tak to vlastně nějaký ten nápad má. Lidi se na takové filmy rádi dívají a proč? Je to zábavné, romantické a dojemné. ()

Andre3000

Tak tohle je první film na který se nikdy nekouknu už jen kvůli plakátu. Existuje něco hůř vypadajícího než slizký McConaughey, který asi chodil do solárka hodně moc, nebo co jako. Podle mě se to nebude líbit ani moc holkám, pro který je to patrně spíš určený, takže NEVER NEVER NEVER. ()

necisty

Nebýt těch zamilovaných keců u auta nevěsty a že z Emmy udělali takovou zrůdičku, tak za 5! Opravdu se mi to jinak moc líbilo. Že to pojede podle jednotvárného scénáře bylo jasné od začátku, ale nějak se mi ty vsuvky s duchy a "tajemnou" atmosférou líbili. ... SA ()

c.tucker

Film hýří naproto senzačně ujetými postavy v čele se strýčkem Waynem. To výtahu je naproto někdy zbytečně cpaný sentiment. Ustřední duo je sympatické chymie mezi nimi opravdu hraje. Charakter naprosto úchvatného děvkaře je božský, jen kdyby se na konci hloupě "nenapravil". ()

Plangi

Není to žádný objev Ameriky, ale po dlouhé době celkem klasický romanticko-komediální americký zjev, který dopadl nadmíru dobře, vezmu-li v potaz ten zbytek ze stejné sorty filmů, kterým Hollywood krmí osazenstva obýváků, vyvalené před domácím kinem po náročném týdnu, no nedejbože obecenstva v kinosálech. Má cenu mlátit hlavou o zeď kvůli klišé a očekávanému závěru? Co člověk vlastně od filmu tohoto typu a hlavně země původu očekává? Trochu kolize. Vlastně ne, to první jsem chytnul ze zdejších komentářů…to druhé jsem si říkal, když jsem usedal po opravdu vyčerpávajícím dni k večerní telce a opravdu jsem dychtil po nenáročném večerníčku. Dobře jsem udělal, že jsem sáhnul právě po Ghosts of Girlfriends Past. McConaughey je prostě pohodový týpek, přesně pasující na roli kurevníka s pokřiveným pohledem na cokoliv, co se týká partnerského vztahu a vyšších levelů…ten jeho proces uvědomění za asistence 4 duchů mi opravdu několikrát přivodil záchvat smíchu (Michael Douglas a jeho průpovídky typu: „Ženský sice rády jebou, ale nesmíš s nima vyjebat.“ ), což mi v tu chvíli náramně bodlo. To nutné klišé bylo druhu milého…A vůbec, mám dojem, že jsem právě objevil další film režiséra Waterse, který si pustím minimálně ještě jednou…71% ()

Fancipal

Jedna z těch romantických komedií, kterou doceňuji časem. Výjimečná svým výtečným hereckým obsazením. Michal Douglas si svoji mentorskou roli bezpáteřního hedonika užívá v každé scéně. Matthew se pro role zdánlivě bezcitných hejsků narodil. Jennifer Garner je zatraceně sexy (sexismus stranou, ale v podobných filmech bychom u hlavní ženské role těžko hledali nějakou hloubku) a Emma Stone je ve svojí oblíbené komediální poloze doslova k sežrání. Jasně, není to nic objevného, ale je to správě namíchaný koktejl toho, co funguje. Navíc se zase jednou ukázalo, proč je přesládlý konec klíčem k úspěchu i prokletím (terčem kritiky) zároveň. ()

dr.fish

Vymyšlené to vlastně není špatně a prostřední část filmu je i docela zábavná. Matthew MCConaughey i této nablblé roli odevzdává všecko, takže to místy docela šlape. Jen ten závěr je opravdu přehnaný, ale to k tomuto žánru prostě patří, slzy musí téct proudem a multi-happy-end se dostaví. Můžu říct, že mne film mile překvapil jako naprosto nenáročná oddychovka. 60% ()

tomeek

Vztahová parafráze na Dickensovu Vánoční koledu (s duchy minulých Vánoc) o napravení jednoho darebáka, ale tentokrát to není lakomec a mrzout, ale chronický děvkař. Nebýt nabídky v autobusech student agency, asi bych si to nikdy nepustil. Klasická romantická komedie s prvky fantasy pohádky, u které od začátku víte, jak to dopadne. Ti duchové, to už bylo možná moc. Ovšem skvělý Michael Douglas! "Ženský rády jebou, ale nemají rády, když se s nima vyjebe." ()

alchac odpad!

To jsem takhle jednou jel autobusem SA (čti Sturmabteilung) z Budweisu do Práglu a odmítl jsem noviny, neb bylo asi den po nějakých volbách a usoudil jsem, že obsah všech nabízených tiskovin bude určitě daleko strašnější, než cokoli, co mi SA mohou nabídnout ke sledování. Čili jsem si vzal od usměvavé stewardky raději erární sluchátka. Dávali tohle. Takže jsem si měl vzít radši ty noviny. Musím SA napsat, aby balili ta sluchátka do nějakých bytelnějších pytlíků o obsahu minimálně dva litry, nebo před promítáním něčeho podobného řezali ten jejich instantní čaj rohypnolem a kapkou LSD. ()

Copacabana

Čože? Tak toto jedine len ako párodia. Jeden trápny vtip nasledoval druhý, a presne také, na ktoré som alergická. No nič, tak nie vždy sa podarí, dosť ma to nezaujalo a ani neodporúčam z daných dôvodov, no hviezdičky sú z mojej strany jedna za pána M. McConauhgey a druhá za pekné HD. Ináč palec dole. ()

ecceHOMMO

Niekoľko starých nápadov v novom a celkom príjemnom šate....charizmatický McConaughey to zase raz rozbalil a ponúkol tak príjemnú oddychovku. ()

st.jim

Vidět to ještě jednou, tak se asi pozvracím. Byla to taková neskutečně dlouhá reklama na toaletní vodu Dolce & Gabbana ;-) Jednu hvězdu přidávám za jedinečného Michaela Douglase, který si to bezvadně užíval. ()

Tyny

Neřekla bych, že je to zase až tak klasická komedie. Má svůj nápad a své kouzlo, které na mně ale bohužel nezapůsobilo. ()

Problémové filmy

Problémové filmy

10.02.2008

Dva snímky se v posledních týdnech dostaly do vážnějších potíží, ale podařilo se je včas zachránit před tzv. development hell (peklem nikdy nezrealizovaných projektů). Mark Waters, od něhož brzy… (viac)