Producent Jerry Bruckheimer uvádí svůj první celovečerní 3D film G-Force, dobrodružnou komedii o posledních úspěších tajného vládního programu pro výcvik špionážních zvířat. Tato špičkově vycvičená morčata, vybavená nejdokonalejším špionážním vybavením, zjistí, že mají osud světa ve svých prackách. Členy týmu G-Force jsou morčata Darwin velitel jednotky, rozhodnutý za každou cenu uspět, Blaster, špičkový odborník na zbraňové systémy, který je tak trochu cvok a zbožňuje cokoliv extrémního, a Juarez, sexy specialistka na bojová umění. Dalšími členy týmu je specialista na průzkumné muší operace, Mooch, a slabozraký krtek Speckles, odborník na počítače a rozvědné služby. (oficiálny text distribútora)

Lyžař

Když jsem slyšel o tomto filmu poprvé, čekal jsem právě před vstupem do kina na "Michale Jackson's This is it". Říkal jsem si, že určitě půjde o další z filmů, které chtějí jenom vycucat spoustu peněz z nápadu, že se lidem holt animáky (a podobné snímky) líbí. Tady ale musím změnit názor. Po dlouhé době konečně zase snímek, kde si divák užije vtip, příběh a i dostatek akce.. ()

Olík

Banda speciálně vycvičených agentů hlodavců dává 3D nakládačku zažitým akčním klišé. Ačkoliv je snímek určený spíše mladšímu publiku, bavit se budou všechny věkové kategorie. ()

Toka

Pěkná oddychová milá komedie, autíčko alá 3 "plastový koule" mi vykouzlilo úsměv na tváři, a když k tomu přídám soundtrack alá Black Eyed Peas... ()

drankeryth

Film bol v duchu pre mladsie publikum, ale mna to aj celkom bavilo, pretoze filmu nechyba akcia a nudne chvile ani nedostali sancu sa v nom objavit. Chlpati smradi si to pri konci filmu rozdali s takou transformerskou variantou robotov, ktory boli poskladany z domacich spotrebicov:) Najlepsi z nich bol ten obrovsky robot, ktoreho ovladal ten kratkozraky krtko. Ani mucha sa nedala zahanbit v tomto filme a vykonala v tomto filme dobru pracu:) Co sa tykalo pocitacovych efektov a animacie, tak sa bolo na co pozerat a akcnejsie prevedenie filmu ma len potesilo a vobec nelutujem volny cas, ktory som obetoval pre tento film. ()

BOURQUE

Z každej stránky podpriemer, ale niektoré scény aspoň dokážu vyčariť úsmev na tvár. Každopádne však takáto koncepcia dneska už nestačí. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

helloween93

Infantilní a užvaněný animák, kde asi nejvíc zaujme krtek Speckles s hlasem Nicolase Cage a závěrečný zvrat. Zbytek moc extra nebyl. Holt i Disney produkovalo slabé animáky. 2* ()

Skleni

Sklamanie. A to som nečakal absolútne nič!!!!! Trápny scenár a úbohý humor aj na malé deti. A dokonca aj slávny 3-D efekt bol pri tomto filme len zase raz úbohý... 33% ()

Torgal

Nadupaná akčná jazda pre decká, na ktorej sa ale dokáže pobaviť aj odrastenejší divák (za predpokladu že akceptuje morčatá v hlavných úlohách). Veľa vtipov nefunguje ako by malo, ale tých dobrých je tu stále dostatok. Animácia je výborná, tempo nepoľavuje a na koniec prídu aj Transformeri. Jednoducho príjemná oddychovka. 6+/10 ()

Filmárik

Ach jaj čo všetko by sa dalo natočiť za 150 miliónov dolárov, Spielberg s Bayom by o tom vedeli rozprávať, a čo všetko som ja mohol mať za 3 eurá ktoré ma stála vstupenka. A pritom nemám nič proti detským filmom, sám som na nich vyrastal ale to bola doba keď sa netočilo podľa šablóny ktorá dnes musí obsahovať aspoň jedno hláškujúce zvieratko, nadnárodnú spoločnosť ktorá je skrz-naskrz skazená konšpiráciou a množstvo high-endovej výpočtovej techniky o ktorej sa nesníva ani len vedcom z krajiny vychádzajúceho slnka. Síce som sa niekoľkokrát zasmial ale paradoxne ani raz sa nejednalo o scénu ktorá mala byť vtipná. Asi k najväčšiemu kŕčovitému úsmevu ma dohnalo zistenie keď som si uvedomil že sedím v kine plnom nevychovaných teenagerov, ktorý do kina prišli na všetko iné okrem filmu, a sledujem film v ktorom skupinka troch morčiat oplakáva za doprovodu smutnej melódie tragickú nehodu jedného z nich. Účasť Billa Nighyho ma po Stormbreakerovi už moc neprekvapila hoci bola zbytočná ako celý film. ()

asfalt

Fakt zábava, za celú dĺžku trvania snímky som sa nestihol nudiť a ani raz som sa nepozrel na hodinky. Tieto morčatá sú ozaj veľmi zábavné. Teším sa kedy si to pozriem znova. ()

Orina

Vlastně to ani žádná velkolepá pecka nebyla, ale vzhledem k tomu, že pár G-Force doma mám, tak nemůžu jinak než 5 * :-) Trochu jsem se bála, že to bude plné morčat běhajících sem tam jako psi (morčata tak neběhají), takže mě alespoň mile překvapilo, že si tvůrci něco málo o morčatech nastudovali (nebo je chvíli pozorovali). ()

Primavera

Mimoriadne zaujímavé jedince z druhu hlodavcov majú zrejme deti vychovávať k láske k tejto zverine, povzbudiť ich v tom, že aj nezaujímavý neduživý drobec dokáže veľa, takže výborná idea tam bola. K tomu skvelá animácia a síce predvídateľný, ale nezávadný akčný dej. Treba však dodať, že animák strávia lepšie deti vyššej vekovej kategórie, drobce sa po kine túlali, nudili sa a rušili ostatných, takže bacha na vyberavý vkus drobčekov. A práve kvôli nemu a kvôli tomu, že ich rodičia sa tiež nudili, len sa nemohli túlať po kine .... dávam za tri. ()

Cage ryje na zahradě

Cage ryje na zahradě

25.11.2007

A proč ne? Plížení podzemními chodbami má přece natrénováno z Lovců pokladů a určitě se mu nevyhne ani v blížícím se pokračování. Jenomže ve akční komedii G-Force, která Nica opět dá dohromady s jeho… (viac)