Fotograf známych celebrít Connor Mead (Matthew McConaughey) miluje slobodu, zábavu a ženy. Connor veľmi dobre vie, že slobodu si treba vážiť, preto je jeho heslom „užiť si a zmiznúť“. Jeho život sa však zmení, keď je pozvaný na svadbu jeho brata Paula, kde stretne mladú Jenny (Jennifer Garner), ktorá mu zlomí srdce. Naviac na svadobnej párty stretne aj ducha svojho strýka, ktorý bol tiež kedysi majster v zvádzaní. Toto stretnutie nie je náhodné – strýko mu prináša odkaz od jeho bývalých priateliek... (TV Markíza)

Liqid

Nevím co přesně mě na tomto snímku tolik uchávilo, ale je v neřem úplně jiný než ostatní romantické komedie. Sice to "duchovní" pojetí mi úplně nesedlo, alo líbylo se mi vývoj. McConaughey a Douglas tvoří opravdu parádní rodinu. Velkou pochvalu musím dát i za vlastnosti hlavní postavy: jezdí v Jaguáru, nenosí trička, pije whiskey, má vlastní úspěšnou firmu a má vždy v záloze nějakou babu. Navíc ty hlášky jako např: "Žencý rády jebou, ale nemaj rády, když se s nima vyjebává." to dá filmu ten správnej říz. ()

jefff

Romanťárna podle klasického schématu. Začátek nuda, prostředek zábavnej, a konec opět přeslazený, moralizováního až nad hlavu a náprava hlavního hrdiny. Není to špatné, koukat se na to dá a rozhodně to nijak neurazí. Jen ten začátek je fakt nezáživnej. ()

zsn

Asi nejhorší komedie Matthewa. Nepříjemné prostředí nehezká hlavní herečka a tonoucí ošklivák Douglas, který se chytá marně stébla. Námět bez obsahu, respektive v tomto případě platí, že literaturu nemůžeš zfilmovat. Je to jak perverzní Vánoční koleda. ()

ZkuKol

Smotané dvě klasické zápletky, polepšení sukničkáře a 3 vánoční duchové. McConaugheyho je pro tyhle role škoda, ale co naděláme, Garner si to stojía Douglas to utáhne na charismatu. Nic nového nečekjte, ale neurazíto - není to málo?! JE! Jedu bráchovi na svatbu, abych ji pokazil, napravil a potkal svou životní lásku a nepřefiknul ani jednu družičku... 50% ()

Heraldika

Spíš dvě a půl, sice nic zapamatovatelného a ohromujícího, ale v podzimním večeru z tepla postele se na to vcelku příjemně dívá. ()

Lukoboss

Romantická komedie.... ach.... no řekněme si na rovinu, že nebýt určité dávky cynismu a humorové černoty, byl by to film jako sto tisíc dalších, který divákovi tlačí na emoce a snaží se mu morálně ukázat, že přece láska je to nej. M. McConaughey je dobrej, dává tomu dobře a role bezohlednýho Casanovy mu sedí. Jsou tam výborný narážky, který člověka pobaví, ale stejně tak jsou tam ty americký romantický patosy.. no jo vlastně, ona to je romance, tak proto. ()

sedm.1

Žánr romantické komedie jde zcela mou pozornost a zájem, a i do této jsem šel jen čistě kvůli doplnění si filmografie Matthew McConaugheye, ale nyní musí zcela vážně konstatovat, že tohle nebyla ale ani trochu vůbec špatná podívaná, a já jsem nad její, s mírnou nadsázkou, originálností a především funkčností jen žasl a celý film jsem si tak upřímně užil a velmi jsem se u něj bavil. Samozřejmě by bylo i velmi jednoduché nad tím celým ohrnout nos, neboť jak to celé dopadne je jasné od prvních minut, stejně jako že se jistojistě dočkáme neodvratného happyendu a nápravy ústředního hrdiny, ovšem cesta k tomu všemu je skutečně příjemná, neotřelá, zábavná, v pár momentech i slušně nápaditá, humor funguje dostatečně a je vesměs opravdu vtipný, kdy navíc nikdy nesklouzne ani k nějakým infantilním, trapným, či jinak nevhodným pokusům o vyloudění úsměvu, a opomenout nemohu samozřejmě ani emoce, které též musím označit za značně působivé a v několika scénách i dost přesvědčivě silné. Herecké osazenstvo je pak už jen třešničkou na dortu, McConaughey jako vždy jednoznačně nejdominantnější a nejvýraznější, je to prostě fakt borec, ať už hraje cokoliv, Emma Stone nevídaně vtipná, Garner nezvykle snesitelná, Douglasovo cameo přesvědčivé, no a ostatní efektně přihrávají hlavním postavám, nikdo to nekazí, takže co chtít víc. Mě tato romantika zkrátka opravdu až nevídaně sedla, vážně mě chytla a já ji mohu i přes neoddiskutovatelnou kýčovitost upřímně všem doporučit, prostě dávám palec nahoru :-). ()

Michelle75

Douglas byl dobrý, ale jinak trapárna jak se patří.Jennifer Garner mám docela ráda a tenhle fim jsem chtěla vidět hlavně k vůli ní, ale tady rozhodně nebyla v dobré kondici. Čiší z ní vyčerpanost a nějaké to kilo navíc by nebylo na škodu. Mattew předvedl svůj další průměrný výkon. Pokud bych mohla, tak bych třetinu filmu dala rychloobraz a to není vůbec dobré. ()

Lisabellla odpad!

Já mám Matthewa hrozně ráda ... ale tady byl fákt děsnej .... já jsem ten film vlastně ani nedokoukala .. ve třech čtvrtinách jsem ho byla nucena stopnout a když jsem se k němu vrátila ... prostě už jsem ho nepustila. Zastávám názor, že je důležité si udělat vlastní názor - ať už dobrý nebo ne .. Tohle je jeden z filmů, na který názor mít nemusí podle mého snad nikdo. ()

iXtr3m3

Nie zlé, ale ani dobré. V podstate dávam tri hviezdy len za sympaťáka Matthewa a moju niekdajšiu Aliasáčku Jennifer. Zbytok obsadenstva samozrejme poteší, ale nič viac, nič menej. ()

Hanys_

Zajímavá romantika s McConagheym, který je tady pro dámskou část asi opět k sežrání..:) No nicméně pro mě je hlavní hvězdou epizodní Michael Douglas jakožto strýček Wayne, který nenechá žádnou sukni na pokoji a ty jeho zážitky z různých akcí bych si někdy rád poslech. Třeba v nějakém spin-offu :) 6/10 ()

Eraserhead

Tyhle filmy mají od prvních minut předem nalajnovaný vývoj a dějově nemají naprosto čím překvapit. Jde jen o to, kolik vtipných scén se ve filmu objeví a jestli hrdinovo prozření a finální padnutí do náruče bude dostatečně dojemné. Mark Waters to ustál. ()

Problémové filmy

Problémové filmy

10.02.2008

Dva snímky se v posledních týdnech dostaly do vážnějších potíží, ale podařilo se je včas zachránit před tzv. development hell (peklem nikdy nezrealizovaných projektů). Mark Waters, od něhož brzy… (viac)